European Universities
Table Tennis Championship 2017
Table Tennis / Men's Single
Final Ranking
Pre Round
 
Kirill Gerassimenko 3
 
 
Pre Round M1 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre Round M2 24.06.09:30  
 
 
Matheo Le Guenno 3
 
 
 
Miguel Ângelo Teixeira Pinto 3
 
 
Pre Round M3 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre Round M4 24.06.09:30  
 
 
Tobias Klee 3
 
 
 
Ali Afşin Gül 3
 
 
Pre Round M5 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre Round M6 24.06.09:30  
 
 
Gabriel Achampong 3
 
 
 
Jan Bohac 3
 
 
Pre Round M7 24.06.09:30  
 
 
Eric Pettersson Ruiz 1
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre Round M8 24.06.09:30  
 
 
Grzegorz Tomon 3
 
 
 
Piotr Chodorski 3
 
 
Pre Round M9 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre Round M10 24.06.09:30  
 
 
Libor Smocek 3
 
 
 
Mehmet Deniz 3
 
 
Pre round M11 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Tristan Gläs 3
 
 
Pre round M12 24.06.09:30  
 
 
Markus Heikkinen 0
 
 
 
Antoni Witkowski 3
 
 
Pre round M13 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M14 24.06.09:30  
 
 
Simon Soulard 3
 
 
 
Liam McTiernan 3
 
 
Pre round M15 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M16 24.06.09:30  
 
 
Gustaf Ericson 3
 
 
 
Batuhan Ulucak 3
 
 
Pre round M17 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre Round M18 24.06.09:30  
 
 
Jorge Daniel Teixeira Costa 3
 
 
 
Daniel Reed 3
 
 
Pre round M19 24.06.09:30  
 
 
Lukasz Nadolski 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M20 24.06.09:30  
 
 
Kilian Pousset 3
 
 
 
Benny Beixiao Feng 3
 
 
Pre round M21 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M22 24.06.09:30  
 
 
Matthias Meier 3
 
 
 
Patrik Horvath 0
 
 
Pre round M23 24.06.09:30  
 
 
Pawel Koziel 3
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M24 24.06.09:30  
 
 
Otto Tennilä 3
 
 
 
Koszyk Boguslaw 3
 
 
Pre round M25 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M26 24.06.09:30  
 
 
Felix Freude 3
 
 
 
Clement Le Marc 3
 
 
Pre round M27 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Selim Güler 0
 
 
Pre round M28 24.06.09:30  
 
 
Pawel Fertikowski 3
 
 
 
Bjarte Grindheim 3
 
 
Pre round M29 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre Round M30 24.06.09:30  
 
 
Joe Killoran 3
 
 
 
Jop van der Wiel 3
 
 
Pre round M31 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M32 24.06.09:30  
 
 
Ondrej Bajger 0
 
 
 
Gençay Menge 3
 
 
Pre round M33 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M34 24.06.09:30  
 
 
Tomasz Wisniewski 3
 
 
 
Jean Nicolas Brusenbauch 3
 
 
Pre round M35 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Emil Jonas Helge Jangvik 3
 
 
Pre Round M36 24.06.09:30  
 
 
Julian Busslinger 2
 
 
 
David Sikula 3
 
 
Pre round M37 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M38 24.06.09:30  
 
 
Steven Norenberg 3
 
 
 
Steffen Greup 0
 
 
Pre round M39 24.06.09:30  
 
 
Arild Knudsen 3
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M40 24.06.09:30  
 
 
Wojciech Niedzwiedzki 3
 
 
 
Piotr Cyrnek 3
 
 
Pre round M41 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M42 24.06.09:30  
 
 
Joel Webb 3
 
 
 
Pauli Hietikko 3
 
 
Pre round M43 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M44 24.06.09:30  
 
 
Francisco Luís Araújo Fraga 3
 
 
 
Benjamin Fossheim 3
 
 
Pre round M45 24.06.09:30  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M46 24.06.09:30  
 
 
Turgut Polat 3
 
 
 
Roman Rezetka 3
 
 
Pre round M47 24.06.09:30  
 
 
Garth Kinlocke 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M48 24.06.09:30  
 
 
Ocean Belrose 3
 
 
 
Ilya Zhidkov 3
 
 
Pre round M49 24.06.10:00  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M50 24.06.10:00  
 
 
Efecan Okumus 3
 
 
 
Linus Isidor Brannstrom 3
 
 
Pre round M51 24.06.10:00  
 
 
Leroy Erwan 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M52 24.06.10:00  
 
 
Michal Benes 3
 
 
 
Magnus Bolstad Holm 3
 
 
Pre round M53 24.06.10:00  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M54 24.06.10:00  
 
 
Filip Karin 3
 
 
 
Kwan Yin Lui 0
 
 
Pre round M55 24.06.10:00  
 
 
Luis Miguel Oliveira Gomes 3
 
 
 
Bye 3
 
 
Pre round M56 24.06.10:00  
 
 
Mateusz Czernik 0
 
 
 
Maciej Brodzki 3
 
 
Pre round M57 24.06.10:00  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M58 24.06.10:00  
 
 
Anthony Nader 3
 
 
 
Pascal Horst Naumann 3
 
 
Pre round M59 24.06.10:00  
 
 
Bye 0
 
 
 
Corentin Saillour 0
 
 
Pre round M60 24.06.10:00  
 
 
Yucel Hurturk 3
 
 
 
Aleksi Mustonen 3
 
 
Pre round M61 24.06.10:00  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M62 24.06.10:00  
 
 
Adam Harrison 3
 
 
 
David Philip Sebastian Steen 3
 
 
Pre round M63 24.06.10:00  
 
 
Bye 0
 
 
 
Bye 0
 
 
Pre round M64 24.06.10:00  
 
 
Robert Floras 3
 
 
1st Round
 
 
Kirill Gerassimenko 3
 
 
   
1st Round M1 24.06.11:00  
 
 
   
Matheo Le Guenno 1
 
 
 
 
 
Miguel Ângelo Teixeira Pinto 3
 
 
   
1st Round M2 24.06.11:00  
 
 
   
Tobias Klee 1
 
 
 
 
 
Ali Afşin Gül 0
 
 
   
1st Round M3 24.06.11:00  
 
 
   
Gabriel Achampong 3
 
 
 
 
 
Jan Bohac 2
 
 
   
1st Round M4 24.06.11:00  
 
 
   
Grzegorz Tomon 3
 
 
 
 
 
Piotr Chodorski 3
 
 
   
1st Round M5 24.06.11:00  
 
 
   
Libor Smocek 0
 
 
 
 
 
Mehmet Deniz 3
 
 
   
1st Round M6 24.06.11:00  
 
 
   
Tristan Gläs 0
 
 
 
 
 
Antoni Witkowski 3
 
 
   
1st Round M7 24.06.11:00  
 
 
   
Simon Soulard 1
 
 
 
 
 
Liam McTiernan 0
 
 
   
1st Round M8 24.06.11:00  
 
 
   
Gustaf Ericson 3
 
 
 
 
 
Batuhan Ulucak 3
 
 
   
1st Round M9 24.06.11:30  
 
 
   
Jorge Daniel Teixeira Costa 0
 
 
 
 
 
Daniel Reed 3
 
 
   
1st Round M10 24.06.11:30  
 
 
   
Kilian Pousset 0
 
 
 
 
 
Benny Beixiao Feng 3
 
 
   
1st Round M11 24.06.11:30  
 
 
   
Matthias Meier 1
 
 
 
 
 
Pawel Koziel 1
 
 
   
1st Round M12 24.06.11:30  
 
 
   
Otto Tennilä 3
 
 
 
 
 
Koszyk Boguslaw 3
 
 
   
1st Round M13 24.06.11:30  
 
 
   
Felix Freude 0
 
 
 
 
 
Clement Le Marc 3
 
 
   
1st Round M14 24.06.11:30  
 
 
   
Pawel Fertikowski 0
 
 
 
 
 
Bjarte Grindheim 1
 
 
   
1st Round M15 24.06.11:30  
 
 
   
Joe Killoran 3
 
 
 
 
 
Jop van der Wiel 0
 
 
   
1st Round M16 24.06.11:30  
 
 
   
Ondrej Bajger 3
 
 
 
 
 
Gençay Menge 3
 
 
   
1st Round M17 24.06.12:00  
 
 
   
Tomasz Wisniewski 2
 
 
 
 
 
Jean Nicolas Brusenbauch 3
 
 
   
1st Round M18 24.06.12:00  
 
 
   
Emil Jonas Helge Jangvik 2
 
 
 
 
 
David Sikula 2
 
 
   
1st Round M19 24.06.12:00  
 
 
   
Steven Norenberg 3
 
 
 
 
 
Arild Knudsen 0
 
 
   
1st Round M20 24.06.12:00  
 
 
   
Wojciech Niedzwiedzki 3
 
 
 
 
 
Piotr Cyrnek 3
 
 
   
1st Round M21 24.06.12:00  
 
 
   
Joel Webb 1
 
 
 
 
 
Pauli Hietikko 3
 
 
   
1st Round M22 24.06.12:00  
 
 
   
Francisco Luís Araújo Fraga 0
 
 
 
 
 
Benjamin Fossheim 0
 
 
   
1st Round M23 24.06.12:00  
 
 
   
Turgut Polat 3
 
 
 
 
 
Roman Rezetka 3
 
 
   
1st Round M24 24.06.12:00  
 
 
   
Ocean Belrose 0
 
 
 
 
 
Ilya Zhidkov 3
 
 
   
1st Round M25 24.06.12:30  
 
 
   
Efecan Okumus 0
 
 
 
 
 
Linus Isidor Brannstrom 1
 
 
   
1st Round M26 24.06.12:30  
 
 
   
Michal Benes 3
 
 
 
 
 
Magnus Bolstad Holm 2
 
 
   
1st Round M27 24.06.12:30  
 
 
   
Filip Karin 3
 
 
 
 
 
Luis Miguel Oliveira Gomes 0
 
 
   
1st Round M28 24.06.12:30  
 
 
   
Mateusz Czernik 3
 
 
 
 
 
Maciej Brodzki 3
 
 
   
1st Round M29 24.06.12:30  
 
 
   
Anthony Nader 0
 
 
 
 
 
Pascal Horst Naumann 3
 
 
   
1st Round M30 24.06.12:30  
 
 
   
Yucel Hurturk 1
 
 
 
 
 
Aleksi Mustonen 1
 
 
   
1st Round M31 24.06.12:30  
 
 
   
Adam Harrison 3
 
 
 
 
 
David Philip Sebastian Steen 0
 
 
   
1st Round M32 24.06.12:30  
 
 
   
Robert Floras 3
 
 
 
2nd Round
 
 
 
 
Kirill Gerassimenko 3
 
 
   
   
   
2nd Round M1 24.06.15:00  
 
 
   
   
   
Miguel Ângelo Teixeira Pinto 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gabriel Achampong 3
 
 
   
   
   
2nd Round M2 24.06.15:00  
 
 
   
   
   
Grzegorz Tomon 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piotr Chodorski 3
 
 
   
   
   
2nd Round M3 24.06.15:00  
 
 
   
   
   
Mehmet Deniz 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Antoni Witkowski 2
 
 
   
   
   
2nd Round M4 24.06.15:00  
 
 
   
   
   
Gustaf Ericson 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Batuhan Ulucak 0
 
 
   
   
   
2nd Round M5 24.06.15:00  
 
 
   
   
   
Daniel Reed 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Benny Beixiao Feng 1
 
 
   
   
   
2nd Round M6 24.06.15:00  
 
 
   
   
   
Otto Tennilä 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koszyk Boguslaw 3
 
 
   
   
   
2nd Round M7 24.06.15:00  
 
 
   
   
   
Clement Le Marc 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Joe Killoran 1
 
 
   
   
   
2nd Round M8 24.06.15:00  
 
 
   
   
   
Ondrej Bajger 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gençay Menge 3
 
 
   
   
   
2nd Round M9 24.06.15:30  
 
 
   
   
   
Jean Nicolas Brusenbauch 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Steven Norenberg 1
 
 
   
   
   
2nd Round M10 24.06.15:30  
 
 
   
   
   
Wojciech Niedzwiedzki 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piotr Cyrnek 3
 
 
   
   
   
2nd Round M11 24.06.15:30  
 
 
   
   
   
Pauli Hietikko 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turgut Polat 0
 
 
   
   
   
2nd Round M12 24.06.15:30  
 
 
   
   
   
Roman Rezetka 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ilya Zhidkov 3
 
 
   
   
   
2nd Round M13 24.06.15:30  
 
 
   
   
   
Michal Benes 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Filip Karin 3
 
 
   
   
   
2nd Round M14 24.06.15:30  
 
 
   
   
   
Mateusz Czernik 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maciej Brodzki 1
 
 
   
   
   
2nd Round M15 24.06.15:30  
 
 
   
   
   
Pascal Horst Naumann 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Adam Harrison 0
 
 
   
   
   
2nd Round M16 24.06.15:30  
 
 
   
   
   
Robert Floras 3
 
 
 
 
 
3rd Round
 
 
 
 
 
 
 
 
Kirill Gerassimenko 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3rd Round M1 24.06.18:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Gabriel Achampong 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piotr Chodorski 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3rd Round M2 24.06.18:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Gustaf Ericson 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daniel Reed 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3rd Round M3 24.06.18:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Benny Beixiao Feng 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Koszyk Boguslaw 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3rd Round M4 24.06.18:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Ondrej Bajger 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gençay Menge 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3rd Round M5 24.06.18:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Wojciech Niedzwiedzki 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piotr Cyrnek 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3rd Round M6 24.06.18:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Roman Rezetka 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ilya Zhidkov 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3rd Round M7 24.06.18:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Filip Karin 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pascal Horst Naumann 0
 
 
   
   
   
   
   
   
   
3rd Round M8 24.06.18:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
Robert Floras 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Quarter Final
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kirill Gerassimenko 2
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Quarter Final 1 25.06.11:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Piotr Chodorski 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Daniel Reed 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Quarter Final 2 25.06.11:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Koszyk Boguslaw 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gençay Menge 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Quarter Final 3 25.06.11:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Piotr Cyrnek 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ilya Zhidkov 1
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Quarter Final 4 25.06.11:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Robert Floras 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Semi Final
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piotr Chodorski 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Semi final 1 25.06.13:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Daniel Reed 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gençay Menge 1
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Semi final 2 25.06.13:00  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Robert Floras 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Final
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Robert Floras 3
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Final 25.06.16:45  
 
 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Piotr Chodorski 0
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Robert Floras
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rank Competitor University
1 Floras Robert The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych (POL)
2 Chodorski Piotr The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych (POL)
3 Menge Gençay Marmara University (TUR)
3 Reed Daniel University of Nottingham (GBR)
5 Boguslaw Koszyk The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych (POL)
5 Gerassimenko Kirill Magnitogorsk State Technical University (RUS)
5 Cyrnek Piotr Rzeszow University of Technology (POL)
5 Zhidkov Ilya Magnitogorsk State Technical University (RUS)
9 Feng Benny Beixiao Stockholm School of Economics (SWE)
9 Karin Filip University of Zurich (SUI)
9 Achampong Gabriel University of Nottingham (GBR)
9 Ericson Gustaf Stockholm School of Economics (SWE)
9 Naumann Pascal Horst Saarland University (GER)
9 Rezetka Roman Technical University of Ostrava (CZE)
9 Niedzwiedzki Wojciech The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych (POL)
9 Bajger Ondrej Technical University of Ostrava (CZE)
17 Tomon Grzegorz Rzeszow University of Technology (POL)
17 Norenberg Steven University of Poitiers (FRA)
17 Czernik Mateusz Rzeszow University of Technology (POL)
17 Witkowski Antoni Kozminski University (POL)
17 Brusenbauch Jean Nicolas Saarland University (GER)
17 Brodzki Maciej Kozminski University (POL)
17 Le Marc Clement University of Western Brittany (FRA)
17 Deniz Mehmet Istanbul Aydin University (TUR)
17 Killoran Joe Nottingham Trent University (GBR)
17 Teixeira Pinto Miguel Ângelo University of Porto (POR)
17 Harrison Adam University of Nottingham (GBR)
17 Polat Turgut Marmara University (TUR)
17 Tennilä Otto Haaga-Helia University of Applied Sciences (FIN)
17 Hietikko Pauli Haaga-Helia University of Applied Sciences (FIN)
17 Benes Michal Technical University of Ostrava (CZE)
17 Ulucak Batuhan Istanbul Aydin University (TUR)
33 Freude Felix Saarland University (GER)
33 Brannstrom Linus Isidor University of Gothenburg (SWE)
33 Oliveira Gomes Luis Miguel University of Porto (POR)
33 Fossheim Benjamin Norwegian University of Science and Technology (NOR)
33 Grindheim Bjarte Norwegian University of Science and Technology (NOR)
33 Holm Magnus Bolstad Norwegian School of Economics (NOR)
33 Teixeira Costa Jorge Daniel University of Porto (POR)
33 Nader Anthony VU University of Amsterdam (NED)
33 Araújo Fraga Francisco Luís University of Porto (POR)
33 van der Wiel Jop VU University of Amsterdam (NED)
33 Gül Ali Afşin Marmara University (TUR)
33 Knudsen Arild Norwegian University of Science and Technology (NOR)
33 Pousset Kilian University of Poitiers (FRA)
33 Soulard Simon University of Poitiers (FRA)
33 Belrose Ocean University of Poitiers (FRA)
33 Webb Joel Nottingham Trent University (GBR)
33 Okumus Efecan Istanbul Aydin University (TUR)
33 McTiernan Liam University of Nottingham (GBR)
33 Bohac Jan University Palacky Olomouc (CZE)
33 Fertikowski Pawel The Angelus Silesius State School of Higher Vocational Education in Walbrzych (POL)
33 Smocek Libor University Palacky Olomouc (CZE)
33 Hurturk Yucel Istanbul Aydin University (TUR)
33 Le Guenno Matheo University of Western Brittany (FRA)
33 Sikula David University Palacky Olomouc (CZE)
33 Gläs Tristan Saarland University (GER)
33 Jangvik Emil Jonas Helge University of Gothenburg (SWE)
33 Steen David Philip Sebastian University of Gothenburg (SWE)
33 Wisniewski Tomasz Kozminski University (POL)
33 Klee Tobias University of Zurich (SUI)
33 Koziel Pawel Kozminski University (POL)
33 Meier Matthias University of Zurich (SUI)
33 Mustonen Aleksi Haaga-Helia University of Applied Sciences (FIN)
65 Lui Kwan Yin Nottingham Trent University (GBR)
65 Horvath Patrik University Palacky Olomouc (CZE)
65 Greup Steffen VU University of Amsterdam (NED)
65 Heikkinen Markus Haaga-Helia University of Applied Sciences (FIN)
65 Kinlocke Garth University of Nottingham (GBR)
65 Güler Selim Marmara University (TUR)
65 Nadolski Lukasz Rzeszow University of Technology (POL)
65 Ruiz Eric Pettersson Stockholm School of Economics (SWE)
65 Busslinger Julian University of Zurich (SUI)
65 Saillour Corentin University of Western Brittany (FRA)
65 Erwan Leroy University of Poitiers (FRA)

Results and data handling by Furki sport