Live matches: b3x3,3x3 Basketball Men, Match 19: Sumy State University-University of Pristina b3x3,3x3 Basketball Women, Match 22: Health Sciences Uni-Gazi University Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: University of Limoges-University of Groningen 2 Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Azerbaijan State Academy-University of Vienna Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Ozyegin University-SKEMA Business School Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Bucharest University of Economy-University of Zagreb Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: University of Porto-Vilnius University Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Budapest Univ. of Tech.-Budapest Business University Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Armenian Institute -Uni of Rijeka Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Obuda Uni-University of Groningen 1 Chess,Chess Women's Rapid tournament, Round 6: Mykolas Romeris University-Budapest Univ. of Tech. Chess,Chess Women's Rapid tournament, Round 6: Univ. of Sports Science-University of Pecs Chess,Chess Women's Rapid tournament, Round 6: University of Debrecen-University of Zagreb Chess,Chess Women's Rapid tournament, Round 6: Bucharest University of Economy-Ozyegin University Football,Football Men, Match 12: Karlsruhe Institute of Technology-Aurel Vlaicu University of Arad Football,Football Men, Match 14: University of Split-Gdansk Technology Univ. Football,Football Men, Match 16: State University of Trade and Economics-University of Orleans Football,Football Women, Match 5: University of Coimbra-Polytechnic of Hauts-de-France Football,Football Women, Match 6: University of Wurzburg-Norwegian Science University Futsal,Futsal Men, Match 13: University of Munster-University of Maia Futsal,Futsal Men, Match 14: University of Cyprus-University of Lausanne Futsal,Futsal Women, Match 12: University of Jyvaskyla-University of Pecs Judo,Judo Men +73 kg to 81 kg, Quarter Final 3: - Judo,Judo Women +63 kg to 70 kg, Quarter final 4: - Kickboxing,KL Men -63, Semi Final 2: - Volleyball,Volleyball Men, Match 9: University of Debrecen-Western Norway University Volleyball,Volleyball Women, Match 16: Norwegian Science University-University of Granada Volleyball,Volleyball Women, Match 20: Jozef Pilsudski Academy of P.E.-Turin Polytechnic
Group - Phase (9 to 15 places) / Group E Details | Standings | Competition
E2 Bataria

Almeria Uni
ESP
27.07.2017.09:30
FINISHED
5 : 1

Cyprus Uni
CYP
Group - Phase (9 to 15 places) / Group E Details | Standings | Competition
E3 Lavandeira

Cyprus Uni
CYP
28.07.2017.16:30
FINISHED
4 : 1

Amsterdam Uni
NED
Group - Phase (9 to 15 places) / Group E Details | Standings | Competition
E6 Lavandeira

Cyprus Uni
CYP
29.07.2017.16:30
FINISHED
1 : 4

Balikesir Uni
TUR
Finals / Details | Competition
13th Place Final Candal

Cyprus Uni
CYP
30.07.2017.09:30
FINISHED
0 : 1

Jyvaskyla Uni
FIN