Football / Football Men
Preliminary round / Group C / Match 5 Böszörményi

University of Split
CRO
09:00
FINISHED
0 : 2

University of Wurzburg
GER
Football / Football Men
Preliminary round / Group D / Match 7 DEAC (artificial grass)

State University of Trade and Economics
UKR
09:00
FINISHED
4 : 0

University Fan Noli
ALB
Football / Football Men
Preliminary round / Group B / Match 3 Oláh Gábor (artificial grass)

Karlsruhe Institute of Technology
GER
09:00
FINISHED
3 : 1

University of Salzburg
AUT
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
First Round / Round 1 #7 University Sports Hall / Mat 1

Tristan Vreeling
NED
STREAM
09:00
FINISHED
10 : 00

Bence Dudas
HUN
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
First Round / Round 1 #2 University Sports Hall / Mat 1

Yara Slamberger
GER
STREAM
09:00
FINISHED
00 : 10

Keller Rebeka
HUN
Judo / Judo Men -60 kg
First Round / Round 1 #2 University Sports Hall / Mat 2

Bruno Caldeira
POR
STREAM
09:00
FINISHED
00 : 10

Andrei Gabriel Anghel
ROU
Judo / Judo Women -48 kg
First Round / Round 1 #2 University Sports Hall / Mat 2

Hannah Frobenius
GER
STREAM
09:00
FINISHED
10 : 00

Iulia Maria Moldoveanu
ROU
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #1 University Sports Hall / Mat 2

Suzy Amelie Aymard
BEL
STREAM
09:00
FINISHED
00 : 10

Teresa Alves Ascensão Marquês Trindade
POR
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #1 University Sports Hall / Mat 3

Balsa Mrvaljevic
MNE
STREAM
09:00
FINISHED
00 : 10

Dominik Pomazi
HUN
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
First Round / Round 1 #2 University Sports Hall / Mat 3

Eva Grassin
FRA
STREAM
09:00
FINISHED
00 : 10

Hanna Veronika Sedlmair
GER
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #1 University Sports Hall / Mat 1

Andras Vida
HUN
STREAM
09:05
FINISHED
10 : 00

Antoine Richamp Da Silva
FRA
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
First Round / Round 1 #3 University Sports Hall / Mat 1

Oliwia Kutyla
POL
STREAM
09:05
FINISHED
10 : 00

Viktoria Margit Paar
HUN
Judo / Judo Men -60 kg
First Round / Round 1 #3 University Sports Hall / Mat 2

Giorgi Chankseliani
GEO
STREAM
09:05
FINISHED
10 : 00

David Naji Naji
HUN
Judo / Judo Women -48 kg
First Round / Round 1 #3 University Sports Hall / Mat 2

Yuliia Zasulska
UKR
STREAM
09:05
FINISHED
00 : 10

Larissa Greis
GER
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #3 University Sports Hall / Mat 2

Roza Gyertyas
HUN
STREAM
09:05
FINISHED
10 : 00

Maelle Cao
FRA
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #2 University Sports Hall / Mat 3

Gergely Buda Szollosi
HUN
STREAM
09:05
FINISHED
00 : 10

Ahmed Mssahal
ESP
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
First Round / Round 1 #3 University Sports Hall / Mat 3

Cristina Araiz Sancho
ESP
STREAM
09:05
FINISHED
00 : 01

Margarida Bras
POR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #2 University Sports Hall / Mat 1

Toni Mandache
ROU
STREAM
09:10
FINISHED
00 : 10

Marko Tomasevic
CRO
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
First Round / Round 1 #7 University Sports Hall / Mat 1

Soraya Gunther
GER
STREAM
09:10
FINISHED
10 : 00

Mary Tomblin
GBR
Judo / Judo Men -60 kg
First Round / Round 1 #4 University Sports Hall / Mat 2

Thibault Demarinis
FRA
STREAM
09:10
FINISHED
10 : 00

Sjoerd Kraan
NED
Judo / Judo Women -48 kg
First Round / Round 1 #5 University Sports Hall / Mat 2

Ella Olivier
FRA
STREAM
09:10
FINISHED
10 : 00

Reka Virag Erdelyi
HUN
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #5 University Sports Hall / Mat 2

Cyrielle Vaubourdolle
FRA
STREAM
09:10
FINISHED
10 : 00

Olivia Murtagh-smith
GBR
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #3 University Sports Hall / Mat 3

Eduard Zdenovec
CZE
STREAM
09:10
FINISHED
00 : 10

Gaspard Fischer
SUI
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
First Round / Round 1 #7 University Sports Hall / Mat 3

Lena Siouane
FRA
STREAM
09:10
FINISHED
10 : 00

Agata Pontek
POL
Volleyball / Volleyball Women
Preliminary round / Group C / Match 13 Ice Hall / Court 1

University of Valencia
ESP
STREAM
09:15
FINISHED
3 : 1

Turin Polytechnic
ITA
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #3 University Sports Hall / Mat 1

Hamza Sharipov
GER
STREAM
09:15
FINISHED
00 : 10

Nikola Zorotovic
CRO
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
First Round / Round 1 #9 University Sports Hall / Mat 1

Renske Wekking
NED
STREAM
09:15
FINISHED
10 : 00

Florina Badiceanu
ROU
Judo / Judo Men -60 kg
First Round / Round 1 #5 University Sports Hall / Mat 2

Hadrien Cargnelli
FRA
STREAM
09:15
FINISHED
00 : 10

Csanad Feczko
HUN
Judo / Judo Women -48 kg
First Round / Round 1 #7 University Sports Hall / Mat 2

Noelia Jardo Martin
ESP
STREAM
09:15
FINISHED
10 : 00

Joya Blöcher
GER
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #7 University Sports Hall / Mat 2

Jazmin Leah Arjona Hammersley
ESP
STREAM
09:15
FINISHED
00 : 10

Danique Janssen
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #4 University Sports Hall / Mat 3

Vincent Wieneke
GER
STREAM
09:15
FINISHED
00 : 10

Bence Boros
HUN
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
First Round / Round 1 #10 University Sports Hall / Mat 3

Helene Foede
GER
STREAM
09:15
FINISHED
00 : 10

Blanca Uijtendaal
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #4 University Sports Hall / Mat 1

Tristan Vreeling
NED
STREAM
09:20
FINISHED
00 : 10

Tristan Kuhlmann
AUT
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
First Round / Round 1 #13 University Sports Hall / Mat 1

Chloe Riboulon
FRA
STREAM
09:20
FINISHED
01 : 00

Iracema Azevedo Soares Manarte
POR
Judo / Judo Men -60 kg
First Round / Round 1 #7 University Sports Hall / Mat 2

Thom Van Der Ree
NED
STREAM
09:20
FINISHED
10 : 00

Luke Cabecana
GER
Judo / Judo Women -48 kg
Quarter finals / Quarter Final 1 University Sports Hall / Mat 2

Coralie Gilly
FRA
STREAM
09:20
FINISHED
10 : 00

Hannah Frobenius
GER
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #9 University Sports Hall / Mat 2

Ilona Cosson
FRA
STREAM
09:20
FINISHED
10 : 00

Danica Wladimir
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #5 University Sports Hall / Mat 3

Vincent Schiffler
GER
STREAM
09:20
FINISHED
00 : 10

Giorgi Akhalauri
GEO
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
First Round / Round 1 #11 University Sports Hall / Mat 3

Anastasiia Antipina
UKR
STREAM
09:20
FINISHED
10 : 00

Kl'ara Sz'asz
HUN
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #5 University Sports Hall / Mat 1

Jessy Briard
GBR
STREAM
09:25
FINISHED
10 : 00

Piotr Zender
POL
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Second Round / Round 2 #1 University Sports Hall / Mat 1

Tetiana Limzaieva
UKR
STREAM
09:25
FINISHED
10 : 00

Keller Rebeka
HUN
Judo / Judo Men -60 kg
First Round / Round 1 #8 University Sports Hall / Mat 2

Vinko Prevolsek
SLO
STREAM
09:25
FINISHED
00 : 10

Riccardo Verdecchia
ITA
Judo / Judo Women -48 kg
Quarter finals / Quarter Final 2 University Sports Hall / Mat 2

Larissa Greis
GER
STREAM
09:25
FINISHED
00 : 10

Jana Cid Balcells
ESP
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #10 University Sports Hall / Mat 2

Amel Simms
GBR
STREAM
09:25
FINISHED
00 : 10

Vera Raspe
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #6 University Sports Hall / Mat 3

Nils Piet Bentgerodt
GER
STREAM
09:25
FINISHED
10 : 00

Alberto Cremades Albert
ESP
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
First Round / Round 1 #13 University Sports Hall / Mat 3

Maria Amparo Ramos Ballester
ESP
STREAM
09:25
FINISHED
00 : 10

Aline Rosset
SUI
Volleyball / Volleyball Men
Preliminary round / Group D / Match 8 Generali Sports Hall

Brno University of Technology
CZE
STREAM
09:30
FINISHED
1 : 3

University of Rostock
GER
Volleyball / Volleyball Women
Preliminary round / Group C / Match 12 Ice Hall / Court 2

University of Zagreb
CRO
09:30
FINISHED
3 : 0

Jozef Pilsudski University of Physical Education in Warsaw
POL
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #6 University Sports Hall / Mat 1

Firas Ben Saad
AUT
STREAM
09:30
FINISHED
00 : 01

Petar Radovic
MNE
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Second Round / Round 2 #2 University Sports Hall / Mat 1

Oliwia Kutyla
POL
STREAM
09:30
FINISHED
00 : 10

Sarah Bothy
FRA
Judo / Judo Women -48 kg
Quarter finals / Quarter Final 3 University Sports Hall / Mat 2

Ella Olivier
FRA
STREAM
09:30
FINISHED
00 : 10

Rebeka Rita Koszegi
HUN
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #11 University Sports Hall / Mat 2

Genevieve Bogers
NED
STREAM
09:30
FINISHED
01 : 00

Kyra Brand
GER
Judo / Judo Men -60 kg
Quarter finals / Quarter Final 1 University Sports Hall / Mat 2

David Gauch
SUI
STREAM
09:30
FINISHED
10 : 00

Andrei Gabriel Anghel
ROU
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #7 University Sports Hall / Mat 3

Daniel Reimer
GER
STREAM
09:30
FINISHED
10 : 00

Tim Brons
NED
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Second Round / Round 2 #1 University Sports Hall / Mat 3

Anna Kriza
HUN
STREAM
09:30
FINISHED
01 : 00

Hanna Veronika Sedlmair
GER
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #7 University Sports Hall / Mat 1

Antonin Dvoracek
CZE
STREAM
09:35
FINISHED
10 : 00

Audrius Dunauskas
LTU
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Second Round / Round 2 #3 University Sports Hall / Mat 1

Lilah Lagarde
FRA
STREAM
09:35
FINISHED
00 : 10

Lisa Dengg
AUT
Judo / Judo Men -60 kg
Quarter finals / Quarter Final 2 University Sports Hall / Mat 2

Giorgi Chankseliani
GEO
STREAM
09:35
FINISHED
01 : 00

Thibault Demarinis
FRA
Judo / Judo Women -48 kg
Quarter finals / Quarter Final 4 University Sports Hall / Mat 2

Noelia Jardo Martin
ESP
STREAM
09:35
FINISHED
00 : 10

Clementine Richard
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #13 University Sports Hall / Mat 2

Anna Switniewska
POL
STREAM
09:35
FINISHED
10 : 00

Mia Holz
GER
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #8 University Sports Hall / Mat 3

Jeremy Hermelin
FRA
STREAM
09:35
FINISHED
00 : 01

Luca Gasparrini
ITA
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Second Round / Round 2 #2 University Sports Hall / Mat 3

Margarida Bras
POR
STREAM
09:35
FINISHED
10 : 00

Melany Beausse-siro
FRA
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #8 University Sports Hall / Mat 1

Bence Barnabas Mathe
HUN
STREAM
09:40
FINISHED
10 : 00

Csaba Maksa
HUN
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Second Round / Round 2 #4 University Sports Hall / Mat 1

Soraya Gunther
GER
STREAM
09:40
FINISHED
10 : 00

Matea Svecnjak
CRO
Judo / Judo Men -60 kg
Quarter finals / Quarter Final 3 University Sports Hall / Mat 2

Csanad Feczko
HUN
STREAM
09:40
FINISHED
10 : 00

Jacob Bell
GBR
Judo / Judo Women -48 kg
Semi finals / Semi Final 1 University Sports Hall / Mat 2

Coralie Gilly
FRA
STREAM
09:40
FINISHED
00 : 10

Jana Cid Balcells
ESP
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
First Round / Round 1 #15 University Sports Hall / Mat 2

Alexandra Maria Pasca
ROU
STREAM
09:40
FINISHED
00 : 01

Vaiga Cecyte
LTU
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #9 University Sports Hall / Mat 3

Roko Skomrlj
CRO
STREAM
09:40
FINISHED
00 : 10

Botond Bence Szeredas
HUN
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Second Round / Round 2 #3 University Sports Hall / Mat 3

Maartje Daamen
NED
STREAM
09:40
FINISHED
10 : 00

Larisa Andrea Constantin
ROU
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #9 University Sports Hall / Mat 1

Jan Moravik
CZE
STREAM
09:45
FINISHED
00 : 10

Guram Gasitashvili
GEO
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Second Round / Round 2 #5 University Sports Hall / Mat 1

Renske Wekking
NED
STREAM
09:45
FINISHED
10 : 00

Linda Verhaart
NED
Judo / Judo Men -60 kg
Quarter finals / Quarter Final 4 University Sports Hall / Mat 2

Thom Van Der Ree
NED
STREAM
09:45
FINISHED
10 : 00

Riccardo Verdecchia
ITA
Judo / Judo Women -48 kg
Semi finals / Semi Final 2 University Sports Hall / Mat 2

Rebeka Rita Koszegi
HUN
STREAM
09:45
FINISHED
10 : 00 (DSQ)

Clementine Richard
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / Round 2 #1 University Sports Hall / Mat 2

Teresa Alves Ascensão Marquês Trindade
POR
STREAM
09:45
FINISHED
00 : 10

Cseperke Szabo
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #10 University Sports Hall / Mat 3

Rudolf Janisch
GER
STREAM
09:45
FINISHED
00 : 10

Louis Lecoq
FRA
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Second Round / Round 2 #4 University Sports Hall / Mat 3

Lena Siouane
FRA
STREAM
09:45
FINISHED
00 : 10

Amelia Konfisz
POL
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #10 University Sports Hall / Mat 1

Twan Katoele
NED
STREAM
09:50
FINISHED
00 : 10

Adrien Hubert
FRA
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Second Round / Round 2 #6 University Sports Hall / Mat 1

Marta Kuras
POL
STREAM
09:50
FINISHED
00 : 10

Teraza Bodanrova
CZE
Judo / Judo Men -60 kg
Semi finals / Semi Final 1 University Sports Hall / Mat 2

David Gauch
SUI
STREAM
09:50
FINISHED
10 : 00

Giorgi Chankseliani
GEO
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / Round 2 #2 University Sports Hall / Mat 2

Roza Gyertyas
HUN
STREAM
09:50
FINISHED
10 : 00

Bruna Bilic
CRO
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #11 University Sports Hall / Mat 3

Vladyslav Kazimirov
UKR
STREAM
09:50
FINISHED
00 : 10

Niels Thijssen
NED
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Second Round / Round 2 #5 University Sports Hall / Mat 3

Carlotta Avanzato
ITA
STREAM
09:50
FINISHED
10 : 00

Blanca Uijtendaal
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #11 University Sports Hall / Mat 1

Robin Angerer
GER
STREAM
09:55
FINISHED
10 : 00

Dawid Hypta
POL
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / Round 3 #1 University Sports Hall / Mat 1

Andras Vida
HUN
STREAM
09:55
FINISHED
10 : 00

Marko Tomasevic
CRO
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Second Round / Round 2 #7 University Sports Hall / Mat 1

Chloe Riboulon
FRA
STREAM
09:55
FINISHED
10 : 00

Michelle Fernandez
SUI
Judo / Judo Men -60 kg
Semi finals / Semi Final 2 University Sports Hall / Mat 2

Csanad Feczko
HUN
STREAM
09:55
FINISHED
00 : 10

Thom Van Der Ree
NED
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / Round 2 #3 University Sports Hall / Mat 2

Cyrielle Vaubourdolle
FRA
STREAM
09:55
FINISHED
10 : 00

Titanilla Abraham
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #12 University Sports Hall / Mat 3

Jona Visser
NED
STREAM
09:55
FINISHED
10 : 00

Aleksy Calinski
POL
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Second Round / Round 2 #6 University Sports Hall / Mat 3

Anastasiia Antipina
UKR
STREAM
09:55
FINISHED
10 : 00

Marie Koenig
GER
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #12 University Sports Hall / Mat 1

Mykyta Holoborodko
UKR
STREAM
10:00
FINISHED
10 : 00

Tomas Meixner
CZE
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / Round 3 #2 University Sports Hall / Mat 1

Nikola Zorotovic
CRO
STREAM
10:00
FINISHED
00 : 10

Tristan Kuhlmann
AUT
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Second Round / Round 2 #8 University Sports Hall / Mat 1

Geraldine Chung
GBR
STREAM
10:00
FINISHED
00 : 10

Madeleine Rougier
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / Round 2 #4 University Sports Hall / Mat 2

Danique Janssen
NED
STREAM
10:00
FINISHED
10 : 00

Jadzia Munch
GER
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #13 University Sports Hall / Mat 3

Lucian Laris Bors-dumitrescu
ROU
STREAM
10:00
FINISHED
00 : 10

Tomas Waldsberger
CZE
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Second Round / Round 2 #7 University Sports Hall / Mat 3

Aline Rosset
SUI
STREAM
10:00
FINISHED
10 : 00

Chiara Friden
SUI
Kickboxing / K1 Men -67
1st round / Round 1 #1 University Tennis Center / RING

João Grilo Sousa
POR
STREAM
10:00
FINISHED
0 : 3

Muhammed Enes Kosifoglu
TUR
Kickboxing / KL Men -63
1st round / Round 1 #1 University Tennis Center / Tatami

Pedro Bento Marques
POR
STREAM
10:00
FINISHED
3 : 0

Matthew Wooley
GBR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #13 University Sports Hall / Mat 1

Alberto Failla
GBR
STREAM
10:05
FINISHED
00 : 10

Balint Mark Gombas
HUN
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / Round 3 #3 University Sports Hall / Mat 1

Jessy Briard
GBR
STREAM
10:05
FINISHED
00 : 01

Petar Radovic
MNE
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Quarter finals / Quarter final 1 University Sports Hall / Mat 1

Tetiana Limzaieva
UKR
STREAM
10:05
FINISHED
01 : 00

Sarah Bothy
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / Round 2 #5 University Sports Hall / Mat 2

Ilona Cosson
FRA
STREAM
10:05
FINISHED
00 : 10

Vera Raspe
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #14 University Sports Hall / Mat 3

Gyorgy Dan
HUN
STREAM
10:05
FINISHED
00 : 10

Emile Notebaert
FRA
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Second Round / Round 2 #8 University Sports Hall / Mat 3

Nadiah Talitha Krachten
NED
STREAM
10:05
FINISHED
00 : 10

Naomi Rottier
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #14 University Sports Hall / Mat 1

Lionel Schwander
SUI
STREAM
10:10
FINISHED
01 : 00

Anton Myers
GBR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / Round 3 #4 University Sports Hall / Mat 1

Antonin Dvoracek
CZE
STREAM
10:10
FINISHED
01 : 00

Bence Barnabas Mathe
HUN
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Quarter finals / Quarter final 2 University Sports Hall / Mat 1

Lisa Dengg
AUT
STREAM
10:10
FINISHED
01 : 00

Soraya Gunther
GER
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / Round 2 #6 University Sports Hall / Mat 2

Genevieve Bogers
NED
STREAM
10:10
FINISHED
10 : 00

Blanka Darida
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
First Round / Round 1 #15 University Sports Hall / Mat 3

Phillip Aust
AUT
STREAM
10:10
FINISHED
00 : 10

Aron Szabo
HUN
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Quarter finals / Quarter final 1 University Sports Hall / Mat 3

Anna Kriza
HUN
STREAM
10:10
FINISHED
10 : 00

Margarida Bras
POR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #15 University Sports Hall / Mat 1

Marat Nikita Pak
GER
STREAM
10:15
FINISHED
10 : 00

Ivan Skomrlj
CRO
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / Round 3 #5 University Sports Hall / Mat 1

Guram Gasitashvili
GEO
STREAM
10:15
FINISHED
10 : 00

Adrien Hubert
FRA
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Quarter finals / Quarter final 3 University Sports Hall / Mat 1

Renske Wekking
NED
STREAM
10:15
FINISHED
00 : 10

Teraza Bodanrova
CZE
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / Round 2 #7 University Sports Hall / Mat 2

Anna Switniewska
POL
STREAM
10:15
FINISHED
00 : 10

Laura Kallinger
AUT
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / Round 2 #1 University Sports Hall / Mat 3

Dominik Pomazi
HUN
STREAM
10:15
FINISHED
10 : 00

Ahmed Mssahal
ESP
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Quarter finals / Quarter final 2 University Sports Hall / Mat 3

Maartje Daamen
NED
STREAM
10:15
FINISHED
00 : 10

Amelia Konfisz
POL
Kickboxing / K1 Men -67
1st round / Round 1 #2 University Tennis Center / RING

Samy Chalabi
FRA
STREAM
10:15
FINISHED
0 : 3

Zal'an Gyorgy Forgó
HUN
Kickboxing / KL Men -63
1st round / Round 1 #2 University Tennis Center / Tatami

Midas Pavia Dominguez
SUI
STREAM
10:15
FINISHED
3 : 0

Maximilien Larrera De Morel
FRA
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Second Round / Round 2 #16 University Sports Hall / Mat 1

Bernardo Fernandes
POR
STREAM
10:20
FINISHED
10 : 00

Gabriël Melendez Rengifo
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / Round 3 #6 University Sports Hall / Mat 1

Robin Angerer
GER
STREAM
10:20
FINISHED
00 : 10

Mykyta Holoborodko
UKR
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Quarter finals / Quarter final 4 University Sports Hall / Mat 1

Chloe Riboulon
FRA
STREAM
10:20
FINISHED
00 : 01

Madeleine Rougier
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / Round 2 #8 University Sports Hall / Mat 2

Vaiga Cecyte
LTU
STREAM
10:20
FINISHED
00 : 10

Lucile Viallon
FRA
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / Round 2 #2 University Sports Hall / Mat 3

Gaspard Fischer
SUI
STREAM
10:20
FINISHED
01 : 00

Bence Boros
HUN
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Quarter finals / Quarter final 3 University Sports Hall / Mat 3

Carlotta Avanzato
ITA
STREAM
10:20
FINISHED
10 : 00

Anastasiia Antipina
UKR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Quarter finals / Quarter Final 1 University Sports Hall / Mat 1

Andras Vida
HUN
STREAM
10:25
FINISHED
10 : 00

Tristan Kuhlmann
AUT
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Semi Finals / Semi final 1 University Sports Hall / Mat 1

Tetiana Limzaieva
UKR
STREAM
10:25
FINISHED
00 : 01

Lisa Dengg
AUT
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Quarter finals / Quarter final 1 University Sports Hall / Mat 2

Cseperke Szabo
HUN
STREAM
10:25
FINISHED
00 : 10

Roza Gyertyas
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / Round 2 #3 University Sports Hall / Mat 3

Giorgi Akhalauri
GEO
STREAM
10:25
FINISHED
10 : 00

Nils Piet Bentgerodt
GER
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Quarter finals / Quarter final 4 University Sports Hall / Mat 3

Aline Rosset
SUI
STREAM
10:25
FINISHED
00 : 10

Naomi Rottier
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Quarter finals / Quarter Final 2 University Sports Hall / Mat 1

Petar Radovic
MNE
STREAM
10:30
FINISHED
00 : 01

Antonin Dvoracek
CZE
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Semi Finals / Semi final 2 University Sports Hall / Mat 1

Teraza Bodanrova
CZE
STREAM
10:30
FINISHED
10 : 00

Madeleine Rougier
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Quarter finals / Quarter final 2 University Sports Hall / Mat 2

Cyrielle Vaubourdolle
FRA
STREAM
10:30
FINISHED
00 : 10

Danique Janssen
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / Round 2 #4 University Sports Hall / Mat 3

Daniel Reimer
GER
STREAM
10:30
FINISHED
10 : 00

Luca Gasparrini
ITA
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Semi Finals / Semi final 1 University Sports Hall / Mat 3

Anna Kriza
HUN
STREAM
10:30
FINISHED
10 : 00

Amelia Konfisz
POL
Kickboxing / FC Men -67
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / RING

Jakub Zag'orski
POL
STREAM
10:30
FINISHED
0 : 3

Robert Rezo
CRO
Kickboxing / KL Men +84
1st round / Round 1 #1 University Tennis Center / Tatami

Enes Gezer
TUR
STREAM
10:30
FINISHED
2 : 1

Kajali Susso
FRA
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Quarter finals / Quarter Final 3 University Sports Hall / Mat 1

Guram Gasitashvili
GEO
STREAM
10:35
FINISHED
10 : 00

Mykyta Holoborodko
UKR
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Quarter finals / Quarter final 3 University Sports Hall / Mat 2

Vera Raspe
NED
STREAM
10:35
FINISHED
01 : 00

Genevieve Bogers
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / Round 2 #5 University Sports Hall / Mat 3

Botond Bence Szeredas
HUN
STREAM
10:35
FINISHED
10 : 00

Louis Lecoq
FRA
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Semi Finals / Semi final 2 University Sports Hall / Mat 3

Carlotta Avanzato
ITA
STREAM
10:35
FINISHED
01 : 00

Naomi Rottier
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Quarter finals / Quarter Final 4 University Sports Hall / Mat 1

Lionel Schwander
SUI
STREAM
10:40
FINISHED
10 : 00

Bernardo Fernandes
POR
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Quarter finals / Quarter final 4 University Sports Hall / Mat 2

Laura Kallinger
AUT
STREAM
10:40
FINISHED
10 : 00

Lucile Viallon
FRA
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / Round 2 #6 University Sports Hall / Mat 3

Niels Thijssen
NED
STREAM
10:40
FINISHED
00 : 01

Jona Visser
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Semi finals / Semi Final 1 University Sports Hall / Mat 1

Andras Vida
HUN
STREAM
10:45
FINISHED
10 : 00

Antonin Dvoracek
CZE
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Semi Finals / Semi final 1 University Sports Hall / Mat 2

Roza Gyertyas
HUN
STREAM
10:45
FINISHED
01 : 00

Danique Janssen
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / Round 2 #7 University Sports Hall / Mat 3

Tomas Waldsberger
CZE
STREAM
10:45
FINISHED
00 : 10

Emile Notebaert
FRA
Kickboxing / FC Men -67
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / RING

Levente Peter Kis
HUN
STREAM
10:45
FINISHED
0 : 3

Koray Sari
TUR
Kickboxing / PF Men -84
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / Tatami

Dillon Hegarty
SUI
STREAM
10:45
FINISHED
3 : 14

Stepan Knyshov
CZE
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Semi finals / Semi Final 2 University Sports Hall / Mat 1

Guram Gasitashvili
GEO
STREAM
10:50
FINISHED
00 : 10

Lionel Schwander
SUI
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Semi Finals / Semi final 2 University Sports Hall / Mat 2

Vera Raspe
NED
STREAM
10:50
FINISHED
00 : 10

Laura Kallinger
AUT
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / Round 2 #8 University Sports Hall / Mat 3

Aron Szabo
HUN
STREAM
10:50
FINISHED
01 : 00

Maxim Malsch
GER
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / Round 3 #7 University Sports Hall / Mat 1

Balint Mark Gombas
HUN
STREAM
10:55
FINISHED
00 : 01

Lionel Schwander
SUI
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Quarter finals / Quarter final 1 University Sports Hall / Mat 3

Dominik Pomazi
HUN
STREAM
10:55
FINISHED
00 : 10

Gaspard Fischer
SUI
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / Round 3 #8 University Sports Hall / Mat 1

Marat Nikita Pak
GER
STREAM
11:00
FINISHED
00 : 10

Bernardo Fernandes
POR
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Quarter finals / Quarter final 2 University Sports Hall / Mat 3

Giorgi Akhalauri
GEO
STREAM
11:00
FINISHED
10 : 00

Daniel Reimer
GER
Kickboxing / FC Men -67
Quarter finals / Quarter Final 3 University Tennis Center / RING

Anatolii Kuhal
SVK
STREAM
11:00
FINISHED
3 : 0

Mateusz Kupijaj
POL
Kickboxing / PF Men +84
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / Tatami

Franjo Gucic
CRO
STREAM
11:00
FINISHED
11 : 1

Balint Fehér
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Quarter finals / Quarter final 3 University Sports Hall / Mat 3

Botond Bence Szeredas
HUN
STREAM
11:05
FINISHED
10 : 00

Jona Visser
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Quarter finals / Quarter final 4 University Sports Hall / Mat 3

Emile Notebaert
FRA
STREAM
11:10
FINISHED
10 : 00

Aron Szabo
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Semi Finals / Semi final 1 University Sports Hall / Mat 3

Gaspard Fischer
SUI
STREAM
11:15
FINISHED
00 : 10

Giorgi Akhalauri
GEO
Kickboxing / K1 Men -71
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / RING

Dominik Horv'ath
HUN
STREAM
11:15
FINISHED
0 : 3

Joachim Iynedjian
SUI
Kickboxing / PF Men +84
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / Tatami

Berkcan Yakar
TUR
STREAM
11:15
FINISHED
(DNS)0 : 10

Zoltan Balint
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Semi Finals / Semi final 2 University Sports Hall / Mat 3

Botond Bence Szeredas
HUN
STREAM
11:20
FINISHED
00 : 10

Emile Notebaert
FRA
Football / Football Men
Preliminary round / Group C / Match 6 Böszörményi

Gdansk University of Technology
POL
11:30
FINISHED
0 : 4

University of Basel
SUI
Football / Football Men
Preliminary round / Group D / Match 8 DEAC (artificial grass)

University of Orleans
FRA
11:30
FINISHED
1 : 1

University of Jyvaskyla
FIN
Football / Football Women
Preliminary round / Group A / Match 2 Oláh Gábor / Court #1

University of Valencia
ESP
STREAM
11:30
FINISHED
3 : 2

Eindhoven University of Technology
NED
Football / Football Men
Preliminary round / Group B / Match 4 Oláh Gábor (artificial grass)

Aurel Vlaicu University of Arad
ROU
11:30
FINISHED
1 : 0

BI Norwegian Business School Bergen
NOR
Kickboxing / K1 Men -71
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / RING

Mountacer Trraf
FRA
STREAM
11:30
FINISHED
3 : 0

Juraj Hrivnak
SVK
Kickboxing / KL Men -84
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / Tatami

Emanuel Szmolek
HUN
STREAM
11:30
FINISHED
3 : 0

Bruno Pereira
POR
Kickboxing / K1 Men -67
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / RING

Tomas Rosa
POR
STREAM
11:45
FINISHED
0 : 3

Alessandro Dettori
FRA
Kickboxing / KL Men -84
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / Tatami

Ismael VizcaÍno Aguilar
ESP
STREAM
11:45
FINISHED
3 : 0

Nolan Ortis
FRA
Futsal / Futsal Women
Preliminary round / Group C / Match 5 Főnix Aréna

Rey Juan Carlos University
ESP
STREAM
12:00
FINISHED
1 : 2

Nantes University
FRA
Volleyball / Volleyball Women
Preliminary round / Group A / Match 9 Ice Hall / Court 2

Ovidius University  
ROU
12:00
FINISHED
3 : 1

University of Granada
ESP
Kickboxing / K1 Men -67
Quarter finals / Quarter Final 3 University Tennis Center / RING

Jose Eduardo Inacio Ferra
POR
STREAM
12:00
FINISHED
0 : 3

Enes Yilmaz
TUR
Kickboxing / KL Men -84
Quarter finals / Quarter Final 3 University Tennis Center / Tatami

Dillon Hegarty
SUI
STREAM
12:00
FINISHED
3 : 0

James Meekin
GBR
Volleyball / Volleyball Men
Preliminary round / Group A / Match 5 Generali Sports Hall

Western Norway University of Aplied Sciences
NOR
STREAM
12:04
FINISHED
0 : 3

University of Maribor
SLO
Kickboxing / K1 Men -67
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / RING

M'ark Reh'ak
HUN
STREAM
12:15
FINISHED
3 : 0

Muhammed Enes Kosifoglu
TUR
Kickboxing / KL Men -84
Quarter finals / Quarter Final 4 University Tennis Center / Tatami

Daniel Filipe Correia De Paiva
POR
12:15
FINISHED
0 : 3

Stepan Knyshov
CZE
Judo / Judo Men -60 kg
Quarter finals / Repasage QF #2 University Sports Hall / Mat 2

David Naji Naji
HUN
STREAM
12:30
FINISHED
10 : 00 (DSQ)

Thibault Demarinis
FRA
Kickboxing / K1 Men -67
Quarter finals / Quarter Final 4 University Tennis Center / RING

Zal'an Gyorgy Forgó
HUN
STREAM
12:30
FINISHED
3 : 0

Gregor Rakousky
AUT
Kickboxing / KL Women -65
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / Tatami

Ana Mafalda Cunha Teixeira
POR
STREAM
12:30
FINISHED
0 : 3

Gloria Ebner
AUT
Judo / Judo Men -60 kg
Quarter finals / Repasage QF #3 University Sports Hall / Mat 2

Hadrien Cargnelli
FRA
STREAM
12:35
FINISHED
10 : 00

Jacob Bell
GBR
Judo / Judo Men -60 kg
Quarter finals / Repasage QF #4 University Sports Hall / Mat 2

Luke Cabecana
GER
STREAM
12:40
FINISHED
10 : 00

Riccardo Verdecchia
ITA
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / First Round Repasage #1 University Sports Hall / Mat 1

Antoine Richamp Da Silva
FRA
STREAM
12:45
FINISHED
10 : 00

Marko Tomasevic
CRO
Judo / Judo Men -60 kg
Semi finals / Repasage SF #1 University Sports Hall / Mat 2

Andrei Gabriel Anghel
ROU
STREAM
12:45
FINISHED
00 : 10

David Naji Naji
HUN
Judo / Judo Women -48 kg
Semi finals / Repasage SF #1 University Sports Hall / Mat 2

Hannah Frobenius
GER
STREAM
12:45
FINISHED
00 : 10

Larissa Greis
GER
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / First Round Repasage #1 University Sports Hall / Mat 2

Maelle Cao
FRA
STREAM
12:45
FINISHED
10 : 00

Bruna Bilic
CRO
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / First Round Repasage #1 University Sports Hall / Mat 3

Eduard Zdenovec
CZE
STREAM
12:45
FINISHED
(DSQ)00 : 10

Bence Boros
HUN
Kickboxing / KL Women -65
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / Tatami

Ella Childs
GBR
STREAM
12:45
FINISHED
0 : 3

Nurhana Fazlic
AUT
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / First Round Repasage #2 University Sports Hall / Mat 1

Audrius Dunauskas
LTU
STREAM
12:50
FINISHED
00 : 10

Bence Barnabas Mathe
HUN
Judo / Judo Men -60 kg
Semi finals / Repasage SF #2 University Sports Hall / Mat 2

Hadrien Cargnelli
FRA
STREAM
12:50
FINISHED
00 : 10

Luke Cabecana
GER
Judo / Judo Women -48 kg
Semi finals / Repasage SF #2 University Sports Hall / Mat 2

Ella Olivier
FRA
STREAM
12:50
FINISHED
00 : 10

Noelia Jardo Martin
ESP
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / First Round Repasage #2 University Sports Hall / Mat 2

Jazmin Leah Arjona Hammersley
ESP
STREAM
12:50
FINISHED
00 : 01

Jadzia Munch
GER
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Second Round / First Round Repasage #3 University Sports Hall / Mat 2

Amel Simms
GBR
STREAM
12:50
FINISHED
10 : 00

Ilona Cosson
FRA
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / First Round Repasage #2 University Sports Hall / Mat 3

Vincent Schiffler
GER
STREAM
12:50
FINISHED
00 : 10

Nils Piet Bentgerodt
GER
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / First Round Repasage #3 University Sports Hall / Mat 1

Jan Moravik
CZE
STREAM
12:55
FINISHED
00 : 10

Adrien Hubert
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Quarter finals / Repasage QF #1 University Sports Hall / Mat 2

Maelle Cao
FRA
STREAM
12:55
FINISHED
00 : 10

Cseperke Szabo
HUN
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / First Round Repasage #3 University Sports Hall / Mat 3

Roko Skomrlj
CRO
STREAM
12:55
FINISHED
10 : 00

Louis Lecoq
FRA
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Third Round / First Round Repasage #4 University Sports Hall / Mat 1

Anton Myers
GBR
STREAM
13:00
FINISHED
00 : 01

Balint Mark Gombas
HUN
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Quarter finals / Repasage QF #1 University Sports Hall / Mat 1

Keller Rebeka
HUN
STREAM
13:00
FINISHED
00 : 10

Sarah Bothy
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Quarter finals / Repasage QF #2 University Sports Hall / Mat 2

Jadzia Munch
GER
STREAM
13:00
FINISHED
10 : 00

Cyrielle Vaubourdolle
FRA
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Quarter finals / Repasage QF #1 University Sports Hall / Mat 3

Bence Boros
HUN
STREAM
13:00
FINISHED
01 : 00

Dominik Pomazi
HUN
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Quarter finals / Repasage QF #1 University Sports Hall / Mat 3

Hanna Veronika Sedlmair
GER
STREAM
13:00
FINISHED
10 : 00

Margarida Bras
POR
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Second Round / First Round Repasage #4 University Sports Hall / Mat 3

Gyorgy Dan
HUN
13:00
FINISHED
00 : 10

Tomas Waldsberger
CZE
Kickboxing / KL Women -65
Quarter finals / Quarter Final 3 University Tennis Center / Tatami

Oceane Levassort
FRA
STREAM
13:00
FINISHED
0 : 3

Sena Amine Nur Ozgen
TUR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Quarter finals / Repasage QF #1 University Sports Hall / Mat 1

Antoine Richamp Da Silva
FRA
STREAM
13:05
FINISHED
00 : 10

Tristan Kuhlmann
AUT
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Quarter finals / Repasage QF #2 University Sports Hall / Mat 1

Lilah Lagarde
FRA
STREAM
13:05
FINISHED
00 : 10

Soraya Gunther
GER
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Quarter finals / Repasage QF #3 University Sports Hall / Mat 2

Amel Simms
GBR
STREAM
13:05
FINISHED
00 : 10

Genevieve Bogers
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Quarter finals / Repasage QF #2 University Sports Hall / Mat 3

Nils Piet Bentgerodt
GER
STREAM
13:05
FINISHED
01 : 00

Daniel Reimer
GER
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Quarter finals / Repasage QF #2 University Sports Hall / Mat 3

Lena Siouane
FRA
STREAM
13:05
FINISHED
00 : 10

Maartje Daamen
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Quarter finals / Repasage QF #2 University Sports Hall / Mat 1

Bence Barnabas Mathe
HUN
STREAM
13:10
FINISHED
01 : 00

Petar Radovic
MNE
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Quarter finals / Repasage QF #3 University Sports Hall / Mat 1

Marta Kuras
POL
STREAM
13:10
FINISHED
00 : 10

Renske Wekking
NED
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Semi Finals / Repasage SF #1 University Sports Hall / Mat 2

Cseperke Szabo
HUN
STREAM
13:10
FINISHED
00 : 10

Jadzia Munch
GER
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Quarter finals / Repasage QF #3 University Sports Hall / Mat 3

Louis Lecoq
FRA
STREAM
13:10
FINISHED
10 : 00

Jona Visser
NED
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Quarter finals / Repasage QF #3 University Sports Hall / Mat 3

Blanca Uijtendaal
NED
STREAM
13:10
FINISHED
10 : 00

Anastasiia Antipina
UKR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Quarter finals / Repasage QF #3 University Sports Hall / Mat 1

Adrien Hubert
FRA
STREAM
13:15
FINISHED
00 : 10

Mykyta Holoborodko
UKR
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Quarter finals / Repasage QF #4 University Sports Hall / Mat 1

Geraldine Chung
GBR
STREAM
13:15
FINISHED
00 : 10

Chloe Riboulon
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Semi Finals / Repasage SF #2 University Sports Hall / Mat 2

Genevieve Bogers
NED
STREAM
13:15
FINISHED
10 : 00

Lucile Viallon
FRA
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Quarter finals / Repasage QF #4 University Sports Hall / Mat 3

Tomas Waldsberger
CZE
STREAM
13:15
FINISHED
10 : 00

Aron Szabo
HUN
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Quarter finals / Repasage QF #4 University Sports Hall / Mat 3

Nadiah Talitha Krachten
NED
STREAM
13:15
FINISHED
10 : 00

Aline Rosset
SUI
Kickboxing / KL Men -74
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / Tatami

Damian Asins GarcÍa
ESP
STREAM
13:15
FINISHED
3 : 0

Muhammed Ali Topsakal
TUR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Quarter finals / Repasage QF #4 University Sports Hall / Mat 1

Balint Mark Gombas
HUN
STREAM
13:20
FINISHED
01 : 00

Bernardo Fernandes
POR
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Semi Finals / Repasage SF #1 University Sports Hall / Mat 1

Sarah Bothy
FRA
STREAM
13:20
FINISHED
00 : 10

Soraya Gunther
GER
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Semi Finals / Repasage SF #1 University Sports Hall / Mat 3

Bence Boros
HUN
STREAM
13:20
FINISHED
10 : 00

Nils Piet Bentgerodt
GER
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Semi Finals / Repasage SF #1 University Sports Hall / Mat 3

Hanna Veronika Sedlmair
GER
STREAM
13:20
FINISHED
10 : 00

Maartje Daamen
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Semi finals / Repasage SF #1 University Sports Hall / Mat 1

Tristan Kuhlmann
AUT
STREAM
13:25
FINISHED
00 : 10

Bence Barnabas Mathe
HUN
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Semi Finals / Repasage SF #2 University Sports Hall / Mat 1

Renske Wekking
NED
STREAM
13:25
FINISHED
10 : 00

Chloe Riboulon
FRA
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Semi Finals / Repasage SF #2 University Sports Hall / Mat 3

Louis Lecoq
FRA
STREAM
13:25
FINISHED
00 : 10

Tomas Waldsberger
CZE
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Semi Finals / Repasage SF #2 University Sports Hall / Mat 3

Blanca Uijtendaal
NED
STREAM
13:25
FINISHED
00 : 10

Nadiah Talitha Krachten
NED
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Semi finals / Repasage SF #2 University Sports Hall / Mat 1

Mykyta Holoborodko
UKR
STREAM
13:30
FINISHED
10 : 00

Balint Mark Gombas
HUN
Kickboxing / KL Men -74
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / Tatami

Alexandre Loio
POR
STREAM
13:30
FINISHED
0 : 3

Mahmut Mahmut Mirat
TUR
Kickboxing / KL Men -63
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / Tatami

Joao Miguel Fraga Sol
POR
STREAM
13:45
FINISHED
0 : 3

Idir Ait Said
FRA
Chess / Chess Open Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

SKEMA Business School
FRA
14:00
FINISHED
1 : 1

Budapest Business University
HUN
Chess / Chess Open Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

University of Rijeka
CRO
14:00
FINISHED
1.5 : 0.5

University of Zagreb
CRO
Chess / Chess Open Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

University of Vienna
AUT
14:00
FINISHED
2 : 0

University of Groningen 2
NED
Chess / Chess Open Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

University of Porto
POR
14:00
FINISHED
1.5 : 0.5

University of Miskolc
HUN
Chess / Chess Open Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

Bucharest University of Economic Studies
ROU
14:00
FINISHED
0 : 2

Obuda University
HUN
Chess / Chess Open Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

University of Groningen 1
NED
14:00
FINISHED
0.5 : 1.5

University of Limoges
FRA
Chess / Chess Open Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

Azerbaijan Sport Academy
AZE
14:00
FINISHED
1.5 : 0.5

Armenian State Institute of Physical Culture and Sport
ARM
Chess / Chess Open Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

Ozyegin University
TUR
14:00
FINISHED
1.5 : 0.5

Vilnius University
LTU
Chess / Chess Women's Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

Hungarian University of Sports Science
HUN
14:00
FINISHED
1.5 : 0.5

Budapest University of Technology and Economics
HUN
Chess / Chess Women's Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

University of Debrecen
HUN
14:00
FINISHED
0 : 2

Bucharest University of Economic Studies
ROU
Chess / Chess Women's Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

Mykolas Romeris University
LTU
14:00
FINISHED
1 : 1

Ozyegin University
TUR
Chess / Chess Women's Rapid tournament
Rapid tournament / Group / Round 4 University Library

University of Pecs
HUN
14:00
FINISHED
0.5 : 1.5

University of Zagreb
CRO
Kickboxing / KL Men +84
Quarter finals / Quarter Final 2 University Tennis Center / Tatami

Ivan Bertic
CRO
STREAM
14:00
FINISHED
3 : 0

Berkcan Yakar
TUR
Kickboxing / KL Men +84
Quarter finals / Quarter Final 3 University Tennis Center / Tatami

Jean Honorick Micho
FRA
STREAM
14:15
FINISHED
0 : 3

Zoltan Balint
HUN
Futsal / Futsal Women
Preliminary round / Group A / Match 8 DESOK

University of Pecs
HUN
14:30
FINISHED
0 : 3

University of Zagreb
CRO
Futsal / Futsal Men
Preliminary round / Group D / Match 5 Főnix Aréna

University of Maia
POR
STREAM
14:30
FINISHED
3 : 6

University of Zagreb
CRO
Futsal / Futsal Men
Preliminary round / Group D / Match 6 Oláh Gábor

University of Lausanne
SUI
STREAM
14:30
FINISHED
3 : 2

University of Munster
GER
Kickboxing / KL Men +84
Quarter finals / Quarter Final 4 University Tennis Center / Tatami

Maksymilian Palej
POL
STREAM
14:30
FINISHED
0 : 3

Yusuf Ercenk Asar
TUR
Kickboxing / KL Men -63
Quarter finals / Quarter Final 3 University Tennis Center / Tatami

Szabolcs Bozok
HUN
STREAM
14:45
FINISHED
3 : 0

Claudio Miguel Lourenco Antunes
POR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Finals / Bronze Medal Match 1 University Sports Hall / Mat 1

Bence Barnabas Mathe
HUN
STREAM
15:00
FINISHED
10 : 00

Guram Gasitashvili
GEO
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Final / Bronze Medal Match 1 University Sports Hall / Mat 1

Soraya Gunther
GER
STREAM
15:00
FINISHED
00 : 10

Madeleine Rougier
FRA
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Final / Bronze Medal Match 1 University Sports Hall / Mat 2

Jadzia Munch
GER
STREAM
15:00
FINISHED
01 : 00

Vera Raspe
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Final / Bronze Medal Match 1 University Sports Hall / Mat 3

Bence Boros
HUN
STREAM
15:00
FINISHED
00 : 10

Botond Bence Szeredas
HUN
Kickboxing / KL Men +84
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / Tatami

Balint Fehér
HUN
STREAM
15:00
FINISHED
0 : 3

Enes Gezer
TUR
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Finals / Bronze Medal Match 2 University Sports Hall / Mat 1

Mykyta Holoborodko
UKR
STREAM
15:05
FINISHED
01 : 00

Balint Mark Gombas
HUN
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Final / Bronze Medal Match 2 University Sports Hall / Mat 1

Renske Wekking
NED
STREAM
15:05
FINISHED
10 : 00

Tetiana Limzaieva
UKR
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Final / Bronze Medal Match 2 University Sports Hall / Mat 2

Genevieve Bogers
NED
STREAM
15:05
FINISHED
00 : 10

Danique Janssen
NED
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Final / Bronze Medal Match 2 University Sports Hall / Mat 3

Tomas Waldsberger
CZE
STREAM
15:05
FINISHED
01 : 00

Gaspard Fischer
SUI
Judo / Judo Men +60 kg to 66 kg
Finals / Final University Sports Hall / Mat 1

Andras Vida
HUN
STREAM
15:10
FINISHED
00 : 10

Lionel Schwander
SUI
Judo / Judo Women +48 kg to 52 kg
Final / Final University Sports Hall / Mat 1

Lisa Dengg
AUT
STREAM
15:10
FINISHED
00 : 10

Teraza Bodanrova
CZE
Judo / Judo Women +52 kg to 57 kg
Final / Final University Sports Hall / Mat 2

Roza Gyertyas
HUN
STREAM
15:10
FINISHED
01 : 00

Laura Kallinger
AUT
Judo / Judo Men +66 kg to 73 kg
Final / Final University Sports Hall / Mat 3

Giorgi Akhalauri
GEO
STREAM
15:10
FINISHED
10 : 00

Emile Notebaert
FRA
Judo / Judo Men -60 kg
Finals / Bronze Medal Match 1 University Sports Hall / Mat 2

David Naji Naji
HUN
STREAM
15:15
FINISHED
10 : 00

Csanad Feczko
HUN
Kickboxing / KL Men -63
Quarter finals / Quarter Final 1 University Tennis Center / Tatami

Gergo Szaraz
HUN
STREAM
15:15
FINISHED
3 : 0

Pedro Bento Marques
POR
Judo / Judo Men -60 kg
Finals / Bronze Medal Match 2 University Sports Hall / Mat 2

Luke Cabecana
GER
STREAM
15:20
FINISHED
10 : 00

Giorgi Chankseliani
GEO
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Final / Bronze Medal Match 1 University Sports Hall / Mat 3

Hanna Veronika Sedlmair
GER
STREAM
15:20
FINISHED
00 : 10

Naomi Rottier
NED
Judo / Judo Men -60 kg
Finals / Final University Sports Hall / Mat 2

David Gauch
SUI
STREAM
15:25
FINISHED
00 : 10

Thom Van Der Ree
NED
Judo / Judo Women +57 kg to 63 kg
Final / Bronze Medal Match 2 University Sports Hall / Mat 3

Nadiah Talitha Krachten
NED