Live matches: b3x3,3x3 Basketball Men, Match 17: Nantes University-Riga Stradins University Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: University of Limoges-University of Groningen 2 Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Azerbaijan State Academy-University of Vienna Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Ozyegin University-SKEMA Business School Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Bucharest University of Economy-University of Zagreb Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: University of Porto-Vilnius University Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Budapest Univ. of Tech.-Budapest Business University Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Armenian Institute -Uni of Rijeka Chess,Chess Open Rapid tournament, Round 8: Obuda Uni-University of Groningen 1 Chess,Chess Women's Rapid tournament, Round 6: Mykolas Romeris University-Budapest Univ. of Tech. Chess,Chess Women's Rapid tournament, Round 6: Univ. of Sports Science-University of Pecs Chess,Chess Women's Rapid tournament, Round 6: University of Debrecen-University of Zagreb Chess,Chess Women's Rapid tournament, Round 6: Bucharest University of Economy-Ozyegin University Football,Football Men, Match 12: Karlsruhe Institute of Technology-Aurel Vlaicu University of Arad Football,Football Men, Match 14: University of Split-Gdansk Technology Univ. Football,Football Men, Match 9: University of Debrecen-University of Granada Football,Football Women, Match 5: University of Coimbra-Polytechnic of Hauts-de-France Football,Football Women, Match 6: University of Wurzburg-Norwegian Science University Judo,Judo Men +73 kg to 81 kg, Round 3 #8: - Judo,Judo Women +63 kg to 70 kg, Quarter final 3: - Kickboxing,KL Men -63, Semi Final 1: - Volleyball,Volleyball Men, Match 9: University of Debrecen-Western Norway University Volleyball,Volleyball Women, Match 16: Norwegian Science University-University of Granada Volleyball,Volleyball Women, Match 20: Jozef Pilsudski Academy of P.E.-Turin Polytechnic

Conor Bradley

Year of birth: 2001
Sport : Badminton

Matches played: 16

Matches

Badminton / Men Double Details | Competition
Round 2 / Round 2 #7

BERRA / HARZENMOSER
SUI
17:50
FINISHED
2 : 0

BRADLEY / LAURETA
IRL
Badminton / Men Singles Details | Competition
Round 1 / Round 1 #17

Conor Bradley
IRL
17:30
FINISHED
0 : 2

Lennart Konder
GER
Badminton / Mixed Doubles Details | Competition
Round 2 / Round 2 #4 / Court 1

BRADLEY / AULD
IRL
16:20
FINISHED
0 : 2

KARAKAS / OZDEMIR
TUR
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary Round / Group D / Round 1 / Court 5

Technological University of Dublin
IRL
09:00
FINISHED
3 : 2

Nova University of Lisbon
POR
Badminton / Men double Details | Competition
Secound round / Round 2 #6 Zatoka Sportu

Technological University of Dublin
IRL
21:30
FINISHED
0 : 2

National University of Shipbuilding named after Admiral Makarov
UKR
Badminton / Men double Details | Competition
First round / Round 1 #11 Zatoka Sportu

Technological University of Dublin
IRL
20:05
FINISHED
2 : 0

Gdansk University of Technology MD 3
POL
Badminton / Men Singles Details | Competition
Secound round / Round 2 #15 Zatoka Sportu

Conor Bradley
IRL
14:50
FINISHED
0 : 2

Marcin Nowak
POL
Badminton / Men Singles Details | Competition
First round / Round 1 #29 Zatoka Sportu

Miklos Vegh
HUN
12:45
FINISHED
1 : 2

Conor Bradley
IRL
Badminton / Badminton Team Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Zatoka Sportu / Court 2

University of Strasbourg
FRA
19:30
FINISHED
3 : 1

Technological University of Dublin
IRL
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 3 Zatoka Sportu / Court 4

University of Cyprus
CYP
19:30
FINISHED
0 : 5

Technological University of Dublin
IRL
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 2 Zatoka Sportu / Court 1

University of West Bohemia
CZE
16:00
FINISHED
2 : 3

Technological University of Dublin
IRL
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Zatoka Sportu / Court 3

University of Bordeaux
FRA
09:00
FINISHED
2 : 3

Technological University of Dublin
IRL