Karate / Kumite Mens -75kg
Round 3 / Round 3 #1

Tomislav Hren
CRO
10:00
FINISHED
1 : 2

Robin Jolitz
GER
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 3 / Round 3 #1 Bojan Stranić

Nadja Hadžimuratagić
CRO
10:00
FINISHED
2 : 6

Teresa Silva
POR
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 3

Robin Rettenbacher
AUT
10:00
FINISHED
4 : 0

Jiří Krych
CZE
Kickboxing / K1 Women -65
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Ring 1

Ourania-arietta Tsaousi
GRE
10:00
FINISHED
0 : 3

Pola Rogala
POL
Kickboxing / PF Men -63
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Illia Ivaniuk
UKR
10:00
FINISHED
2 : 12

Sean Ryan
IRL
Kickboxing / LC Women -55
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Tennessee Randall
GBR
10:00
FINISHED
3 : 0

Trinity Leeson-rice
GBR
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #1

Robin Jolitz
GER
10:05
FINISHED
0 : 0

Viktor Ksenzhyk
UKR
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #2 Bojan Stranić / Tatami 3

Andrii Toroshanko
UKR
10:05
FINISHED
3 : 0

Alessandro Gatto
ITA
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #2

Bekim Basha
ALB
10:10
FINISHED
0 : 1

Tiago Almeida
POR
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 3 / Round 3 #9 Bojan Stranić

Maria Stranc
POL
10:10
FINISHED
0 : 9

Ruth Lorenzo Couso
ESP
Kickboxing / LC Women -55
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2

Petra Gremen
HUN
10:12
FINISHED
0 : 3

Lucija Regvat
CRO
Kickboxing / K1 Women -65
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Ring 1

Alexandra Filipova
CZE
10:12
FINISHED
3 : 0

Nataliia Martiukhina
UKR
Kickboxing / PF Men -63
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Feidhlim Paul Gardian
GER
10:12
FINISHED
-1 : 9

Vitalii Solovei
UKR
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #3

Umut Serkan TunÇ
TUR
10:15
FINISHED
0 : 3

Benjamin Shabani
KOS
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #4 Bojan Stranić

Lorenzo Marcelli
ITA
10:15
FINISHED
2 : 0

Martin Gazik
SVK
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #4

Bleu Parris
GBR
10:20
FINISHED
1 : 0

Fabrizio Crisci
ITA
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić

Teresa Silva
POR
10:20
FINISHED
2 : 8

Anna Protsenko
UKR
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #5 Bojan Stranić

Cameron Duff
GBR
10:20
FINISHED
0 : 4

Mohamed Elbrolosy
GER
Kickboxing / PF Men -74
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Richard András Vizsnyiczai
HUN
10:24
FINISHED
6 : 9

Oleksii Pashkov
UKR
Kickboxing / LC Women -65
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Andrea Busa
HUN
10:24
FINISHED
3 : 0

Luna Mendy
ITA
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #5

Luigi Renzulli
ITA
10:25
FINISHED
0 : 0

Jovan Petrovic
SRB
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #2 Bojan Stranić

Barbara Haberl
SLO
10:25
FINISHED
1 : 1

Francesca Cavallaro
ITA
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #6 Bojan Stranić / Tatami 3

Stefan Alexandru Ienscu
ROU
10:25
FINISHED
0 : 0

Fernando Gomez Lacruz
ESP
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #6

Đozić Mensur
BIH
10:30
FINISHED
3 : 1

Yaroslav Kladiev
RUS
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #3 Bojan Stranić

Alina Mihaela Guta
ROU
10:30
FINISHED
2 : 0

Rossella Zoccali
ITA
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #7 Bojan Stranić / Tatami 3

Clement Fiorentino
FRA
10:30
FINISHED
1 : 3

Antonio De Stefano
ITA
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #7

Ossama Kharbou
FRA
10:35
FINISHED
2 : 0

Victor Rubio San Antonio
ESP
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #4 Bojan Stranić

Nabila Siddiqa Islam
GER
10:35
FINISHED
2 : 0

Marta Lewandowska
POL
Kickboxing / PF Men -74
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Jordan White
IRL
10:36
FINISHED
14 : 5

Marko Boichuk
UKR
Kickboxing / LC Women -65
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Flavia Verona
ITA
10:36
FINISHED
0 : 3

Nesta Baxter
GBR
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #8

Munir Kutt
ISR
10:40
FINISHED
0 : 0

Lubos Dzacovsky
SVK
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #5 Bojan Stranić

Ruth Lorenzo Couso
ESP
10:40
FINISHED
7 : 0

Lucie Trnková
CZE
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 1 / Round 1 #1 Bojan Stranić

Robin Rettenbacher
AUT
10:40
FINISHED
6 : 3

Andrii Toroshanko
UKR
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 1 / Round 1 #1

Robin Jolitz
GER
10:45
FINISHED
1 : 0

Tiago Almeida
POR
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #6 Bojan Stranić

Hana Kuklova
MKD
10:45
FINISHED
2 : 0

Andela Soldo
BIH
Kickboxing / K1 Men -75
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Ring 1

Vladyslav Tiurmenko
UKR
10:48
FINISHED
3 : 0

Alessio Zeloni
ITA
Kickboxing / PF Men -84
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Jakub Kalinowski
POL
10:48
FINISHED
-1 : 9

Prodromos Papadopoulos
GRE
Kickboxing / LC Men -74
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Jake Riddell
IRL
10:48
FINISHED
0 : 3

Marko Boichuk
UKR
Kickboxing / LC Women +65
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Tereza Cvingerova
CZE
10:48
FINISHED
3 : 0

Ekaterina Vinogradova
RUS
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 1 / Round 1 #2

Benjamin Shabani
KOS
10:50
FINISHED
2 : 2

Bleu Parris
GBR
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #7 Bojan Stranić

Laura Hoffman
BEL
10:50
FINISHED
6 : 0

Amber Brennan
GBR
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 1 / Round 1 #3 Bojan Stranić

Mohamed Elbrolosy
GER
10:50
FINISHED
0 : 1

Stefan Alexandru Ienscu
ROU
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 1 / Round 1 #3

Luigi Renzulli
ITA
10:55
FINISHED
0 : 2

Đozić Mensur
BIH
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #8 Bojan Stranić

Simona Zaborska
MKD
10:55
FINISHED
2 : 0

Francesca Mangiacapra
ITA
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 1 / Round 1 #4 Bojan Stranić / Tatami 3

Antonio De Stefano
ITA
10:55
FINISHED
1 : 0

Diogo Vilarigues Passeiro
POR
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 1 / Round 1 #4

Ossama Kharbou
FRA
11:00
FINISHED
6 : 3

Lubos Dzacovsky
SVK
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 1 / Round 1 #1 Bojan Stranić

Anna Protsenko
UKR
11:00
FINISHED
0 : 1

Francesca Cavallaro
ITA
Kickboxing / K1 Men -75
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Ring 1

Nikola Todorovic
SRB
11:00
FINISHED
3 : 0

Tomasz Przybylski
POL
Kickboxing / PF Men -84
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Zoltán Sándor Bálint
HUN
11:00
FINISHED
13 : 3

Iunir Akhmetianov
RUS
Kickboxing / LC Women +65
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Elizabeta Crnković
CRO
11:00
FINISHED
3 : 0

Weronika Agnieszka Walczak
POL
Karate / Kumite Mens -75kg
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić

Robin Jolitz
GER
11:05
FINISHED
0 : 8

Benjamin Shabani
KOS
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 1 / Round 1 #2 Bojan Stranić

Alina Mihaela Guta
ROU
11:05
FINISHED
1 : 2

Nabila Siddiqa Islam
GER
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 1 / Round 1 #5 Bojan Stranić / Tatami 3

Marcin Krykowski
POL
11:05
FINISHED
3 : 2

Patrik Škrablin
SLO
Karate / Kumite Womens -55kg
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić

Francesca Cavallaro
ITA
11:10
FINISHED
8 : 0

Nabila Siddiqa Islam
GER
Karate / Kumite Mens -75kg
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić

Đozić Mensur
BIH
11:10
FINISHED
2 : 0

Ossama Kharbou
FRA
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 1 / Round 1 #6 Bojan Stranić / Tatami 3

Petar Spasenovski
MKD
11:10
FINISHED
0 : 0

Yavuz Selim Oruc
TUR
Kickboxing / K1 Men -81
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Ring 1

Oleksandr Pavliuk
UKR
11:12
FINISHED
2 : 1

Zlatko Turkovic
SRB
Kickboxing / PF Men +84
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Salİm Özkan
TUR
11:12
FINISHED
0 : 10

Jenő Rohonczi
HUN
Kickboxing / LC Men -63
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Georgios Mavraeidis
GRE
11:12
FINISHED
0 : 3

Aleksei Kostaschuk
RUS
Karate / Kumite Womens -55kg
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić

Hana Kuklova
MKD
11:15
FINISHED
4 : 3

Simona Zaborska
MKD
Karate / Kumite Mens -75kg
Semifinals / Semifinal 1 Bojan Stranić

Benjamin Shabani
KOS
11:15
FINISHED
1 : 3

Đozić Mensur
BIH
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 1 / Round 1 #3 Bojan Stranić

Ruth Lorenzo Couso
ESP
11:15
FINISHED
0 : 8

Hana Kuklova
MKD
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 1 / Round 1 #7 Bojan Stranić / Tatami 3

Yucel Senturk
TUR
11:15
FINISHED
1 : 6

Andrea Bartolomei
ITA
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 1 / Round 1 #4 Bojan Stranić

Laura Hoffman
BEL
11:20
FINISHED
0 : 1

Simona Zaborska
MKD
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 1 / Round 1 #8 Bojan Stranić / Tatami 3

Gregg Anderson
GBR
11:20
FINISHED
5 : 1

Borja Ballester Cases
ESP
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #9 Bojan Stranić / Tatami 3

Miralem Bakic
BIH
11:20
FINISHED
1 : 6

Marcin Krykowski
POL
Kickboxing / K1 Men -81
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Ring 1

Emil Witkowski
POL
11:24
FINISHED
0 : 3

MiloŠ ĐukiĆ
SRB
Kickboxing / PF Men +84
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Aygün GenÇay
TUR
11:24
FINISHED
0 : 10

Gábor Harangozó
HUN
Kickboxing / LC Men -63
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Lajos Imre Fésű
HUN
11:24
FINISHED
3 : 0

Illia Ivaniuk
UKR
Karate / Kumite Womens -55kg
Semifinals / Semifinal 1 Bojan Stranić

Francesca Cavallaro
ITA
11:25
FINISHED
4 : 0

Hana Kuklova
MKD
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 3 / Round 3 #17 Bojan Stranić

Natalia Szponder
POL
11:25
FINISHED
1 : 2

Lara Hinterseer
AUT
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #10 Bojan Stranić / Tatami 3

Patrik Škrablin
SLO
11:25
FINISHED
0 : 0

Jan Füzer
SVK
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #11

Szabolcs Turcsan
HUN
11:30
FINISHED
0 : 9

Mario Robert Damian
ROU
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #9 Bojan Stranić

Lara Hinterseer
AUT
11:30
FINISHED
8 : 0

Emine Korkutmuş
TUR
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #11 Bojan Stranić / Tatami 3

Tommaso Turchi
ITA
11:30
FINISHED
0 : 4

Petar Spasenovski
MKD
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #10 Bojan Stranić

Suzana Lucic
SRB
11:35
FINISHED
9 : 0

Matilda Pulega
ITA
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #12 Bojan Stranić / Tatami 2

William Engman
SWE
11:35
FINISHED
4 : 0

Paolo De Santis
ITA
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #13 Bojan Stranić / Tatami 3

Mikołaj Sieroń
POL
11:35
FINISHED
0 : 4

Yucel Senturk
TUR
Kickboxing / K1 Men -86
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Ring 1

Petar Jaman
CRO
11:36
FINISHED
3 : 0

Daniel Navara
CZE
Kickboxing / PF Women +65
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Karmen Galac
CRO
11:36
FINISHED
10 : 0

Alina Kravchuk
UKR
Kickboxing / LC Men -74
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Ercan Çetİnkaya
TUR
11:36
FINISHED
1 : 0

Ladislav Polasek
CZE
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #11 Bojan Stranić

Alessandra Mangiacapra
ITA
11:40
FINISHED
1 : 4

Constance Berquet
FRA
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #13 Bojan Stranić / Tatami 2

Waleed Alnoumas
GBR
11:40
FINISHED
6 : 0

Federico Gallo
ITA
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #14 Bojan Stranić / Tatami 3

Andrea Bartolomei
ITA
11:40
FINISHED
0 : 0

Romain Le Tiec
FRA
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #12 Bojan Stranić

Natalia Wcisło
POL
11:45
FINISHED
0 : 1

Melanie Müller-schwefel
GER
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #14 Bojan Stranić / Tatami 2

Marko Martinovic
SRB
11:45
FINISHED
2 : 0

Etienne Haoui
FRA
Karate / Kumite Mens -84kg
Round 2 / Round 2 #15 Bojan Stranić / Tatami 3

Gregg Anderson
GBR
11:45
FINISHED
0 : 0

Sascha Veldung
GER
Kickboxing / K1 Men -86
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Ring 1

Alexander Grunwald
GER
11:48
FINISHED
0 : 3

Vladimir Chobanu
RUS
Kickboxing / PF Women -55
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Ishana Moores
GBR
11:48
FINISHED
16 : 18

Tennessee Randall
GBR
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #13 Bojan Stranić

Patricia Peso Palomares
ESP
11:50
FINISHED
3 : 0

Nicole Thomsen
GER
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #15 Bojan Stranić / Tatami 2

Petar Zaborski
MKD
11:50
FINISHED
3 : 2

Arcadio García Pérez
ESP
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #14 Bojan Stranić

Zuzana Schwartzova
SVK
11:55
FINISHED
1 : 0

Lena Da Nazare
BEL
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 1 / Round 1 #8

Petar Zaborski
MKD
12:00
FINISHED
1 : 1

Marin Brkić
BIH
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #15 Bojan Stranić

Monika Burgerova
CZE
12:00
FINISHED
1 : 0

Sahara Maffini
ITA
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #16 Bojan Stranić / Tatami 1

Marin Brkić
BIH
12:00
FINISHED
1 : 0

Kadri Tolay
TUR
Kickboxing / K1 Women -56
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Ring 1

Paulina Saczuk
POL
12:00
FINISHED
0 : 3

Monika Chochlikova
CZE
Kickboxing / PF Women -55
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Trinity Leeson-rice
GBR
12:00
FINISHED
7 : 10

Marietta Galanomati
GRE
Kickboxing / LC Men -84
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Danylo Demchyshyn
UKR
12:00
FINISHED
1 : 0 (DNS)

Jeknic Danilo
MNE
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 2 / Round 2 #16 Bojan Stranić

Emma Plumley
GBR
12:05
FINISHED
0 : 0

Paulina Listopadzka
POL
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 1 / Round 1 #5 Bojan Stranić / Tatami 2

Tit PrimoŽiČ
SLO
12:05
FINISHED
0 : 2

Alİ EŞsİz
TUR
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 1 / Round 1 #5 Bojan Stranić

Lara Hinterseer
AUT
12:10
FINISHED
1 : 2 (DSQ)

Suzana Lucic
SRB
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 1 / Round 1 #6 Bojan Stranić / Tatami 2

Mario Robert Damian
ROU
12:10
FINISHED
1 : 1

William Engman
SWE
Kickboxing / K1 Women -56
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Ring 1

Ewa Pietrzykowska
POL
12:12
FINISHED
3 : 0

Olena Shydlovska
POL
Kickboxing / PF Women -65
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Nesta Baxter
GBR
12:12
FINISHED
5 : 11

Andrea Busa
HUN
Kickboxing / LC Men -84
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Bartłomiej Mienciuk
POL
12:12
FINISHED
3 : 0

Piotr Kołakowski
POL
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 1 / Round 1 #7

Waleed Alnoumas
GBR
12:15
FINISHED
0 : 8

Marko Martinovic
SRB
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 1 / Round 1 #6 Bojan Stranić

Constance Berquet
FRA
12:15
FINISHED
7 : 0

Melanie Müller-schwefel
GER
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 1 / Round 1 #7 Bojan Stranić

Patricia Peso Palomares
ESP
12:20
FINISHED
0 : 1

Zuzana Schwartzova
SVK
Kickboxing / K1 Women -60
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Ring 1

Sofia Oliveira
POR
12:24
FINISHED
1 : 2

Olcha Mongush
RUS
Kickboxing / PF Women -65
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Sophie Larkin
IRL
12:24
FINISHED
18 : 16

Luna Mendy
ITA
Kickboxing / LC Men +84
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Hamdİ Saygili
TUR
12:24
FINISHED
0 : 3

Balázs Vida
HUN
Karate / Kumite Womens -55kg
Round 1 / Round 1 #8 Bojan Stranić

Monika Burgerova
CZE
12:25
FINISHED
5 : 3

Emma Plumley
GBR
Karate / Kumite Womens -55kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić

Lara Hinterseer
AUT
12:30
FINISHED
0 : 1

Constance Berquet
FRA
Karate / Kumite Womens -55kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić

Zuzana Schwartzova
SVK
12:35
FINISHED
1 : 2

Monika Burgerova
CZE
Karate / Kumite Womens -50kg
Finals / 3rd place match 2 Bojan Stranić / Tatami 3

Viola Lallo
ITA
12:35
FINISHED
5 : 0

Camilla Cavo
ITA
Karate / Kumite Mens -75kg
Quarterfinals / Repechage 1 #1 Matosinhos Beach / Tatami 2

Yaroslav Kladiev
RUS
12:35
FINISHED
0 : 1

Luigi Renzulli
ITA
Kickboxing / K1 Women -60
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Ring 1

Lucia Cmarova
SVK
12:36
FINISHED
3 : 0

Nikolina Vidackovic
BIH
Kickboxing / PF Women +65
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Tatami 1

Tereza Cvingerova
CZE
12:36
FINISHED
0 : 10

Henrietta Nagy
HUN
Kickboxing / LC Men +84
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Tatami 2

Roman Shcherbatiuk
UKR
12:36
FINISHED
3 : 0

Simon Philipp
SUI
Karate / Kumite Womens -55kg
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić

Constance Berquet
FRA
12:40
FINISHED
0 : 3

Monika Burgerova
CZE
Karate / Kumite Womens -55kg
Quarterfinals / Repechage 1 #1 Bojan Stranić / Tatami 1

Barbara Haberl
SLO
12:45
FINISHED
4 : 5

Anna Protsenko
UKR
Karate / Kumite Mens -84kg
Finals / 3rd place match 1 Bojan Stranić / Tatami 3

Andrii Toroshanko
UKR
12:45
FINISHED
6 : 0

Antonio De Stefano
ITA
Karate / Kumite Mens -75kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić

Marko Martinovic
SRB
12:48
FINISHED
1 : 1

Petar Zaborski
MKD
Kickboxing / K1 Men -71
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Ring 1

Aydin Aslan
TUR
12:48
FINISHED
1 : 2

Timur Gatin
RUS
Karate / Kumite Mens -75kg
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić / Tatami 2

Alİ EŞsİz
TUR
12:52
FINISHED
0 : 2

Petar Zaborski
MKD
Karate / Kumite Womens -55kg
Semifinals / Repechage 1 #2 Bojan Stranić / Tatami 1

Anna Protsenko
UKR
12:55
FINISHED
6 : 0

Nabila Siddiqa Islam
GER
Kickboxing / K1 Men -71
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Ring 1

Mathieu Beuve
FRA
13:00
FINISHED
3 : 0

Mirian Dundua
UKR
Karate / Kumite Womens -55kg
Quarterfinals / Repechage 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 1

Sahara Maffini
ITA
13:05
FINISHED
5 : 1

Emma Plumley
GBR
Karate / Kumite Womens -55kg
Semifinals / Repechage 2 #2 Bojan Stranić / Tatami 1

Sahara Maffini
ITA
13:10
FINISHED
1 : 1

Zuzana Schwartzova
SVK
Karate / Kumite Womens -55kg
Finals / 3rd place match 1 Bojan Stranić / Tatami 1

Anna Protsenko
UKR
13:10
FINISHED
0 : 3

Hana Kuklova
MKD
Karate / Kumite Mens -67kg
Round2 / Round 2#15 Bojan Stranić

Leo Cape
GBR
13:15
FINISHED
0 : 0 (DSQ)

David Petkov
MKD
Karate / Kumite Womens -55kg
Finals / 3rd place match 2 Bojan Stranić / Tatami 1

Zuzana Schwartzova
SVK
13:20
FINISHED
0 : 3

Constance Berquet
FRA
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 1

Elona Kolgeci
KOS
13:25
FINISHED
1 : 3

Zeynep Kökbiber
TUR
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #2 Bojan Stranić / Tatami 1

Monika Pendaroska
MKD
13:30
FINISHED
3 : 0

Iva Klepić
BIH
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #3 Bojan Stranić / Tatami 1

Nele Sophie Mielke
GER
13:35
FINISHED
0 : 1

Anna-johanna Nilsson
SWE
Karate / Kumite Mens -75kg
Quarterfinals / Repechage 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 2

Arcadio García Pérez
ESP
13:35
FINISHED
0 : 8

Marin Brkić
BIH
Karate / Kumite Mens -75kg
Semifinals / Repechage 2 #2 Bojan Stranić / Tatami 2

Marin Brkić
BIH
13:38
FINISHED
1 : 0

Marko Martinovic
SRB
Karate / Kumite Mens -75kg
Finals / 3rd place match 1 / Tatami 2

Ossama Kharbou
FRA
13:40
FINISHED
0 : 5

Benjamin Shabani
KOS
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #5 Bojan Stranić / Tatami 1

Laura Petruzzella
ITA
13:40
FINISHED
0 : 1

Danielle Kirby
GBR
Karate / Kumite Mens -75kg
Semifinals / Repechage 1 #2 Bojan Stranić / Tatami 2

Luigi Renzulli
ITA
13:40
FINISHED
0 : 0

Ossama Kharbou
FRA
Karate / Kumite Mens -75kg
Finals / 3rd place match 2 Bojan Stranić / Tatami 2

Marin Brkić
BIH
13:40
FINISHED
2 : 1

Alİ EŞsİz
TUR
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #7 Bojan Stranić / Tatami 1

Weronika Mikulska
POL
13:45
FINISHED
0 : 8

Diana Shostak
UKR
Karate / Kumite Mens -84kg
Finals / 3rd place match 2 Bojan Stranić

Andrea Bartolomei
ITA
13:58
FINISHED
0 : 5

Petar Spasenovski
MKD
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 1 / Round 1 #2 Bojan Stranić

Anna-johanna Nilsson
SWE
14:00
FINISHED
1 : 0

Elma Garibović
CRO
Karate / Kumite Mens -75kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić / Tatami 1

Alİ EŞsİz
TUR
14:04
FINISHED
1 : 0

William Engman
SWE
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 1 / Round 1 #4 Bojan Stranić

Diana Shostak
UKR
14:10
FINISHED
5 : 1

Carmen GarcÍa CapitÁn
ESP
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 1 / Round 1 #1 Bojan Stranić

Zeynep Kökbiber
TUR
14:15
FINISHED
0 : 8

Monika Pendaroska
MKD
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 1 / Round 1 #3 Bojan Stranić

Danielle Kirby
GBR
14:15
FINISHED
0 : 4

Viktoria Pillarova
SVK
Karate / Kumite Mens -67kg
Quarterfinals / Repechage 1 #1 Bojan Stranić

Oleksandr Kicherman
UKR
15:15
FINISHED
8 : 3

Leo Cape
GBR
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #9 Bojan Stranić / Tatami 1

Dijana Miljanic
MNE
15:15
FINISHED
0 : 3

Andreea Maria Bogdan
ROU
Karate / Kumite Mens -67kg
Quarterfinals / Repechage 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 3

Matej Homola
SVK
15:15
FINISHED
0 : 0

Dominik Mikula
CZE
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #11 Bojan Stranić

Carolina Arsénio
POR
15:20
FINISHED
2 : 0

Lejla Bašić
BIH
Karate / Kumite Mens -67kg
Semifinals / Repechage 1 #2 Bojan Stranić

Oleksandr Kicherman
UKR
15:20
FINISHED
3 : 0

Abdenour Azizi
FRA
Karate / Kumite Mens -67kg
Semifinals / Repechage 2 #2 Bojan Stranić

Matej Homola
SVK
15:21
FINISHED
8 : 9

Dino Povrženić
CRO
Taekwondo / Kyorugi Men +87 kg
Semifinals / Semifinal 1 Trešnjevka

Luka Mavračić
CRO
15:21
FINISHED
31 : 17

Tomas Güell Barnils
ESP
Taekwondo / Kyorugi Women +46 kg to 49 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Trešnjevka

Athina Evangelou
CYP
15:22
FINISHED
6 : 1

Lorena Morales Zoyo
ESP
Taekwondo / Kyorugi Women +73 kg
Semifinals / Semifinal 2

Mame Fatou Paye
FRA
15:23
FINISHED
(RETIRED)0 : 0

Zuriñe Padilla Escartin
ESP
Karate / Kumite Mens -67kg
Finals / 3rd place match 1 Bojan Stranić

Oleksandr Kicherman
UKR
15:25
FINISHED
2 : 3

Joaquim Mendes
POR
Karate / Kumite Mens -67kg
Finals / 3rd place match 2 Bojan Stranić

Dino Povrženić
CRO
15:25
FINISHED
0 : 1

Gianluca De Vivo
ITA
Taekwondo / Kyorugi Women +46 kg to 49 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Trešnjevka

Ana Rita Gonçalves Patrício
POR
15:30
FINISHED
13 : 29

Sarah Ferreira
FRA
Karate / Kumite Mens +84kg
Round 1 / Round 1 #11 Bojan Stranić

Athanasios Nikopoulos
GRE
15:40
FINISHED
0 : 1

Bruno Katavić
CRO
Taekwondo / Kyorugi Women +46 kg to 49 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Trešnjevka

Donia Kaidi
SWE
15:40
FINISHED
0 : 22

Julia Real AlemÁn
ESP
Taekwondo / Kyorugi Men +87 kg
Semifinals / Semifinal 2 Trešnjevka

Bouazza El Hainouni
GER
15:41
FINISHED
13 : 18

Chan Yong Yoon
ESP
Karate / Kumite Mens +84kg
Round 1 / Round 1 #13 Bojan Stranić

Ahmed Lahmar
ITA
15:44
FINISHED
0 : 0

Maciej Gebka
POL
Karate / Kumite Mens +84kg
Round 1 / Round 1 #15 Bojan Stranić

Mehmet Usda
TUR
15:49
FINISHED
3 : 0

Tomáš Hermann
CZE
Taekwondo / Kyorugi Men +63 kg to 68 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Trešnjevka

Dmytro Govorun
UKR
15:50
FINISHED
25 : 4

Ahmad Nabiel Hakim
GER
Taekwondo / Kyorugi Women +73 kg
Semifinals / Semifinal 1

Sarah Di Sinno
GER
15:54
FINISHED
11 : 10

Yelyzaveta Liuchkova
UKR
Kickboxing / PF Men -63
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 1

Sean Ryan
IRL
16:00
FINISHED
21 : 18

Vitalii Solovei
UKR
Kickboxing / LC Women -55
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 2

Tennessee Randall
GBR
16:00
FINISHED
3 : 0

Lucija Regvat
CRO
Taekwondo / Kyorugi Men +63 kg to 68 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Trešnjevka

Daniel Anton Houben
AUT
16:00
FINISHED
20 : 11

Jan Fiala
CZE
Kickboxing / PF Men -74
Finals / Final Dom Sportova 2

Oleksii Pashkov
UKR
16:12
FINISHED
0 : 10

Jordan White
IRL
Kickboxing / LC Women -65
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 2

Andrea Busa
HUN
16:13
FINISHED
3 : 0

Nesta Baxter
GBR
Kickboxing / PF Men -84
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 1

Prodromos Papadopoulos
GRE
16:24
FINISHED
18 : 12

Zoltán Sándor Bálint
HUN
Kickboxing / LC Women +65
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 2

Tereza Cvingerova
CZE
16:24
FINISHED
3 : 0

Elizabeta Crnković
CRO
Taekwondo / Kyorugi Men +74 kg to 80 kg
Semifinals / Semifinal 2 Trešnjevka

Ivan Vrgoč
CRO
16:28
FINISHED
2 : 13

Denys Voronovskyi
UKR
Taekwondo / Kyorugi Men +63 kg to 68 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Trešnjevka

Michael Tipecska
GER
16:29
FINISHED
23 : 18

Anthony Carre
FRA
Kickboxing / PF Men +84
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 1

Jenő Rohonczi
HUN
16:36
FINISHED
13 : 5

Gábor Harangozó
HUN
Kickboxing / LC Men -63
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 2

Aleksei Kostaschuk
RUS
16:36
FINISHED
0 : 3

Lajos Imre Fésű
HUN
Taekwondo / Kyorugi Women +53 kg to 57 kg
Semifinals / Semifinal 1 Trešnjevka

Joana Cunha
POR
16:36
FINISHED
18 : 2

Karolina Kupriianova
UKR
Taekwondo / Kyorugi Men +63 kg to 68 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Trešnjevka

Renato Viana
POR
16:36
FINISHED
10 : 9

Sandro Peer
AUT
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 1

Kiti Smiljan
SLO
16:40
FINISHED
2 : 0

Anastasiia Pereuda
UKR
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 1 / Round 1 #5

Sukru Onur Demir
TUR
16:45
FINISHED
2 : 4

Milos Dzakovic
SRB
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #2 Bojan Stranić / Tatami 1

Emma Pecirep
ITA
16:45
FINISHED
4 : 0

Simona Forstová
CZE
Kickboxing / PF Women -55
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 1

Tennessee Randall
GBR
16:48
FINISHED
11 : 21

Marietta Galanomati
GRE
Kickboxing / LC Men -74
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 2

Ercan Çetİnkaya
TUR
16:48
FINISHED
0 : 3

Marko Boichuk
UKR
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #3 Bojan Stranić / Tatami 1

Kristina Zovko
CRO
16:50
FINISHED
0 : 5

Ilma Rahmanović
BIH
Taekwondo / Kyorugi Women +53 kg to 57 kg
Semifinals / Semifinal 2 Trešnjevka

Imen Ben Hassine
FRA
16:52
FINISHED
17 : 10

Tamara Miquel De La Encarnación
ESP
Taekwondo / Kyorugi Men +54 kg to 58 kg
Semifinals / Semifinal 1 Trešnjevka

Liam Bette
FRA
16:53
FINISHED
25 : 30

Adieni Bajrami
ALB
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #5 Bojan Stranić / Tatami 1

Reisha Hull
GBR
16:55
FINISHED
2 : 0

Aybüke Levent
TUR
Taekwondo / Kyorugi Women +67 kg to 73 kg
Finals / Final Trešnjevka

Lälli Goulamoussene
FRA
16:57
FINISHED
4 : 14

Iryna Pypot
UKR
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #7 Bojan Stranić

Marina Gaspar Villuendas
ESP
17:00
FINISHED
2 : 1

Alexandra Valentina Dragan
ROU
Kickboxing / PF Women -65
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 1

Andrea Busa
HUN
17:00
FINISHED
12 : 7

Sophie Larkin
IRL
Kickboxing / LC Men -84
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 2

Danylo Demchyshyn
UKR
17:00
FINISHED
3 : 0

Bartłomiej Mienciuk
POL
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 1 / Round 1 #1 / Tatami 1

Kiti Smiljan
SLO
17:10
FINISHED
1 : 3

Emma Pecirep
ITA
Kickboxing / PF Women +65
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 1

Henrietta Nagy
HUN
17:12
FINISHED
9 : 1

Karmen Galac
CRO
Kickboxing / LC Men +84
Finals / Final Dom Sportova 2 / Tatami 2

Balázs Vida
HUN
17:12
FINISHED
3 : 0

Roman Shcherbatiuk
UKR
Taekwondo / Kyorugi Men +87 kg
Finals / Final Trešnjevka

Luka Mavračić
CRO
17:14
FINISHED
14 : 16

Chan Yong Yoon
ESP
Taekwondo / Kyorugi Men +74 kg to 80 kg
Finals / Final Trešnjevka

Júlio Ferreira
POR
17:14
FINISHED
9 : 18

Denys Voronovskyi
UKR
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 1 / Round 1 #2 / Tatami 1

Ilma Rahmanović
BIH
17:15
FINISHED
1 : 0

Abigael Terrier
FRA
Taekwondo / Kyorugi Men +54 kg to 58 kg
Semifinals / Semifinal 2 Trešnjevka

Allen Alarcon Jimenez
ESP
17:15
FINISHED
11 : 10

Sébastien Alesio-Capolini
FRA
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 1 / Round 1 #3 / Tatami 1

Reisha Hull
GBR
17:20
FINISHED
5 : 1

Katja Schweier
GER
Karate / Kumite Mens +84kg
Semi Finals / Repechage 2 #1 Bojan Stranić

Ihor Lahunov
UKR
17:24
FINISHED
2 : 1

Mariusz Migdalski
POL
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 1 / Round 1 #4 / Tatami 1

Marina Gaspar Villuendas
ESP
17:25
FINISHED
0 : 6

Emina Brkić
BIH
Karate / Kumite Womens -68kg
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić / Tatami 1

Emma Pecirep
ITA
17:25
FINISHED
1 : 0

Ilma Rahmanović
BIH
Taekwondo / Kyorugi Women +46 kg to 49 kg
Semifinals / Semifinal 1 Trešnjevka

Oleksandra Danshyna
UKR
17:26
FINISHED
25 : 7

Athina Evangelou
CYP
Karate / Kumite Womens -68kg
Quarterfinals / Quarterfinal 2

Reisha Hull
GBR
17:30
FINISHED
0 : 1

Emina Brkić
BIH
Taekwondo / Kyorugi Women +73 kg
Finals / Final

Sarah Di Sinno
GER
17:30
FINISHED
5 : 4

Zuriñe Padilla Escartin
ESP
Karate / Kumite Womens -68kg
Semifinals / Semifinal 1 Bojan Stranić

Emma Pecirep
ITA
17:34
FINISHED
0 : 2

Emina Brkić
BIH
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #9 Bojan Stranić

Julia Pichler
AUT
17:40
FINISHED
7 : 2

Petra BrleČiĆ
CRO
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #11 Bojan Stranić

Angela Mojsovska
MKD
17:45
FINISHED
4 : 0

Karolina Klepacka
POL
Taekwondo / Kyorugi Women +46 kg to 49 kg
Finals / Final Trešnjevka

Oleksandra Danshyna
UKR
17:47
FINISHED
22 : 3

Julia Real AlemÁn
ESP
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #13 Bojan Stranić

Eleonora Guaglianone
ITA
17:50
FINISHED
3 : 1

Ivona Cavar
BIH
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 2 / Round 2 #9 Bojan Stranić / Tatami 3

Lucija Ružaj
CRO
17:54
FINISHED
1 : 4

Pola Giorgetti
ESP
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 2 / Round 2 #15 Bojan Stranić

Elena Fresquet Pelaez
ESP
17:55
FINISHED
2 : 0

Lisa Hessenmüller
GER
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 3

Lucija Lesjak
CRO
17:55
FINISHED
5 : 0

Francesca Palombi
ITA
Taekwondo / Kyorugi Women +53 kg to 57 kg
Finals / Final Trešnjevka

Joana Cunha
POR
17:55
FINISHED
22 : 8

Imen Ben Hassine
FRA
Taekwondo / Kyorugi Men +63 kg to 68 kg
Semifinals / Semifinal 1 Trešnjevka

Dmytro Govorun
UKR
17:58
FINISHED
31 : 2

Daniel Anton Houben
AUT
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 1 / Round 1 #5

Julia Pichler
AUT
18:00
FINISHED
1 : 1

Allison Berna
LUX
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 2 / Round 2 #5 / Tatami 2

Katarina Jombikova
SVK
18:00
FINISHED
0 : 0

Matea- Noah Medić
BIH
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 1 / Round 1 #5 Bojan Stranić / Tatami 3

Pola Giorgetti
ESP
18:00
FINISHED
0 : 1

Vasilisa Bujic
MNE
Taekwondo / Kyorugi Men +54 kg to 58 kg
Finals / Final Trešnjevka

Adieni Bajrami
ALB
18:03
FINISHED
38 : 26

Allen Alarcon Jimenez
ESP
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 1 / Round 1 #6

Angela Mojsovska
MKD
18:05
FINISHED
4 : 0

Maria Chiara Gurrado
ITA
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 1 / Round 1 #1 / Tatami 2

Lucija Lesjak
CRO
18:05
FINISHED
5 : 0

Noelia Sierra Megias
ESP
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 1 / Round 1 #6 Bojan Stranić / Tatami 3

Ana Rita Ferreira Oliveira
POR
18:05
FINISHED
10 : 0

Olha Kovalova
UKR
Taekwondo / Kyorugi Men +63 kg to 68 kg
Semifinals / Semifinal 2 Trešnjevka

Michael Tipecska
GER
18:08
FINISHED
10 : 32

Renato Viana
POR
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 1 / Round 1 #2 / Tatami 2

Rebecca Boakes
GBR
18:09
FINISHED
0 : 2

Lora Ziller
AUT
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 1 / Round 1 #7

Eleonora Guaglianone
ITA
18:10
FINISHED
0 : 8

Anita Tadić
CRO
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 1 / Round 1 #7 Bojan Stranić / Tatami 3

Meryem Yildirim
GER
18:10
FINISHED
2 : 0

Klara Katavić
CRO
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 1 / Round 1 #3 / Tatami 2

Matea- Noah Medić
BIH
18:15
FINISHED
7 : 0

Molly Loumikou
FRA
Karate / Kumite Womens -68kg
Round 1 / Round 1 #8 Bojan Stranić

Elena Fresquet Pelaez
ESP
18:15
FINISHED
4 : 4

Erika Koridze
GBR
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 1 / Round 1 #8 Bojan Stranić / Tatami 3

Alessia Coppola Neri
ITA
18:15
FINISHED
5 : 1

Rocío García Perez
ESP
Karate / Kumite Womens +68kg
Round 1 / Round 1 #4 / Tatami 2

Izabela Kamińska
POL
18:20
FINISHED
2 : 10

Andriana Vicovac
SRB
Karate / Kumite Womens -68kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić

Julia Pichler
AUT
18:20
FINISHED
2 : 4

Angela Mojsovska
MKD
Karate / Kumite Womens -68kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić

Anita Tadić
CRO
18:25
FINISHED
3 : 0

Elena Fresquet Pelaez
ESP
Karate / Kumite Womens +68kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić / Tatami 3

Vasilisa Bujic
MNE
18:25
FINISHED
0 : 1

Ana Rita Ferreira Oliveira
POR
Karate / Kumite Womens +68kg
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić / Tatami 2

Lucija Lesjak
CRO
18:30
FINISHED
3 : 0

Lora Ziller
AUT
Karate / Kumite Womens -68kg
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić

Angela Mojsovska
MKD
18:31
FINISHED
4 : 6

Anita Tadić
CRO
Karate / Kumite Womens +68kg
Semifinals / Semifinal 1 Bojan Stranić

Lucija Lesjak
CRO
18:35
FINISHED
3 : 2

Matea- Noah Medić
BIH
Karate / Kumite Womens +68kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić

Meryem Yildirim
GER
18:35
FINISHED
2 : 0

Alessia Coppola Neri
ITA
Karate / Kumite Womens +68kg
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić / Tatami 2

Matea- Noah Medić
BIH
18:35
FINISHED
2 : 0

Andriana Vicovac
SRB
Karate / Kumite Womens +68kg
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić / Tatami 3

Ana Rita Ferreira Oliveira
POR
18:35
FINISHED
4 : 8

Meryem Yildirim
GER
Taekwondo / Kyorugi Women +46 kg to 49 kg
Semifinals / Semifinal 2 Trešnjevka

Sarah Ferreira
FRA
18:36
FINISHED
12 : 14

Julia Real AlemÁn
ESP
Taekwondo / Kyorugi Men +63 kg to 68 kg
Finals / Final Trešnjevka

Dmytro Govorun
UKR
18:36
FINISHED
41 : 13

Renato Viana
POR
Karate / Kumite Mens -60kg
Finals / 3rd place match 2

Bogdan Marian Florin Gogolosi
ROU
19:09
FINISHED
0 : 1

Mykola Hromyk
UKR
Karate / Kumite Womens +68kg
Semifinals / Repechage 2 #1

Klara Katavić
CRO
19:13
FINISHED
0 : 1

Alessia Coppola Neri
ITA
Karate / Kumite Womens -68kg
Semifinals / Repechage 1 #1 Bojan Stranić

Marina Gaspar Villuendas
ESP
19:22
FINISHED
0 : 5

Reisha Hull
GBR
Karate / Kumite Womens -68kg
Semifinals / Repechage 2 #1 Bojan Stranić

Eleonora Guaglianone
ITA
19:22
FINISHED
0 : 0

Elena Fresquet Pelaez
ESP
Karate / Kumite Womens -68kg
Semifinals / 3rd place match 2 Bojan Stranić

Eleonora Guaglianone
ITA
19:25
FINISHED
0 : 9

Angela Mojsovska
MKD
Karate / Kumite Womens -68kg
Semifinals / 3rd place match 1 Bojan Stranić

Reisha Hull
GBR
19:25
FINISHED
1 : 5

Emma Pecirep
ITA
Karate / Kumite Womens +68kg
Finals / 3rd place match 2

Alessia Coppola Neri
ITA
19:37
FINISHED
0 : 6

Ana Rita Ferreira Oliveira
POR
Karate / Kumite Womens +68kg
Quarterfinals / Repechage 1 #1

Francesca Palombi
ITA
19:38
FINISHED
1 : 5

Noelia Sierra Megias
ESP
Karate / Kumite Womens +68kg
Finals / 3rd place match 1

Lora Ziller
AUT
19:39
FINISHED
1 : 0

Matea- Noah Medić
BIH
Karate / Kumite Womens +68kg
Semifinals / repechage 1 #2

Noelia Sierra Megias
ESP
19:41
FINISHED
0 : 4

Lora Ziller
AUT
Karate / Kumite Mens -60kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3

Milos Dzakovic
SRB

FINISHED
0 : 1

Christos Stefanos Xenos
GRE
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 2 / Round 2 #3

Raffaele Veneruso
ITA

FINISHED
0 : 2

Jan Sieradzki
POL
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 2 / Round 2 #9

Sukru Onur Demir
TUR

FINISHED
5 : 0

Antonio Fadda
ITA
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 2 / Round 2 #11

Christos Stefanos Xenos
GRE

FINISHED
5 : 2

Dominik Imrich
SVK
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 2 / Round 2 #13

Nazaro Damiano Di Fraia
ITA

FINISHED
0 : 0

Joao Gouveia Xavier
POR
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 1 / Round 1 #6

Christos Stefanos Xenos
GRE

FINISHED
4 : 1

Cuba Parris
GBR
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 1 / Round 1 #7

Joao Gouveia Xavier
POR

FINISHED
4 : 1

Furkan Korkmaz
TUR
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 1 / Round 1 #8

Anujan Balendrakumar
FRA

FINISHED
0 : 1

Dren Hajdari
KOS
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #9

Tit PrimoŽiČ
SLO

FINISHED
4 : 0

Antonio Wong
GBR
Karate / Kumite Mens -75kg
Round 2 / Round 2 #10

Alİ EŞsİz
TUR

FINISHED
0 : 0

Filip Vogt
POL
Karate / Kumite Mens -60kg
Finals / 3rd place match 1

Dominik Imrich
SVK

FINISHED
5 : 1

Joao Gouveia Xavier
POR
Karate / Kumite Mens -60kg
Semifinals / Repechage 1 #2

Dominik Imrich
SVK

FINISHED
3 : 1

Milos Dzakovic
SRB
Karate / Kumite Mens -60kg
Semifinals / Repechage 2 #1

Bogdan Marian Florin Gogolosi
ROU

FINISHED
2 : 1

Jan Sieradzki
POL
Karate / Kumite Mens -60kg
Quarterfinals / Repechage 1 #1

Dominik Imrich
SVK

FINISHED
4 : 0

Cuba Parris
GBR
Karate / Kumite Womens -61kg
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić

Candice Colombat
FRA

FINISHED
3 : 4

Zenira Bektaš
BIH
Karate / Kumite Womens -61kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić

Candice Colombat
FRA

FINISHED
1 : 0

Carolina Arsénio
POR
Karate / Kumite Mens -60kg
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić

Christos Stefanos Xenos
GRE

FINISHED
4 : 0

Joao Gouveia Xavier
POR
Karate / Kumite Womens -61kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić

Zenira Bektaš
BIH

FINISHED
4 : 3

Katarina Lehman Pavasović
CRO
Karate / Kumite Mens -60kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić

Joao Gouveia Xavier
POR

FINISHED
6 : 0

Dren Hajdari
KOS
Karate / Kumite Mens -84kg
Semifinals / Semifinal 1 Bojan Stranić

Robin Rettenbacher
AUT

FINISHED
4 : 1

Antonio De Stefano
ITA
Karate / Kumite Mens +84kg
Semi Finals / Semifinal 1 Bojan Stranić

Karlo Raguž
CRO

FINISHED
1 : 0

Attila Joba
SVK
Karate / Kumite Mens -84kg
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić

Petar Spasenovski
MKD

FINISHED
1 : 2

Gregg Anderson
GBR
Karate / Kumite Mens +84kg
Semi Finals / Semifinal 2 Bojan Stranić

Bruno Katavić
CRO

FINISHED
0 : 0

Mehmet Usda
TUR
Karate / Kumite Mens -84kg
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić

Robin Rettenbacher
AUT

FINISHED
3 : 1

Lorenzo Marcelli
ITA
Karate / Kumite Mens -84kg
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić

Stefan Alexandru Ienscu
ROU

FINISHED
0 : 6

Antonio De Stefano
ITA
Karate / Kumite Mens +84kg
Quarter Finals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić

Karlo Raguž
CRO

FINISHED
3 : 3

Mariusz Migdalski
POL
Karate / Kumite Mens -84kg
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić

Marcin Krykowski
POL

FINISHED
1 : 4

Petar Spasenovski
MKD
Karate / Kumite Mens +84kg
Quarter Finals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić

Mustafa Ozyildiz
TUR

FINISHED
0 : 1

Attila Joba
SVK
Karate / Kumite Mens -84kg
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić

Andrea Bartolomei
ITA

FINISHED
3 : 8

Gregg Anderson
GBR
Karate / Kumite Mens +84kg
Quarter Finals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić

Biagio Nettore
ITA

FINISHED
0 : 0

Bruno Katavić
CRO
Karate / Kumite Mens +84kg
Quarter Finals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić

Viktor Čubrić
CRO

FINISHED
0 : 1

Mehmet Usda
TUR
Karate / Kumite Mens -60kg
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić

Bogdan Marian Florin Gogolosi
ROU

FINISHED
3 : 0

Rubén Martínez García
ESP
Karate / Kumite Mens +84kg
Round 2 / Round 2 #8 Bojan Stranić

Mehmet Usda
TUR

FINISHED
2 : 0

Benjamin Nurkić
BIH
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 1 / Round 1 #5 Bojan Stranić

Andreea Maria Bogdan
ROU

FINISHED
0 : 1

Candice Colombat
FRA
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 1 / Round 1 #6 Bojan Stranić

Carolina Arsénio
POR

FINISHED
4 : 0

Natalie Schwarzkopf
GER
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 1 / Round 1 #7 Bojan Stranić

Sara Brogneri
ITA

FINISHED
0 : 5

Zenira Bektaš
BIH
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 1 / Round 1 #8 Bojan Stranić

Katarina Lehman Pavasović
CRO

FINISHED
5 : 0

Justyna Szmajdka
POL
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #13 Bojan Stranić

Meike Drexhage
GER

FINISHED
0 : 0

Sara Brogneri
ITA
Karate / Kumite Womens -61kg
Round 2 / Round 2 #15 Bojan Stranić

Eva Novakova
SVK

FINISHED
1 : 3

Katarina Lehman Pavasović
CRO
Karate / Kumite Mens -84kg
Semifinals / Repechage 1 #2 Bojan Stranić

Andrii Toroshanko
UKR

FINISHED
1 : 0

Lorenzo Marcelli
ITA
Karate / Kumite Mens -84kg
Quarterfinals / Repechage 1 #1 Bojan Stranić

Jiří Krych
CZE

FINISHED
0 : 1

Andrii Toroshanko
UKR
Karate / Kumite Mens -84kg
Semifinals / Repechage 2 #2 Bojan Stranić

Borja Ballester Cases
ESP

FINISHED
2 : 3

Andrea Bartolomei
ITA
Karate / Kumite Mens -84kg
Quarterfinals / Repechage 2 #1 Bojan Stranić

Sascha Veldung
GER

FINISHED
0 : 0

Borja Ballester Cases
ESP
Karate / Kumite Mens +84kg
Quarter Finals / Repechage 1 #1 Bojan Stranić

Tomáš Hermann
CZE

FINISHED
1 : 2

Benjamin Nurkić
BIH
Karate / Kumite Mens +84kg
Semi Finals / Repechage 1 #2 Bojan Stranić

Benjamin Nurkić
BIH

FINISHED
3 : 0

Viktor Čubrić
CRO
Karate / Kumite Mens +84kg
Finals / 3rd place match 1 Bojan Stranić

Benjamin Nurkić
BIH

FINISHED
1 : 0

Bruno Katavić
CRO
Karate / Kumite Mens +84kg
Finals / 3rd place match 2 Bojan Stranić

Ihor Lahunov
UKR

FINISHED
0.5 : 0

Attila Joba
SVK
Karate / Kumite Womens -61kg
Semifinals / repechage 2 #1 Bojan Stranić

Sara Brogneri
ITA

FINISHED
4 : 1

Katarina Lehman Pavasović
CRO
Karate / Kumite Womens -61kg
Quarterfinals / Repechage 1 #1 Bojan Stranić

Iva Klepić
BIH

FINISHED
8 : 0

Zeynep Kökbiber
TUR
Karate / Kumite Womens -61kg
Semifinals / repechage 1 #2 Bojan Stranić

Iva Klepić
BIH

FINISHED
1 : 4

Anna-johanna Nilsson
SWE
Karate / Kumite Womens -61kg
Finals / 3rd place match 1 Bojan Stranić

Anna-johanna Nilsson
SWE

FINISHED
0 : 0

Diana Shostak
UKR
Karate / Kumite Womens -61kg
Finals / 3rd place match 1 Bojan Stranić

Anna-johanna Nilsson
SWE

FINISHED
0 : 0

Diana Shostak
UKR
Karate / Kumite Womens -61kg
Finals / 3rd place match 2 Bojan Stranić

Sara Brogneri
ITA

FINISHED
5 : 1

Candice Colombat
FRA
Judo / Men +100 kg
Finals / Final Dom Sportova 1

Vasilije Vujicic
BIH

FINISHED
01 : 00

Nodar Machutadze
UKR
Judo / Men +100 kg
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 1

Benjamin Bachir Bouizgarne
GER

FINISHED
00 : 01

Vasilije Vujicic
BIH
Judo / Men +100 kg
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 1

Harun Sadikovic
BIH

FINISHED
00 : 01

Nodar Machutadze
UKR
Judo / Men +100 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 1

Benjamin Bachir Bouizgarne
GER

FINISHED
01 : 00

Alberto Rios Rossello
ESP
Judo / Men +100 kg
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 1