Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 CUS 1

Youle/Witts
GBR
09:30
FINISHED
2 : 0

Rathke/Altenbeck
GER
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 CUS 1

Schmid/Müller
SUI
09:30
FINISHED
1 : 2

Phomsoupha/Vanangamoudiar
FRA
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 CUS 1

Salim/Ceylan
TUR
09:30
FINISHED
0 : 2

Martinez/Saumier
FRA
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 CUS 1

Heiniger/Schuler
SUI
09:30
FINISHED
1 : 2

Gootzen/Peters
NED
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 CUS 1

Choi/Chien
GBR
09:30
FINISHED
1 : 2

Silva/Lopes
POR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 CUS 1

Karl/Kralj
CRO
09:30
FINISHED
0 : 2

Van Herbruggen/Neyrinck
BEL
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 CUS 1

Nathan Laemmel
FRA
10:05
FINISHED
2 : 0

Patrick Büchi
SUI
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 CUS 1

Hennes/Henze
GER
10:05
FINISHED
2 : 0

Wojtowicz/Wojtowicz
SUI
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 CUS 1

Mnatsakanyan/Nikoyan
ARM
10:05
FINISHED
2 : 0

Pedroso/Simões
POR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #9 CUS 1

de Lange/Hall
NED
10:05
FINISHED
2 : 0

Ribeiro/Medeiros
POR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #10 CUS 1

Kuczynski/Schulze
GER
10:05
FINISHED
0 : 2

Baures/Pancasari
FRA
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 CUS 1 / Court 5

Simon Sander
GER
10:05
FINISHED
1 : 2

Edgar Nazaretyan
ARM
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #11 CUS 1 / Court 1

Tim Van Herbruggen
BEL
10:40
FINISHED
2 : 0

Philip Wong
GER
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 CUS 1 / Court 1

Dario Karl
CRO
10:40
FINISHED
0 : 2

Sam Smith
GBR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 CUS 1 / Court 1

Quentin Beauvisage
FRA
10:40
FINISHED
2 : 0

Vladyslav Sterin
UKR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 CUS 1 / Court 2

Dirk Terpstra
NED
10:40
FINISHED
2 : 0

Ricardo Lacerda Alegre Eduardo
POR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #10 CUS 1 / Court 4

João Tiago Lobo Pires De Morais Fernandes
POR
10:40
FINISHED
2 : 1

Mykhaylo Makhnovskyy
UKR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 CUS 1 / Court 6

Yusuf Yasar
TUR
10:40
FINISHED
2 : 0

Carl Christian Hellner Mork
NOR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #13 CUS 1 / Court 1

Loris Pierrehumbert
SUI
11:15
FINISHED
2 : 0

Valentin Haas
FRA
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #9 CUS 1 / Court 2

Danila Malov
RUS
11:15
FINISHED
0 : 2

Markus Hennes
GER
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 CUS 1 / Court 3

Pedro Rafael Martins Pedroso
POR
11:15
FINISHED
0 : 2

Valentin Berra
SUI
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #12 CUS 1 / Court 5

Philipp Rösener
GER
11:15
FINISHED
2 : 0

Rytis Vizgirda
LTU
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 CUS 1 / Court 6

Mustafa Kutlu
TUR
11:15
FINISHED
0 : 2

Tim Kuczynski
GER
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #14 CUS 1 / Court 6

Jérémy Herbault
FRA
11:15
FINISHED
1 : 2

Dino Belas
CRO
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 CUS 1 / Court 1

Serena Midha
GBR
11:50
FINISHED
2 : 0

Inês Isabel Rocha Medeiros
POR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #18 CUS 1 / Court 2

Dominik Doko
CRO
11:50
FINISHED
0 : 2

Sturla Flaten Jorgensen
NOR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #16 CUS 1 / Court 3

Lennart Bijkerk
NED
11:50
FINISHED
2 : 0

Vasco Inácio Martins
POR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #17 CUS 1 / Court 4

Zaven Mnatsakanyan
ARM
11:50
FINISHED
0 : 2

Marco Jorge
POR
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 CUS 1 / Court 5

Friederike Henze
GER
11:50
FINISHED
0 : 2

Lea Maria Müller
SUI
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #15 CUS 1 / Court 5

Romain Meyniel
FRA
11:50
FINISHED
2 : 0

Krzysztof Wojtowicz
SUI
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 CUS 1

Patricia Estrompa
POR
12:25
FINISHED
2 : 1

Ieva Sendzikaite
LTU
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 CUS 1

Tiara Samuel
GBR
12:25
FINISHED
2 : 1

Denise Hall
NED
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 CUS 1 / Court 1

Aysin Yesil
TUR
12:25
FINISHED
2 : 0

Anna Gießler
GER
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 CUS 1 / Court 2

Ana Rita Amado Dias
POR
12:25
FINISHED
0 : 2

Anne Margrethe Sommer Klyve
NOR
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 CUS 1 / Court 3

Rosy Oktavia Pancasari
FRA
12:25
FINISHED
2 : 0

Anna Bram
GER
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 CUS 1 / Court 4

Laura Wich
GER
12:25
FINISHED
2 : 0

Emma Perraudeau
FRA
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #9 CUS 1

Lucija Trgovac
CRO
13:00
FINISHED
2 : 0

Aleyna Arslan
TUR
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #10 CUS 1

Marieta Nikoyan
ARM
13:00
FINISHED
1 : 2

Liza Vanangamoudiar
FRA
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #1 CUS 1

Kargaev/Vorobeva
RUS
13:00
FINISHED
2 : 0

Cömert/Demirtas
TUR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #2 CUS 1

Dewit/Dewit
BEL
13:00
FINISHED
0 : 2

Youle/Witts
GBR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #3 CUS 1

Lacerda Alegre Eduardo/Leong Chang
POR
13:00
FINISHED
0 : 2

Shmundyak/Ilyinskaya
UKR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #8 CUS 1

Doko/Dragčević
CRO
13:00
FINISHED
0 : 2

Silva/Lopes
POR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #5 CUS 1

Mork/Wiborg
NOR
13:35
FINISHED
2 : 0

Wong/Gießler
GER
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #7 CUS 1

Mendes/Dias
POR
13:35
FINISHED
0 : 2

Gootzen/Peters
NED
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #9 CUS 1

Van Herbruggen/Neyrinck
BEL
13:35
FINISHED
2 : 0

Sander/Schadlowski
GER
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #10 CUS 1

Hennes/Henze
GER
13:35
FINISHED
0 : 2

Sterin/Mikhalkova
UKR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #12 CUS 1

Herbault/Perraudeau
FRA
13:35
FINISHED
0 : 2

Naing/Yang
GBR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #14 CUS 1 / Court 5

Rösener/Wich
GER
13:35
FINISHED
0 : 2

Jorgensen/Klyve
NOR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #4 CUS 1 / Court 1

Vizgirda/Kazakauskaite
LTU
14:10
FINISHED
0 : 2

Phomsoupha/Vanangamoudiar
FRA
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #15 CUS 1 / Court 1

Baures/Pancasari
FRA
14:10
FINISHED
2 : 0

Jorge/Estrompa
POR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #6 CUS 1 / Court 2

Nazaretyan/Poghosyan
ARM
14:10
FINISHED
0 : 2

Martinez/Saumier
FRA
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #13 CUS 1 / Court 3

de Lange/Hall
NED
14:10
FINISHED
2 : 0

Belas/Trgovac
CRO
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #16 CUS 1 / Court 4

Litvinas/Sendzikaite
LTU
14:10
FINISHED
0 : 2

Bay/Fere
TUR
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #11 CUS 1 / Court 6

Mnatsakanyan/Nikoyan
ARM
14:10
FINISHED
0 : 2

Schneiter/Schorno
SUI
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #4 CUS 1 / Court 1

Lukas Litvinas
LTU
14:45
FINISHED
0 : 2

Sam Smith
GBR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #1 CUS 1 / Court 2

Oleksandr Shmundiak
UKR
14:45
FINISHED
2 : 0

Nathan Laemmel
FRA
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #2 CUS 1 / Court 3

Noé Varrin
SUI
14:45
FINISHED
2 : 0

Edgar Nazaretyan
ARM
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #5 CUS 1 / Court 4

Valentin Singer
FRA
14:45
FINISHED
2 : 0

Valentin Berra
SUI
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #3 CUS 1 / Court 5

Tijl Dewit
BEL
14:45
FINISHED
2 : 0

Yusuf Yasar
TUR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #6 CUS 1 / Court 6

Daniel Blair
GBR
14:45
FINISHED
1 : 2

Quentin Beauvisage
FRA
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #12 CUS 1

Dino Belas
CRO
15:20
FINISHED
0 : 2

Philipp Discher
FRA
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #11 CUS 1 / Court 1

Loris Pierrehumbert
SUI
15:20
FINISHED
2 : 1

Teun Gootzen
NED
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #9 CUS 1 / Court 2

João Tiago Lobo Pires De Morais Fernandes
POR
15:20
FINISHED
0 : 2

Tim Van Herbruggen
BEL
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #10 CUS 1 / Court 3

Philipp Rösener
GER
15:20
FINISHED
0 : 2

Yusuf Ramazan Bay
TUR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #8 CUS 1 / Court 4

Tim Kuczynski
GER
15:20
FINISHED
0 : 2

Markus Hennes
GER
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #7 CUS 1 / Court 5

Bruno Carvalho
POR
15:20
FINISHED
2 : 0

Dirk Terpstra
NED
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #1 CUS 1

Maryna Ilynska
UKR
15:55
FINISHED
2 : 0

Soetkin Dewit
BEL
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #13 CUS 1

Romain Meyniel
FRA
15:55
FINISHED
2 : 0

Marcelo Maurício Ribeiro
POR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #14 CUS 1

Lennart Bijkerk
NED
15:55
FINISHED
0 : 2

Marc Laporte
FRA
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #2 CUS 1

Nina Schulze
GER
15:55
FINISHED
0 : 2

Serena Midha
GBR
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #15 CUS 1 / Court 2

Marco Jorge
POR
15:55
FINISHED
0 : 2

Dominik Bütikofer
SUI
Badminton / Mens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #16 CUS 1 / Court 3

Sturla Flaten Jorgensen
NOR
15:55
FINISHED
0 : 2

Phone Pyae Naing
GBR
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #3 CUS 1

Mariana Janete Leong Chang
POR
16:30
FINISHED
2 : 1

Dora Dragčević
CRO
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #4 CUS 1

Maria Margarida Rodrigues
POR
16:30
FINISHED
0 : 2

Lea Maria Müller
SUI
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #5 CUS 1

Cemre Fere
TUR
16:30
FINISHED
2 : 0

Lea Miriam Keller
SUI
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #6 CUS 1

Juste Kazakauskaite
LTU
16:30
FINISHED
0 : 2

Rosy Oktavia Pancasari
FRA
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #7 CUS 1

Lilit Poghosyan
ARM
16:30
FINISHED
2 : 0

Laura Wich
GER
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #8 CUS 1

Marion Hurteau
FRA
16:30
FINISHED
0 : 2

Anne Margrethe Sommer Klyve
NOR
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #9 CUS 1

Aysin Yesil
TUR
17:05
FINISHED
2 : 0

Andrea Kralj
CRO
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #11 CUS 1

Tiara Samuel
GBR
17:05
FINISHED
2 : 0

Emma Dumerge
FRA
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #12 CUS 1

Katharina Altenbeck
GER
17:05
FINISHED
2 : 0

Elisa Wiborg
NOR
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #13 CUS 1

Lucija Trgovac
CRO
17:05
FINISHED
2 : 0

Nina Schorno
SUI
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #14 CUS 1 / Court 1

Gabriela De Melo Simões
POR
17:05
FINISHED
0 : 2

Lilian Yang
GBR
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #10 CUS 1 / Court 3

Patricia Estrompa
POR
17:05
FINISHED
0 : 2

Vladyslava Lisna
UKR
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #15 CUS 1

Liza Vanangamoudiar
FRA
17:40
FINISHED
2 : 1

Joana Lopes
POR
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 CUS 1 / Court 1

Litvinas/Raila
LTU
17:40
FINISHED
0 : 2

Van Herbruggen/Dewit
BEL
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 CUS 1 / Court 2

Phomsoupha/Meyniel
FRA
17:40
FINISHED
2 : 0

Mendes/Ribeiro
POR
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 CUS 1 / Court 3

Laemmel/Martinez
FRA
17:40
FINISHED
2 : 0

Gootzen/Bijkerk
NED
Badminton / Womens Singles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #16 CUS 1 / Court 5

Caro Neyrinck
BEL
17:40
FINISHED
0 : 2

Anna Mikhalkova
UKR
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 CUS 1 / Court 6

Smith/Youle
GBR
17:40
FINISHED
2 : 0

Bütikofer/Berra
SUI
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 CUS 1 / Court 1

Kuczynski/Sander
GER
18:15
FINISHED
0 : 2

Belas/Doko
CRO
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 CUS 1 / Court 2

Nazaretyan/Mnatsakanyan
ARM
18:15
FINISHED
0 : 2

Pierrehumbert/Varrin
SUI
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 CUS 1 / Court 3

Heiniger/Schmid
SUI
18:15
FINISHED
2 : 0

Blair/Choi
GBR
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #9 CUS 1 / Court 4

Beauvisage/Herbault
FRA
18:15
FINISHED
2 : 0

Inácio Martins/Lacerda Alegre Eduardo
POR
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 CUS 1 / Court 5

Schneiter/Büch
SUI
18:15
FINISHED
2 : 0

Cömert/Kutlu
TUR
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #10 CUS 1 / Court 6

HAAS/Singer
FRA
18:15
FINISHED
0 : 2

Baures/Gangloff
FRA
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #11 CUS 1 / Court 1

Terpstra/De Lange
NED
18:50
FINISHED
2 : 1

Pedroso/Fernandes
POR
Badminton / Mens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #12 CUS 1 / Court 2

Bay/Salim
TUR
18:50
FINISHED
2 : 0

Hennes/Rathke
GER
Badminton / Womens Doubles Competition
Round 1 / Round 1 #2 CUS 1 / Court 3

Amaral/Hietala
POR
18:50
W.O.

Demirtas/Arslan
TUR
Badminton / Womens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 CUS 1 / Court 3

Lopes/Rodrigues
POR
18:50
FINISHED
2 : 0

Vanangamoudiar/Perraudeau
FRA
Badminton / Womens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 CUS 1 / Court 4

Schuler/Müller
SUI
18:50
FINISHED
2 : 0

Richard/Wojtowicz
SUI
Badminton / Womens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 CUS 1 / Court 5

Schadlowski/Bram
GER
18:50
FINISHED
0 : 2

Midha/Chien
GBR
Badminton / Womens Doubles Competition
Round 1 / Round 1 #5 CUS 1

Schorno/Keller
SUI
19:25
W.O.

Vignes-waran/Pancasari
FRA
Badminton / Womens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 CUS 1 / Court 2

Sendzikaite/Kazakauskaite
LTU
19:25
FINISHED
0 : 2

Hall/Peters
NED
Badminton / Womens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 CUS 1 / Court 5

Dumerge/Hurteau
FRA
19:25
FINISHED
0 : 2

Altenbeck/Wich
GER
Badminton / Womens Doubles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 CUS 1 / Court 6

Dias/Simões
POR
19:25
FINISHED
2 : 1

Schulze/Gießler
GER

Results and data handling by Furki sport