Basketball / Men
Group Stage / Group D / Group D Match 5 | CUS 1 |
Tallinn University of Technology EST |
09:00
81 : 62
FINISHED |
University of Munster GER |
Football / Men
Group Stage / Group D / Round 3 | CUS Football Stadium |
University of Jyvaskyla FIN |
09:00
0 : 4
FINISHED |
University of Rouen FRA |
Basketball / Men
Group Stage / Group C / Group C Match 5 | Mario Mexia |
Jagiellonian University POL |
09:00
58 : 85
FINISHED |
University of Rouen FRA |
Basketball / Women
Group Stage / Group D / Group D Match 5 | Olivais |
Hungarian University of Sports Science HUN |
09:00
72 : 56
FINISHED |
University of Porto POR |
Football / Women
Group Stage / Group A / Round 3 | Santa Cruz 1 |
University of Lausanne SUI |
09:00
5 : 0
FINISHED |
University of Coimbra POR |
Football / Women
Group Stage / Group B / Round 3 | Santa Cruz 2 |
Technical University of Munich GER |
09:00
1 : 6
FINISHED |
University Toulouse III - Paul Sabatier FRA |
Judo / -60kg Men
Round 1 / Round 1 #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Kyryl Samotug UKR |
10:00
01 : 00
FINISHED |
Marcello Mundula ITA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 1 / Round 1 #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Carlos Carvalho POR |
10:00
01 : 00
FINISHED |
Stefan Freitag GER |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #1 | CUS 3 / Mat 3 |
Bayram Ceylan TUR |
10:00
01 : 00
FINISHED |
Sacha Martinez FRA |
Judo / -60kg Men
Round 1 / Round 1 #3 | CUS 3 / Mat 1 |
Oriol Subirana Pujals ESP |
10:05
00 : 01
FINISHED |
Dániel Monori HUN |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 1 / Round 1 #3 | CUS 3 / Mat 2 |
Bence Boros HUN |
10:05
00 : 01
FINISHED |
Florian Doppelhammer AUT |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #2 | CUS 3 / Mat 3 |
Thomas Nash GBR |
10:05
00 : 10
FINISHED |
Marin Franušić CRO |
Judo / -60kg Men
Round 1 / Round 1 #5 | CUS 3 / Mat 1 |
Francisco Iglesias ESP |
10:10
00 : 10
FINISHED |
Clement Conte FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 1 / Round 1 #5 | CUS 3 / Mat 2 |
Andrej Klokov LTU |
10:10
10 : 00
FINISHED |
James Lawrence Draper GBR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #3 | CUS 3 / Mat 3 |
David Reis POR |
10:10
01 : 00
FINISHED |
Jozef Benko SVK |
Judo / -60kg Men
Round 1 / Round 1 #9 | CUS 3 / Mat 1 |
Joaquin Carlos Gomis Jimeno ESP |
10:15
10 : 00
FINISHED |
Nicolas AuchÉ FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 1 / Round 1 #9 | CUS 3 / Mat 2 |
Vasco Vilarinho Andersen POR |
10:15
00 : 01
FINISHED |
Dennis Ehrmann GER |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #5 | CUS 3 / Mat 3 |
Nuno Rato POR |
10:15
00 : 10
FINISHED |
Herbert Wicker AUT |
Judo / -60kg Men
Round 1 / Round 1 #11 | CUS 3 / Mat 1 |
Mohammad Alip GBR |
10:20
00 : 01
FINISHED |
Marek Wawrzkiewicz POL |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 1 / Round 1 #13 | CUS 3 / Mat 2 |
Péter Bognár HUN |
10:20
00 : 10
FINISHED |
Billy Goldsmith GBR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #7 | CUS 3 / Mat 3 |
Hievorh Manukian UKR |
10:20
10 : 00
FINISHED |
Shota Beruashvili GEO |
Judo / -60kg Men
Round 1 / Round 1 #13 | CUS 3 / Mat 1 |
Adrian Camargo Belmar ESP |
10:25
10 : 00
FINISHED |
Kayss Benabdeslam FRA |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 1 / Round 1 #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Selin Gül TUR |
10:25
10 : 00
FINISHED |
Zaneta Rerutko POL |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #9 | CUS 3 / Mat 3 |
Pedro Guarinho POR |
10:25
00 : 10
FINISHED |
Adrian Million FRA |
Judo / -48 kg Women
Round 1 / Round 1 #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Nazlican Kiliç TUR |
10:30
10 : 00
FINISHED |
Amélie Gilly FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / Round 2 #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Carlos Carvalho POR |
10:30
00 : 10
FINISHED |
Rémi Balagué FRA |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #10 | CUS 3 / Mat 3 |
Abdurrahman Chaatouf GBR |
10:30
00 : 10
FINISHED |
Marko Drašković CRO |
Judo / -48 kg Women
Round 1 / Round 1 #3 | CUS 3 / Mat 1 |
Catarina Martins De Mesquita Paiva Costa POR |
10:35
10 : 00
FINISHED |
Mathilde Pardon FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / Round 2 #2 | CUS 3 / Mat 2 |
Florian Doppelhammer AUT |
10:35
10 : 00
FINISHED |
Giga Beriashvili GEO |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #11 | CUS 3 / Mat 3 |
Bence Windischmann HUN |
10:35
10 : 00
FINISHED |
Martin Mokoš SVK |
Judo / -48 kg Women
Round 1 / Round 1 #5 | CUS 3 / Mat 1 |
Çakmakli Melisa TUR |
10:40
10 : 00
FINISHED |
Marine Gilly FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / Round 2 #3 | CUS 3 / Mat 2 |
Andrej Klokov LTU |
10:40
00 : 10
FINISHED |
Quentin Delliaux FRA |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #13 | CUS 3 / Mat 3 |
Antoine Massart POR |
10:40
01 : 10
FINISHED |
Philipp Muekisch AUT |
Judo / -48 kg Women
Round 1 / Round 1 #7 | CUS 3 / Mat 1 |
Melanie Gallmeier GER |
10:45
00 : 10
FINISHED |
Fjolla Kelmendi KOS |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / Round 2 #4 | CUS 3 / Mat 2 |
Francisco Prados Barbero ESP |
10:45
10 : 00
FINISHED |
Nicolas Jaggi SUI |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 1 / Round 1 #15 | CUS 3 / Mat 3 |
Mateusz Garbacz POL |
10:45
10 : 00
FINISHED |
Alberto Boccato ITA |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Round 1 / Round 1 #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Yauheniya Zaitsava BLR |
10:50
00 : 01
FINISHED |
Lucija Babić CRO |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / Round 2 #5 | CUS 3 / Mat 2 |
Dennis Ehrmann GER |
10:50
00 : 10
FINISHED |
Jovick Tchakala FRA |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 1 / Round 1 #1 | CUS 3 / Mat 3 |
Kesya Gangbes FRA |
10:50
00 : 10
FINISHED |
Patricia Torres Ravés ESP |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Round 1 / Round 1 #3 | CUS 3 / Mat 1 |
Lorenza Brottier FRA |
10:55
10 : 00
FINISHED |
Roser Iborra Talens ESP |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / Round 2 #6 | CUS 3 / Mat 2 |
Joan Iglesias ESP |
10:55
00 : 10
FINISHED |
Arkadiusz Makarewicz POL |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 1 / Round 1 #5 | CUS 3 / Mat 3 |
Margaux Silvestri FRA |
10:55
01 : 00
FINISHED |
Joana Fernandes POR |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Round 1 / Round 1 #5 | CUS 3 / Mat 1 |
Marjorie Dulong FRA |
11:00
01 : 00
FINISHED |
Lucy Day GBR |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / Round 2 #7 | CUS 3 / Mat 2 |
Billy Goldsmith GBR |
11:00
00 : 01
FINISHED |
Ahmet Sahin Kaba TUR |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 1 / Round 1 #9 | CUS 3 / Mat 3 |
Emeline Velot FRA |
11:00
10 : 00
FINISHED |
Miriam Rosado Gonzalez ESP |
Football / Women
Group Stage / Group C / Round 3 | Santa Cruz 1 |
University of Aveiro POR |
11:00
2 : 4
FINISHED |
University of Valencia ESP |
Football / Women
Group Stage / Group D / Round 3 | Santa Cruz 2 |
Radboud University Nijmegen NED |
11:00
0 : 9
FINISHED |
Siberian Federal University RUS |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Round 1 / Round 1 #7 | CUS 3 / Mat 1 |
Maureen Pinto FRA |
11:05
10 : 00
FINISHED |
Paula Portet ESP |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / Round 2 #8 | CUS 3 / Mat 2 |
Marko Gusic MNE |
11:05
10 : 00
FINISHED |
Simon Rosset SUI |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / Round 2 #1 | CUS 3 / Mat 3 |
Bayram Ceylan TUR |
11:05
00 : 10
FINISHED |
Marin Franušić CRO |
Judo / -60kg Men
Round 2 / Round 2 #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Kyryl Samotug UKR |
11:10
10 : 00
FINISHED |
Christos Pintsis GER |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 2 / Round 2 #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Selin Gül TUR |
11:10
10 : 00
FINISHED |
Sofia Correia De Vasconcelos Cardoso POR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / Round 2 #2 | CUS 3 / Mat 3 |
David Reis POR |
11:10
10 : 00
FINISHED |
Thomas Graczyk GER |
Basketball / Men
Group Stage / Group B / Group B Match 5 | CUS 1 |
Lomonosov Moscow State University RUS |
11:15
78 : 61
FINISHED |
University of Vienna AUT |
Judo / -60kg Men
Round 2 / Round 2 #2 | CUS 3 / Mat 1 |
Dániel Monori HUN |
11:15
10 : 00
FINISHED |
Bernardo António Simões Gomes Silvério De Oliveira POR |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 2 / Round 2 #2 | CUS 3 / Mat 2 |
Marta Alsó Montserrat ESP |
11:15
10 : 00
FINISHED |
Emma Viglione FRA |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / Round 2 #3 | CUS 3 / Mat 3 |
Herbert Wicker AUT |
11:15
10 : 00
FINISHED |
Iker Blanco ESP |
Basketball / Men
Group Stage / Group A / Group A Match 5 | Mario Mexia |
University of Seville ESP |
11:15
97 : 78
FINISHED |
University of Primorska SLO |
Basketball / Women
Group Stage / Group C / Group C Match 5 | Olivais |
University of Marburg GER |
11:15
40 : 84
FINISHED |
Peter the Great St.Petersburg Polytechnic University RUS |
Judo / -60kg Men
Round 2 / Round 2 #3 | CUS 3 / Mat 1 |
Clement Conte FRA |
11:20
00 : 10
FINISHED |
Rodrigo Lopes POR |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 2 / Round 2 #3 | CUS 3 / Mat 2 |
Marta Ortiz Medina ESP |
11:20
00 : 10
FINISHED |
Roxana Conradus GER |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / Round 2 #4 | CUS 3 / Mat 3 |
Hievorh Manukian UKR |
11:20
10 : 00
FINISHED |
Fylios Avgousti CYP |
Judo / -60kg Men
Round 2 / Round 2 #4 | CUS 3 / Mat 1 |
Ryan Burt GBR |
11:25
10 : 00
FINISHED |
Tom Fahndrich SUI |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 2 / Round 2 #4 | CUS 3 / Mat 2 |
Dzestina Kutkaite LTU |
11:25
00 : 10
FINISHED |
Erika Lucente ITA |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / Round 2 #5 | CUS 3 / Mat 3 |
Adrian Million FRA |
11:25
10 : 00
FINISHED |
Marko Drašković CRO |
Judo / -60kg Men
Round 2 / Round 2 #5 | CUS 3 / Mat 1 |
Joaquin Carlos Gomis Jimeno ESP |
11:30
10 : 00
FINISHED |
Emanuel Martins POR |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 2 / Round 2 #5 | CUS 3 / Mat 2 |
Rabia Şenyayla TUR |
11:30
00 : 10
FINISHED |
Barbara Ertl GER |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / Round 2 #6 | CUS 3 / Mat 3 |
Bence Windischmann HUN |
11:30
10 : 00
FINISHED |
Philipp Mackeldey GER |
Football / Men
Group Stage / Group C / Round 3 | CUS Football Stadium |
Vytautas Magnus University LTU |
11:30
1 : 1
FINISHED |
Borys Grinchenko Kyiv University UKR |
Football / Men
Group Stage / Group C / Round 3 | OAF Bolao |
University of Vechta GER |
11:30
2 : 1
FINISHED |
University of Porto POR |
Judo / -60kg Men
Round 2 / Round 2 #6 | CUS 3 / Mat 1 |
Marek Wawrzkiewicz POL |
11:35
10 : 00
FINISHED |
Filipe Pinto Lopes POR |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 2 / Round 2 #6 | CUS 3 / Mat 2 |
Molly Storey GBR |
11:35
00 : 10
FINISHED |
Emoke Zsuzsanna Knetig HUN |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / Round 2 #7 | CUS 3 / Mat 3 |
Philipp Muekisch AUT |
11:35
10 : 00
FINISHED |
Javier Ramos Ballester ESP |
Judo / -60kg Men
Round 2 / Round 2 #7 | CUS 3 / Mat 1 |
Adrian Camargo Belmar ESP |
11:40
10 : 00
FINISHED |
José Costa POR |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 2 / Round 2 #7 | CUS 3 / Mat 2 |
Rocio Garcia Torres ESP |
11:40
00 : 10
FINISHED |
Gabrielle Wuillot FRA |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / Round 2 #8 | CUS 3 / Mat 3 |
Mateusz Garbacz POL |
11:40
10 : 01
FINISHED |
Jean-wilfried Voury FRA |
Judo / -60kg Men
Round 2 / Round 2 #8 | CUS 3 / Mat 1 |
Florian Pachel GER |
11:45
10 : 00
FINISHED |
Zurab Kakhniashvili GEO |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Round 2 / Round 2 #8 | CUS 3 / Mat 2 |
Patrícia Matias POR |
11:45
10 : 00
FINISHED |
Valentina Tomaselli ITA |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 2 / Round 2 #1 | CUS 3 / Mat 3 |
Patricia Torres Ravés ESP |
11:45
00 : 01
FINISHED |
Daniella Balogh HUN |
Judo / -48 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 1 | CUS 3 / Mat 1 |
Nazlican Kiliç TUR |
11:50
10 : 00
FINISHED |
Lisanne Mara Sturm GER |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 1 | CUS 3 / Mat 2 |
Rémi Balagué FRA |
11:50
00 : 10
FINISHED |
Florian Doppelhammer AUT |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 2 / Round 2 #2 | CUS 3 / Mat 3 |
Olena Haidash UKR |
11:50
00 : 10
FINISHED |
Carla Ubasart Mascaró ESP |
Judo / -48 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 2 | CUS 3 / Mat 1 |
Catarina Martins De Mesquita Paiva Costa POR |
11:55
10 : 00
FINISHED |
Clara Lopez Gonzalez ESP |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 2 | CUS 3 / Mat 2 |
Quentin Delliaux FRA |
11:55
10 : 00
FINISHED |
Francisco Prados Barbero ESP |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 2 / Round 2 #3 | CUS 3 / Mat 3 |
Margaux Silvestri FRA |
11:55
10 : 00
FINISHED |
Nikolett Szikszai HUN |
Judo / -48 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 3 | CUS 3 / Mat 1 |
Çakmakli Melisa TUR |
12:00
10 : 00
FINISHED |
Julia Rotthoff GER |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 3 | CUS 3 / Mat 2 |
Jovick Tchakala FRA |
12:00
01 : 00
FINISHED |
Arkadiusz Makarewicz POL |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 2 / Round 2 #4 | CUS 3 / Mat 3 |
Kiera Bateman GBR |
12:00
00 : 10
FINISHED |
Maitane Herrero Zapiain ESP |
Judo / -48 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 4 | CUS 3 / Mat 1 |
Fjolla Kelmendi KOS |
12:05
10 : 00
FINISHED |
Carla Montanez Peirot ESP |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 4 | CUS 3 / Mat 2 |
Ahmet Sahin Kaba TUR |
12:05
00 : 01
FINISHED |
Marko Gusic MNE |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 2 / Round 2 #5 | CUS 3 / Mat 3 |
Emeline Velot FRA |
12:05
10 : 00
FINISHED |
Bettina Keller HUN |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 1 | CUS 3 |
Selin Gül TUR |
12:10
00 : 10
FINISHED |
Marta Alsó Montserrat ESP |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 1 | CUS 3 / Mat 1 |
Lucija Babić CRO |
12:10
00 : 10
FINISHED |
Julia Etienne FRA |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 2 / Round 2 #6 | CUS 3 / Mat 3 |
Jodie Caller GBR |
12:10
10 : 00
FINISHED |
Júlia Pérez Iglesias ESP |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 2 | CUS 3 |
Roxana Conradus GER |
12:15
00 : 10
FINISHED |
Erika Lucente ITA |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 2 | CUS 3 / Mat 1 |
Lorenza Brottier FRA |
12:15
10 : 00
FINISHED |
Raziye Ersoy TUR |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 2 / Round 2 #7 | CUS 3 / Mat 3 |
Mathilde Briant FRA |
12:15
10 : 00
FINISHED |
Anastasija Beliaziun LTU |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 3 | CUS 3 / Mat 1 |
Marjorie Dulong FRA |
12:20
00 : 10
FINISHED |
Sheena Zander GER |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 3 | CUS 3 / Mat 2 |
Barbara Ertl GER |
12:20
10 : 00
FINISHED |
Emoke Zsuzsanna Knetig HUN |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Round 2 / Round 2 #8 | CUS 3 / Mat 3 |
Swantje Kaiser GER |
12:20
00 : 10
FINISHED |
Maria Ruiz Muro ESP |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 4 | CUS 3 |
Gabrielle Wuillot FRA |
12:25
10 : 00
FINISHED |
Patrícia Matias POR |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 4 | CUS 3 / Mat 1 |
Maureen Pinto FRA |
12:25
00 : 10
FINISHED |
Ümmühan Kabak TUR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 1 | CUS 3 / Mat 3 |
Marin Franušić CRO |
12:25
10 : 00
FINISHED |
David Reis POR |
Judo / -60kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 1 | CUS 3 / Mat 1 |
Kyryl Samotug UKR |
12:30
10 : 00
FINISHED |
Dániel Monori HUN |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Round 2 / R1 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Bence Boros HUN |
12:30
10 : 00
FINISHED |
Giga Beriashvili GEO |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 2 | CUS 3 / Mat 3 |
Herbert Wicker AUT |
12:30
00 : 10
FINISHED |
Hievorh Manukian UKR |
Judo / -60kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 2 | CUS 3 / Mat 1 |
Rodrigo Lopes POR |
12:35
10 : 00
FINISHED |
Ryan Burt GBR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 3 | CUS 3 / Mat 3 |
Adrian Million FRA |
12:35
10 : 00
FINISHED |
Bence Windischmann HUN |
Judo / -60kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 3 | CUS 3 / Mat 1 |
Joaquin Carlos Gomis Jimeno ESP |
12:40
10 : 00
FINISHED |
Marek Wawrzkiewicz POL |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 4 | CUS 3 / Mat 3 |
Philipp Muekisch AUT |
12:40
00 : 10
FINISHED |
Mateusz Garbacz POL |
Judo / -60kg Men
Quarter Finals / Quarter Final 4 | CUS 3 / Mat 1 |
Adrian Camargo Belmar ESP |
12:45
00 : 10
FINISHED |
Florian Pachel GER |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 1 | CUS 3 / Mat 3 |
Daniella Balogh HUN |
12:45
00 : 10
FINISHED |
Carla Ubasart Mascaró ESP |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 2 | CUS 3 / Mat 3 |
Margaux Silvestri FRA |
12:50
00 : 10
FINISHED |
Maitane Herrero Zapiain ESP |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 3 | CUS 3 / Mat 3 |
Emeline Velot FRA |
12:55
00 : 01
FINISHED |
Jodie Caller GBR |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Quarter Finals / Quarter Final 4 | CUS 3 / Mat 3 |
Mathilde Briant FRA |
13:00
10 : 00
FINISHED |
Maria Ruiz Muro ESP |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / R1 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 3 |
Bayram Ceylan TUR |
13:05
10 : 00
FINISHED |
Thomas Nash GBR |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Bence Boros HUN |
13:10
01 : 00
FINISHED |
Rémi Balagué FRA |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / R1 Repechage #2 | CUS 3 / Mat 3 |
Shota Beruashvili GEO |
13:10
00 : 10
FINISHED |
Fylios Avgousti CYP |
Judo / -60kg Men
Round 2 / R1 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Christos Pintsis GER |
13:14
10 : 00
FINISHED |
Marcello Mundula ITA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #2 | CUS 3 / Mat 2 |
Andrej Klokov LTU |
13:15
10 : 00
FINISHED |
Francisco Prados Barbero ESP |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / R1 Repechage #3 | CUS 3 / Mat 3 |
Marko Drašković CRO |
13:15
01 : 10
FINISHED |
Pedro Guarinho POR |
Judo / -60kg Men
Round 2 / R1 Repechage #3 | CUS 3 / Mat 1 |
Emanuel Martins POR |
13:20
00 : 10
FINISHED |
Nicolas AuchÉ FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #3 | CUS 3 / Mat 2 |
Dennis Ehrmann GER |
13:20
00 : 10
FINISHED |
Arkadiusz Makarewicz POL |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Round 2 / R1 Repechage #4 | CUS 3 / Mat 3 |
Alberto Boccato ITA |
13:20
10 : 00
FINISHED |
Jean-wilfried Voury FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #4 | CUS 3 / Mat 2 |
Simon Rosset SUI |
13:25
00 : 10
FINISHED |
Ahmet Sahin Kaba TUR |
Judo / -48 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Amélie Gilly FRA |
13:26
00 : 10
FINISHED |
Lisanne Mara Sturm GER |
Judo / -48 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #2 | CUS 3 / Mat 1 |
Clara Lopez Gonzalez ESP |
13:29
00 : 10
FINISHED |
Mathilde Pardon FRA |
Basketball / Men
Group Stage / Group D / Group D Match 6 | CUS 1 |
University of Aveiro POR |
13:30
59 : 76
FINISHED |
University of Nis SRB |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Emma Viglione FRA |
13:30
10 : 00
FINISHED |
Selin Gül TUR |
Basketball / Men
Group Stage / Group C / Group C Match 6 | Mario Mexia |
Democritus University of Thrace GRE |
13:30
58 : 77
FINISHED |
University of Bologna ITA |
Basketball / Women
Group Stage / Group A / Group A Match 5 | Olivais |
Tadeusz Kosciuszko Cracow University of Technology POL |
13:30
70 : 76
FINISHED |
Bahcesehir University TUR |
Judo / -48 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #3 | CUS 3 / Mat 1 |
Julia Rotthoff GER |
13:32
00 : 10
FINISHED |
Marine Gilly FRA |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #2 | CUS 3 |
Dzestina Kutkaite LTU |
13:35
01 : 10
FINISHED |
Roxana Conradus GER |
Judo / -48 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #4 | CUS 3 / Mat 1 |
Carla Montanez Peirot ESP |
13:35
10 : 00
FINISHED |
Melanie Gallmeier GER |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #3 | CUS 3 / Mat 2 |
Rabia Şenyayla TUR |
13:40
10 : 00
FINISHED |
Emoke Zsuzsanna Knetig HUN |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #2 | CUS 3 / Mat 1 |
Raziye Ersoy TUR |
13:41
10 : 00
FINISHED |
Roser Iborra Talens ESP |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #4 | CUS 3 / Mat 2 |
Rocio Garcia Torres ESP |
13:45
01 : 00
FINISHED |
Patrícia Matias POR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 3 |
David Reis POR |
13:45
00 : 10
FINISHED |
Bayram Ceylan TUR |
Judo / -60kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Dániel Monori HUN |
13:50
10 : 00
FINISHED |
Christos Pintsis GER |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Semi Finals / Repechage Final #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Bence Boros HUN |
13:50
00 : 10
FINISHED |
Andrej Klokov LTU |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #2 | CUS 3 / Mat 3 |
Fylios Avgousti CYP |
13:50
00 : 10
FINISHED |
Herbert Wicker AUT |
Judo / -60kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #2 | CUS 3 / Mat 1 |
Clement Conte FRA |
13:53
10 : 00
FINISHED |
Ryan Burt GBR |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Semi Finals / Repechage Final #2 | CUS 3 / Mat 2 |
Arkadiusz Makarewicz POL |
13:55
00 : 10
FINISHED |
Ahmet Sahin Kaba TUR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #3 | CUS 3 / Mat 3 |
Bence Windischmann HUN |
13:55
10 : 00
FINISHED |
Pedro Guarinho POR |
Judo / -60kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #3 | CUS 3 / Mat 1 |
Marek Wawrzkiewicz POL |
13:56
00 : 10
FINISHED |
Nicolas AuchÉ FRA |
Judo / -60kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #4 | CUS 3 / Mat 1 |
Zurab Kakhniashvili GEO |
13:59
00 : 10
FINISHED |
Adrian Camargo Belmar ESP |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Semi Finals / Repechage final #1 | CUS 3 / Mat 2 |
Emma Viglione FRA |
14:00
10 : 00
FINISHED |
Roxana Conradus GER |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Quarter Finals / R2 Repechage #4 | CUS 3 / Mat 3 |
Philipp Muekisch AUT |
14:00
10 : 00
FINISHED |
Alberto Boccato ITA |
Judo / -48 kg Women
Semi Finals / Repechage Final #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Lisanne Mara Sturm GER |
14:02
10 : 00
FINISHED |
Mathilde Pardon FRA |
Judo / -48 kg Women
Semi Finals / Repechage Final #2 | CUS 3 / Mat 1 |
Marine Gilly FRA |
14:05
00 : 10
FINISHED |
Carla Montanez Peirot ESP |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Semi Finals / Repechage final #2 | CUS 3 / Mat 2 |
Rabia Şenyayla TUR |
14:05
10 : 01
FINISHED |
Rocio Garcia Torres ESP |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #1 | CUS 3 / Mat 3 |
Olena Haidash UKR |
14:05
00 : 10
FINISHED |
Daniella Balogh HUN |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Semi Finals / Repechage Final #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Lucija Babić CRO |
14:08
10 : 00
FINISHED |
Raziye Ersoy TUR |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Semi Finals / Semi Final 1 | CUS 3 |
Florian Doppelhammer AUT |
14:10
10 : 00
FINISHED |
Quentin Delliaux FRA |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #2 | CUS 3 / Mat 3 |
Kiera Bateman GBR |
14:10
00 : 01
FINISHED |
Margaux Silvestri FRA |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Semi Finals / Repechage Final #2 | CUS 3 / Mat 1 |
Marjorie Dulong FRA |
14:11
10 : 00
FINISHED |
Maureen Pinto FRA |
Judo / -60kg Men
Semi Finals / Repechage Final #1 | CUS 3 / Mat 1 |
Dániel Monori HUN |
14:14
10 : 00
FINISHED |
Clement Conte FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Semi Finals / Semi Final 2 | CUS 3 |
Jovick Tchakala FRA |
14:15
00 : 10
FINISHED |
Marko Gusic MNE |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #3 | CUS 3 / Mat 3 |
Júlia Pérez Iglesias ESP |
14:15
00 : 10
FINISHED |
Emeline Velot FRA |
Judo / -60kg Men
Semi Finals / Repechage Final #2 | CUS 3 / Mat 1 |
Nicolas AuchÉ FRA |
14:17
10 : 00
FINISHED |
Adrian Camargo Belmar ESP |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Semi Finals / Semi Final 1 | CUS 3 |
Marta Alsó Montserrat ESP |
14:20
10 : 00
FINISHED |
Erika Lucente ITA |
Judo / -48 kg Women
Semi Finals / Semi Final 1 | CUS 3 / Mat 1 |
Nazlican Kiliç TUR |
14:20
00 : 10
FINISHED |
Catarina Martins De Mesquita Paiva Costa POR |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Quarter Finals / R2 Repechage #4 | CUS 3 / Mat 3 |
Anastasija Beliaziun LTU |
14:20
00 : 10
FINISHED |
Maria Ruiz Muro ESP |
Judo / -48 kg Women
Semi Finals / Semi Final 2 | CUS 3 / Mat 1 |
Çakmakli Melisa TUR |
14:23
10 : 00
FINISHED |
Fjolla Kelmendi KOS |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Semi Finals / Semi Final 2 | CUS 3 |
Barbara Ertl GER |
14:25
00 : 01
FINISHED |
Gabrielle Wuillot FRA |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Semi Finals / Repechage Final #1 | CUS 3 / Mat 3 |
Bayram Ceylan TUR |
14:25
01 : 00
FINISHED |
Herbert Wicker AUT |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Semi Finals / Semi Final 1 | CUS 3 / Mat 1 |
Julia Etienne FRA |
14:26
00 : 10
FINISHED |
Lorenza Brottier FRA |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Semi Finals / Semi Final 2 | CUS 3 / Mat 1 |
Sheena Zander GER |
14:29
10 : 00
FINISHED |
Ümmühan Kabak TUR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Semi Finals / Repechage Final #2 | CUS 3 / Mat 3 |
Bence Windischmann HUN |
14:30
01 : 00
FINISHED |
Philipp Muekisch AUT |
Judo / -60kg Men
Semi Finals / Semi Final 1 | CUS 3 / Mat 1 |
Kyryl Samotug UKR |
14:32
00 : 10
FINISHED |
Rodrigo Lopes POR |
Judo / -60kg Men
Semi Finals / Semi Final 2 | CUS 3 / Mat 1 |
Joaquin Carlos Gomis Jimeno ESP |
14:35
10 : 00
FINISHED |
Florian Pachel GER |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Semi Finals / Repechage Final #1 | CUS 3 / Mat 3 |
Daniella Balogh HUN |
14:35
00 : 10
FINISHED |
Margaux Silvestri FRA |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Semi Finals / Repechage Final #2 | CUS 3 / Mat 3 |
Emeline Velot FRA |
14:40
00 : 10
FINISHED |
Maria Ruiz Muro ESP |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Semi Finals / Semi Final 1 | CUS 3 |
Marin Franušić CRO |
14:45
00 : 10
FINISHED |
Hievorh Manukian UKR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Semi Finals / Semi Final 2 | CUS 3 |
Adrian Million FRA |
14:50
00 : 01
FINISHED |
Mateusz Garbacz POL |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Semi Finals / Semi Final 1 | CUS 3 |
Carla Ubasart Mascaró ESP |
14:55
00 : 01
FINISHED |
Maitane Herrero Zapiain ESP |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Semi Finals / Semi Final 2 | CUS 3 |
Jodie Caller GBR |
14:58
01 : 00
FINISHED |
Mathilde Briant FRA |
Judo / -48 kg Women
Finals / 3rd Place Playoff 1 | CUS 3 |
Lisanne Mara Sturm GER |
15:00
10 : 00
FINISHED |
Çakmakli Melisa TUR |
Judo / -48 kg Women
Finals / 3rd Place Playoff 2 | CUS 3 |
Carla Montanez Peirot ESP |
15:05
00 : 10
FINISHED |
Nazlican Kiliç TUR |
Judo / -60kg Men
Finals / 3rd Place Playoff 1 | CUS 3 |
Dániel Monori HUN |
15:10
00 : 10
FINISHED |
Florian Pachel GER |
Judo / -60kg Men
Finals / 3rd Place Playoff 2 | CUS 3 |
Nicolas AuchÉ FRA |
15:15
00 : 10
FINISHED |
Kyryl Samotug UKR |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Finals / 3rd Place Playoff 1 | CUS 3 |
Emma Viglione FRA |
15:20
10 : 00
FINISHED |
Barbara Ertl GER |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Finals / 3rd Place Playoff 2 | CUS 3 |
Rabia Şenyayla TUR |
15:25
10 : 00
FINISHED |
Erika Lucente ITA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Finals / 3rd Place Playoff 1 | CUS 3 |
Andrej Klokov LTU |
15:30
00 : 10
FINISHED |
Jovick Tchakala FRA |
Futsal / Women
Group Stage / Group C / Group C Match 3 | Jorge Anjinho |
University of Bern SUI |
15:30
2 : 3
FINISHED |
University of Munster GER |
Futsal / Women
Group Stage / Group B / Group B Match 3 | Uniao de Coimbra |
Jagiellonian University POL |
15:30
9 : 0
FINISHED |
University of Rouen FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Finals / 3rd Place Playoff 2 | CUS 3 |
Ahmet Sahin Kaba TUR |
15:35
10 : 00
FINISHED |
Quentin Delliaux FRA |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Finals / 3rd Place Playoff 1 | CUS 3 |
Margaux Silvestri FRA |
15:40
10 : 00
FINISHED |
Mathilde Briant FRA |
Basketball / Men
Group Stage / Group B / Group B Match 6 | CUS 1 |
University of Haifa ISR |
15:45
54 : 82
FINISHED |
Beykent University TUR |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Finals / 3rd Place Playoff 2 | CUS 3 |
Maria Ruiz Muro ESP |
15:45
10 : 00
FINISHED |
Carla Ubasart Mascaró ESP |
Basketball / Men
Group Stage / Group A / Group A Match 6 | Mario Mexia |
University of Miskolc HUN |
15:45
66 : 69
FINISHED |
University of Coimbra POR |
Basketball / Women
Group Stage / Group B / Group B Match 5 | Olivais |
University of Lausanne SUI |
15:45
44 : 70
FINISHED |
Vilnius University LTU |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Finals / 3rd Place Playoff 1 | CUS 3 |
Bayram Ceylan TUR |
15:50
10 : 00
FINISHED |
Adrian Million FRA |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Finals / 3rd Place Playoff 2 | CUS 3 |
Bence Windischmann HUN |
15:55
00 : 10
FINISHED |
Marin Franušić CRO |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Finals / 3rd Place Playoff 1 | CUS 3 |
Lucija Babić CRO |
16:00
00 : 10
FINISHED |
Sheena Zander GER |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Finals / 3rd Place Playoff 2 | CUS 3 |
Marjorie Dulong FRA |
16:05
10 : 00
FINISHED |
Lorenza Brottier FRA |
Judo / -48 kg Women
Finals / Final | CUS 3 |
Catarina Martins De Mesquita Paiva Costa POR |
16:10
10 : 00
FINISHED |
Fjolla Kelmendi KOS |
Judo / -60kg Men
Finals / Final | CUS 3 |
Rodrigo Lopes POR |
16:15
00 : 10
FINISHED |
Joaquin Carlos Gomis Jimeno ESP |
Football / Men
Group Stage / Group A / Round 3 | CUS Football Stadium |
Norwegian University of Science and Technology NOR |
16:15
0 : 4
FINISHED |
Smolensk State Academy of Physical Education Sport and Tourism RUS |
Football / Men
Group Stage / Group A / Round 3 | OAF Bolao |
University of Coimbra POR |
16:15
1 : 2
FINISHED |
University of Split CRO |
Judo / +48 kg to 52 kg Women
Finals / Final | CUS 3 |
Marta Alsó Montserrat ESP |
16:20
10 : 00
FINISHED |
Gabrielle Wuillot FRA |
Judo / +60 kg to 66 kg Men
Finals / Final | CUS 3 |
Florian Doppelhammer AUT |
16:25
00 : 10
FINISHED |
Marko Gusic MNE |
Judo / +52 kg to 57 kg Women
Finals / Final | CUS 3 |
Maitane Herrero Zapiain ESP |
16:30
00 : 10
FINISHED |
Jodie Caller GBR |
Judo / +66 kg to 73 kg Men
Finals / Final | CUS 3 |
Hievorh Manukian UKR |
16:35
00 : 10
FINISHED |
Mateusz Garbacz POL |
Judo / +57 kg to 63 kg Women
Finals / Final | CUS 3 |
Julia Etienne FRA |
16:40
00 : 10
FINISHED |
Ümmühan Kabak TUR |
Futsal / Women
Group Stage / Group A / Group A Match 3 | Jorge Anjinho |
University of Wurzburg GER |
17:30
8 : 9
FINISHED |
University of Coimbra POR |
Futsal / Women
Group Stage / Group D / Group D Match 3 | Uniao de Coimbra |
Technion - Israel Institute of Technology ISR |
17:30
1 : 6
FINISHED |
Moscow Polytechnical University RUS |
Basketball / Women
Group Stage / Group B / Group B Match 6 | CUS 1 |
University of Valencia ESP |
18:00
43 : 62
FINISHED |
University of Toulouse II - Jean Jaures FRA |
Basketball / Women
Group Stage / Group D / Group D Match 6 | Mario Mexia |
University of Vienna AUT |
18:00
61 : 55
FINISHED |
University of Pitesti ROU |
Football / Men
Group Stage / Group B / Round 3 | CUS Football Stadium |
Erasmus University Rotterdam NED |
18:30
0 : 1
FINISHED |
University of Wurzburg GER |
Football / Men
Group Stage / Group B / Round 3 | OAF Bolao |
Kuban State University RUS |
18:30
1 : 0
FINISHED |
Babes Bolyai University ROU |
Basketball / Women
Group Stage / Group A / Group A Match 6 | Olivais |
Tallinn University EST |
20:15
76 : 41
FINISHED |
University of Coimbra POR |