Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1

Francesco D'onofrio
ITA

FINISHED
4 : 2

Gianluca De Vivo
ITA
Karate / Kumite Mens -60kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #5

Mykola Hromyk
UKR

FINISHED
0 : 0

Goran Nikolovski
MKD
Karate / Kumite Mens -60kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4

Vignes Sivahmuhan
GBR

FINISHED
5 : 1

Jaka Taler
SLO
Karate / Kumite Mens -60kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Bojan Stranić

Fuat Demİrel
TUR

FINISHED
3 : 1

Mykola Hromyk
UKR
Karate / Kumite Mens -60kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić

Fuat Demİrel
TUR

FINISHED
5 : 4

Jan Sieradzki
POL
Karate / Kumite Mens -60kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić

Mykola Hromyk
UKR

FINISHED
2 : 1

Vignes Sivahmuhan
GBR
Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić

Francesco D'onofrio
ITA

FINISHED
6 : 0

Dino Povrženić
CRO
Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić

Gianluca De Vivo
ITA

FINISHED
10 : 1

Hugo Ballester Piquer
ESP
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić

Ihor Lahunov
UKR

FINISHED
1 : 2

Karlo Raguž
CRO
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #2 Bojan Stranić

Mariusz Migdalski
POL

FINISHED
0 : 1

Jacopo Elia Catastini
ITA
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #3 Bojan Stranić

Mustafa Ozyildiz
TUR

FINISHED
4 : 0

Kamel Saadi
ISR
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #4 Bojan Stranić

David Ulvr
CZE

FINISHED
2 : 5

Attila Joba
SVK
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #5 Bojan Stranić

Biagio Nettore
ITA

FINISHED
3 : 0

Michał Kucner
POL
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #6 Bojan Stranić

Bruno Katavić
CRO

FINISHED
0 : 0

Nicolae Stanciu
ROU
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #7 Bojan Stranić

Maciej Gębka
POL

FINISHED
1 : 3

Viktor Čubrić
CRO
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Bojan Stranić

Filipe Miranda
POR

FINISHED
0 : 2

Ihor Lahunov
UKR
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Bojan Stranić

Alexander Greinecker
AUT

FINISHED
1 : 2

Mariusz Migdalski
POL
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Bojan Stranić

Sean O Connor
IRL

FINISHED
0 : 1

Mustafa Ozyildiz
TUR
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Bojan Stranić

David Ulvr
CZE

FINISHED
0 : 0

Ivan Klepić
BIH
Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Round2 / Round 2#3 Bojan Stranić

Vasil Rivov
BUL

FINISHED
1 : 0

Francesco D'abrunzo
ITA
Karate / Kumite Mens +84kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #9 Bojan Stranić

Biagio Nettore
ITA

FINISHED
5 : 0

Benedikt Wieber
GER
Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Round1 / Round 1 #1 Bojan Stranić

Dominik Mikula
CZE

FINISHED
0 : 1

Francesco D'onofrio
ITA
Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Round1 / Round 1 #2 Bojan Stranić

Vasil Rivov
BUL

FINISHED
0 : 2

Dino Povrženić
CRO
Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Round1 / Round 1 #3 Bojan Stranić

Gianluca De Vivo
ITA

FINISHED
1 : 0

Valentyn Naida
UKR
Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Round1 / Round 1 #4 Bojan Stranić

Aaron O’neil-smith
GBR

FINISHED
1 : 1

Hugo Ballester Piquer
ESP
Karate / Kumite Mens -67kg Details | Competition
Round1 / Round 1 #8 Bojan Stranić

Leo Cape
GBR

FINISHED
0 : 2

Stjepan Štimac
CRO
Karate / Team Kumite Mens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 Bojan Stranić

Wroclaw University of Science and Technology
POL

FINISHED
1 : 3

Istanbul Aydin University
TUR
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić / Tatami 1

University of Sarajevo
BIH

FINISHED
7 : 8

St. Cyril and Methodius University of Skopje  
MKD
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Bojan Stranić / Tatami 1

Wroclaw University of Science and Technology
POL

FINISHED
0 : 17

University of Sarajevo
BIH
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Bojan Stranić / Tatami 1

BUCHAREST UNIVERSITY OF ACADEMIC STUDY
ROU

FINISHED
1 : 10

St. Cyril and Methodius University of Skopje  
MKD
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 Bojan Stranić / Tatami 1

University of Linz
AUT

FINISHED
2 : 0

University of Rome "Foro Italico"
ITA
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Bojan Stranić / Tatami 2

St. Cyril and Methodius University of Skopje  
MKD

FINISHED
0 : 1

University of Linz
AUT
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić / Tatami 2

Odessa National Polytechnic University
UKR

FINISHED
2 : 1

Matej Bel University
SVK
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić / Tatami 2

Istanbul Aydin University
TUR

FINISHED
1 : 2

University of Linz
AUT
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Bojan Stranić / Tatami 2

University of Zagreb
CRO

FINISHED
1 : 2

Matej Bel University
SVK
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Bojan Stranić / Tatami 2

Istanbul Aydin University
TUR

FINISHED
2 : 1

University of Jena
GER
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Bojan Stranić / Tatami 2

Charles University
CZE

FINISHED
0 : 6

Odessa National Polytechnic University
UKR
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 Bojan Stranić / Tatami 2

University of Valencia
ESP

FINISHED
1 : 5

University of Belgrade
SRB
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Bojan Stranić / Tatami 2

University of Zagreb
CRO

FINISHED
1 : 0

University of Mostar
BIH
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 Bojan Stranić / Tatami 2

Poznan University of Technology
POL

FINISHED
0 : 2

Matej Bel University
SVK
Karate / Team Kumite Womens Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić / Tatami 3

Odessa National Polytechnic University
UKR

FINISHED
2 : 0

University of Belgrade
SRB
Karate / Team Kumite Womens Competition
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 3

Wroclaw University of Science and Technology
POL

IN PREPARATION
TBA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Finals / Final Dom Sportova 1

Bence Boros
HUN

FINISHED
00 : 01

Petar Zadro
BIH
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 1

Florian Doppelhammer
AUT

FINISHED
01 : 00

Benjamin Beauzor
FRA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 1

Oier Goicoechea Alonso
ESP

FINISHED
00 : 01

Bence Boros
HUN
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 1

Petar Zadro
BIH

FINISHED
01 : 00

Baptiste Lallau
FRA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Dom Sportova 1

Maxime Junghänel
GER

FINISHED
00 : 01

Sebastian Hofaecker
GER
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Finals / Final Dom Sportova 1

Artem Khomula
UKR

FINISHED
01 : 00

Alexandre Rubiano
FRA
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 1

Artem Khomula
UKR

FINISHED
01 : 00

Enzo Gibelli
FRA
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 1

Alexandre Rubiano
FRA

FINISHED
01 : 00

Bendegúz Hegedüs
HUN
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 1

Artem Khomula
UKR

FINISHED
01 : 00

Severin Lüthi
SUI
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 1

Enzo Gibelli
FRA

FINISHED
01 : 00

Tino Šundov
CRO
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 1

Alexandre Rubiano
FRA

FINISHED
01 : 00

Alexander Gabler
GER
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Dom Sportova 1

Bendegúz Hegedüs
HUN

FINISHED
01 : 00

Andrejs Serdega
GBR
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 1

Florian Doppelhammer
AUT

FINISHED
00 : 01

Bence Boros
HUN
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Finals / Final Dom Sportova 1

Kyryl Samotug
UKR

FINISHED
00 : 01

Theo Raoul
FRA
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 1

Kyryl Samotug
UKR

FINISHED
01 : 00

Jack Levi Purllant
GBR
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 1

Dániel Monori
HUN

FINISHED
00 : 01

Theo Raoul
FRA
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 1

Emanuel Martins
POR

FINISHED
00 : 01

Jack Levi Purllant
GBR
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 1

Dániel Monori
HUN

FINISHED
01 : 00

Carlos Antón Zurdo
ESP
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Dom Sportova 1

Theo Raoul
FRA

FINISHED
01 : 00

Maxime Sonilhac
FRA
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Finals / Final Dom Sportova 1

Catarina Costa
POR

FINISHED
01 : 00

Mira Ulrich
GER
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 1

Lisanne Sturm
GER

FINISHED
00 : 01

Mira Ulrich
GER
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Finals / Final Dom Sportova 1

Nawaliatou Babio
FRA

FINISHED
00 : 01

Anna Surova
UKR
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 1

Marta Alsó Montserrat
ESP

FINISHED
00 : 01

Nawaliatou Babio
FRA
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 1

Anna Surova
UKR

FINISHED
01 : 00

Patrycja Skupień
POL
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 1

Marta Alsó Montserrat
ESP

FINISHED
01 : 00

Emőke Zsuzsanna Knetig
HUN
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 1

Anna Surova
UKR

FINISHED
01 : 00

Noemie Brochot
FRA
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Dom Sportova 1

Tamara Ohl
GER

FINISHED
00 : 01

Patrycja Skupień
POL
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Finals / Final Dom Sportova 1

Maria Ruiz Muro
ESP

FINISHED
01 : 00

Anaël Pannetier
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 1

Maria Ruiz Muro
ESP

FINISHED
01 : 00

Daniella Balogh
HUN
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 1

Anaël Pannetier
FRA

FINISHED
01 : 00

Élise DÉsirÉ
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 1

Maria Ruiz Muro
ESP

FINISHED
01 : 00

Betty Bonnet
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 1

Daniella Balogh
HUN

FINISHED
01 : 00

Maria De Los Angeles Lopez Aguilera
ESP
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Dom Sportova 1

Élise DÉsirÉ
FRA

FINISHED
01 : 00

Gemma Ballesteros Campano
ESP
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 1

Clara Wentzler
FRA

FINISHED
00 : 01

Lucy Katherine Day
GBR
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 1

Lucy Grace King
GBR

FINISHED
00 : 01

Vanessa Machnicka
POL
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Dom Sportova 1

Anastasiia Antipina
UKR

FINISHED
00 : 01

Sarai Padilla Guerrero
ESP
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 1

Arleta Podolak
POL

FINISHED
00 : 01

Sarai Padilla Guerrero
ESP
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 1

Maria Ruiz Muro
ESP

FINISHED
01 : 00

Dora Bortas
CRO
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 1

Kyryl Samotug
UKR

FINISHED
01 : 00

Nemanja Milić
SRB
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#2 Dom Sportova 1

Janine Grafen
GER

FINISHED
00 : 01

Lucy Katherine Day
GBR
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#3 Dom Sportova 1

María Amparo Ramos Ballester
ESP

FINISHED
00 : 01

Lucy Grace King
GBR
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#4 Dom Sportova 1

Heloise Brouard
FRA

FINISHED
00 : 01

Vanessa Machnicka
POL
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#1 Dom Sportova 1

Clara Wentzler
FRA

FINISHED
01 : 00

Ayse Gokmen
FRA
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#5 Dom Sportova 1

Arleta Podolak
POL

FINISHED
01 : 00

Paula Portet
ESP
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#7 Dom Sportova 1

Anastasiia Antipina
UKR

FINISHED
01 : 00

Lisa Müllenberg
NED
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#8 Dom Sportova 1

Sarai Padilla Guerrero
ESP

FINISHED
01 : 00

Joana Carvalho
POR
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Finals / Final Dom Sportova 1

Vanessa Machnicka
POL

FINISHED
00 : 01

Sarai Padilla Guerrero
ESP
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 1 Dom Sportova 1

Janine Grafen
GER

FINISHED
00 : 01

Clara Wentzler
FRA
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 2 Dom Sportova 1

Heloise Brouard
FRA

FINISHED
01 : 00

Lucy Grace King
GBR
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 3 Dom Sportova 1

Paula Portet
ESP

FINISHED
01 : 00

Cristina Arenas Sanchez
ESP
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 4 Dom Sportova 1

Joana Carvalho
POR

FINISHED
00 : 01

Anastasiia Antipina
UKR
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Finals / 3rdplacematch1 Dom Sportova 1

Clara Wentzler
FRA

FINISHED
00 : 01

Arleta Podolak
POL
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Finals / 3rdplacematch2 Dom Sportova 1

Anastasiia Antipina
UKR

FINISHED
01 : 00

Lucy Katherine Day
GBR
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 5 Dom Sportova 1

Clara Wentzler
FRA

FINISHED
01 : 00

Heloise Brouard
FRA
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 6 Dom Sportova 1

Paula Portet
ESP

FINISHED
00 : 01

Anastasiia Antipina
UKR
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 1

Catarina Costa
POR

FINISHED
01 : 00

Mathilde Pardon
FRA
Judo / Women +57 kg to 63 kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 1

Lucy Katherine Day
GBR

FINISHED
00 : 01

Vanessa Machnicka
POL
Kickboxing / LC Men +84 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 2

Diogo Castro
POR

FINISHED
0 : 3

Roman Shcherbatiuk
UKR
Kickboxing / LC Women -55 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 2

Petra Gremen
HUN

FINISHED
3 : 0

Mariia Sakhatskaia
RUS
Kickboxing / PF Men -74 Competition
Finals / 3rd place match Dom Sportova 2
Loser Semi Final 1

IN PREPARATION
Loser Semi Final 2
Kickboxing / K1 Men -71 Details | Competition
Finals / Final Dom Sportova 2

Mathieu Beuve
FRA

FINISHED
3 : 0

Mathieu Beuve
FRA
Kickboxing / K1 Men -71 Competition
Finals / 3rd place match Dom Sportova 2
Loser Semi Final 1

IN PREPARATION
Loser Semi Final 2
Kickboxing / K1 Men -81 Competition
Finals / 3rd place match Dom Sportova 2
Loser Semi Final 1

IN PREPARATION
Loser Semi Final 2
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Dom Sportova 2

Francisco Javier Lassa Iglesias
ESP

FINISHED
00 : 01

Nemanja Milić
SRB
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Anastasiia Perekhrest
UKR

FINISHED
00 : 01

Daniella Balogh
HUN
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Emanuel Martins
POR

FINISHED
01 : 00

Oriol Subirana Pujals
ESP
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 Dom Sportova 2

Maria De Los Angeles Lopez Aguilera
ESP

FINISHED
01 : 00

Lou Lagache
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Dom Sportova 2

Lois Van Lijssel
NED

FINISHED
01 : 00

Mariana Esteves
POR
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Dom Sportova 2

Francis David Millward
GBR

FINISHED
00 : 01

Dániel Monori
HUN
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 Dom Sportova 2

Anaël Pannetier
FRA

FINISHED
01 : 00

Eliana Pielmeier
GER
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Dom Sportova 2

Mathilde Briant
FRA

FINISHED
00 : 01

Élise DÉsirÉ
FRA
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 Dom Sportova 2

Carlos Antón Zurdo
ESP

FINISHED
01 : 00

Szymon Śmiegel
POL
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Florian Doppelhammer
AUT

FINISHED
01 : 00

Leon Cedric Philipp
GER
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Dom Sportova 2

Francisco Mendes
POR

FINISHED
00 : 01

Theo Raoul
FRA
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 2 Dom Sportova 2

Karolina Miller
POL

FINISHED
01 : 00

Alina Fiedler
GER
Judo / Men -60 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 Dom Sportova 2

Christos Pintsis
GER

FINISHED
00 : 01

Maxime Sonilhac
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Preround / Preround 3 Dom Sportova 2

Rae Elizabeth Anderson
GBR

FINISHED
00 : 01

Betty Bonnet
FRA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Oier Goicoechea Alonso
ESP

FINISHED
01 : 00

João Lopes
POR
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Preround / Preround 6 Dom Sportova 2

Daniella Balogh
HUN

FINISHED
01 : 00

Francesca Ripandelli
ITA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 Dom Sportova 2

Nicolas Jaggi
SUI

FINISHED
00 : 01

Bence Boros
HUN
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Preround / Preround 8 Dom Sportova 2

Lou Lagache
FRA

FINISHED
01 : 00

Elma Licina
MNE
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Preround / Preround 11 Dom Sportova 2

Petra Pandža
CRO

FINISHED
00 : 01

Anaël Pannetier
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Preround / Preround 14 Dom Sportova 2

Kirsty Elizabeth Marsh
GBR

FINISHED
00 : 01

Élise DÉsirÉ
FRA
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 10 Dom Sportova 2

Sherley Dort
FRA

FINISHED
00 : 01

Karolina Miller
POL
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 9 Dom Sportova 2

Kateřina Poláková
CZE

FINISHED
00 : 01

Rosa Alsgaard
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Preround / Preround 16 Dom Sportova 2

Murtagh-smith Olivia Zara
GBR

FINISHED
00 : 01

Gemma Ballesteros Campano
ESP
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Magdalena Solitro
ITA

FINISHED
00 : 01

Laetitia Vizzavona
GBR
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Dom Sportova 2

Alina Fiedler
GER

FINISHED
01 : 00

Kateřina Poláková
CZE
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 Dom Sportova 2

Baptiste Lallau
FRA

FINISHED
01 : 00

Péter Bognár
HUN
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Dom Sportova 2

Maxime Junghänel
GER

FINISHED
01 : 00

Aleksa Krstić
SRB
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 5 Dom Sportova 2

Kateřina Poláková
CZE

FINISHED
01 : 00

Laetitia Vizzavona
GBR
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 Dom Sportova 2

Sebastian Hofaecker
GER

FINISHED
01 : 00

Oleksandr Moisei
UKR
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 6 Dom Sportova 2

Rosa Alsgaard
FRA

FINISHED
01 : 00

Iryna Khriashchevska
UKR
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Iryna Khriashchevska
UKR

FINISHED
01 : 00

Déborah Brun
FRA
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Dom Sportova 2

Hanna Antykalo
UKR

FINISHED
01 : 00

Lucija Babić
CRO
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 5 Dom Sportova 2

Dora Bortas
CRO

FINISHED
00 : 01

Betty Bonnet
FRA
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Dom Sportova 2

Ebonnie Marie Bridges
GBR

FINISHED
00 : 01

Sherley Dort
FRA
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 Dom Sportova 2

Montserrat Pardo Iglesias
ESP

FINISHED
00 : 01

Lea Püschel
GER
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 6 Dom Sportova 2

Francesca Ripandelli
ITA

FINISHED
00 : 01

Maria De Los Angeles Lopez Aguilera
ESP
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 7 Dom Sportova 2

Montserrat Pardo Iglesias
ESP

FINISHED
00 : 01

Sherley Dort
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 7 Dom Sportova 2

Eliana Pielmeier
GER

FINISHED
01 : 00

Lois Van Lijssel
NED
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 8 Dom Sportova 2

Mathilde Briant
FRA

FINISHED
01 : 00

Gemma Ballesteros Campano
ESP
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 9 Dom Sportova 2

Betty Bonnet
FRA

FINISHED
01 : 00

Maria De Los Angeles Lopez Aguilera
ESP
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Round 1 / Repechage 2 Dom Sportova 2

Francesca Ripandelli
ITA

FINISHED
01 : 00

Anastasiia Perekhrest
UKR
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 1 Dom Sportova 2

Leon Cedric Philipp
GER

FINISHED
01 : 00

Sebastian Hofaecker
GER
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 9 Dom Sportova 2

Leon Cedric Philipp
GER

FINISHED
01 : 00

Oier Goicoechea Alonso
ESP
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Preround / Preround 5 Dom Sportova 2

Tina Pestotnik
SLO

FINISHED
00 : 01

Iryna Khriashchevska
UKR
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Round 1 / Repechage 4 Dom Sportova 2

Kirsty Elizabeth Marsh
GBR

FINISHED
00 : 01

Mathilde Briant
FRA
Judo / Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 8 Dom Sportova 2

Karolina Miller
POL

FINISHED
01 : 00

Hanna Antykalo
UKR
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 5 Dom Sportova 2

Leon Cedric Philipp
GER

FINISHED
01 : 00

Benjamin Beauzor
FRA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repachage 6 Dom Sportova 2

Samuel Leveille
FRA

FINISHED
00 : 01

Oier Goicoechea Alonso
ESP
Judo / Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#2 Dom Sportova 2

Sebastian Henry Potter
GBR

FINISHED
00 : 01

Antony Segard
FRA
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 10 Dom Sportova 2

Eliana Pielmeier
GER

FINISHED
00 : 01

Mathilde Briant
FRA
Judo / Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#3 Dom Sportova 2

Mateusz Resztak
POL

FINISHED
00 : 01

Yevhen Vehera
UKR
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Round 1 / Repechage 2 Dom Sportova 2

Samuel Leveille
FRA

FINISHED
01 : 00

Nicolas Jaggi
SUI
Judo / Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#5 Dom Sportova 2

David Marcelo Lescano Capdevila
ESP

FINISHED
00 : 01

Zvezdan Djukic
MNE
Judo / Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#6 Dom Sportova 2

Dominik Majowski
POL

FINISHED
01 : 00

Arnold Resch
GER
Judo / Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1#8 Dom Sportova 2

Mehdi Karoui
FRA

FINISHED
01 : 00

Yonathan Van Stroe
NED
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 2 Dom Sportova 2

Rémi Balagué
FRA

FINISHED
01 : 00

Florian Doppelhammer
AUT
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Marta Alsó Montserrat
ESP

FINISHED
01 : 00

Andrea Krisandova
SVK
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Dom Sportova 2

Emőke Zsuzsanna Knetig
HUN

FINISHED
01 : 00

Johanna Menard
FRA
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 Dom Sportova 2

Elizabeth Adele Cheminais
GBR

FINISHED
00 : 01

Paula Gredig
GER
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Nina Estefania Esteo Linne
ESP

FINISHED
00 : 01

Nawaliatou Babio
FRA
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Dom Sportova 2

Anna Surova
UKR

FINISHED
01 : 00

Natalia Roda Casado
ESP
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 10 Dom Sportova 2

Rémi Balagué
FRA

FINISHED
01 : 00

Maxime Junghänel
GER
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 7 Dom Sportova 2

Rémi Balagué
FRA

FINISHED
01 : 00

Baptiste Lallau
FRA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 8 Dom Sportova 2

Oleksandr Moisei
UKR

FINISHED
00 : 01

Maxime Junghänel
GER
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Round 1 / Repechage 3 Dom Sportova 2

Rémi Balagué
FRA

FINISHED
01 : 00

Hugo-alexandre Ribac
FRA
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 Dom Sportova 2

Estelle Gaspard
FRA

FINISHED
00 : 01

Noemie Brochot
FRA
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Dom Sportova 2

Tamara Ohl
GER

FINISHED
01 : 00

Fiona Ulaan Todman
GBR
Judo / Women +48 kg to 52 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 Dom Sportova 2

Rocio Garcia Torres
ESP

FINISHED
00 : 01

Patrycja Skupień
POL
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Mateusz Garbacz
POL

FINISHED
00 : 01

Artem Khomula
UKR
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Dom Sportova 2

Severin Lüthi
SUI

FINISHED
01 : 00

Javier Ramos Ballester
ESP
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Enzo Gibelli
FRA

FINISHED
01 : 00

Patrik Sumpor
CRO
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 Dom Sportova 2

Tino Šundov
CRO

FINISHED
01 : 00

Stéfan Mimault
FRA
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 Dom Sportova 2

Alexander Gabler
GER

FINISHED
01 : 00

Herbert Wicker
AUT
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Dom Sportova 2

Bendegúz Hegedüs
HUN

FINISHED
01 : 00

Diogo Fernandes
POR
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Dom Sportova 2

Katherine Saunders
GBR

FINISHED
00 : 01

Ruslana Bulavina
UKR
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 8 Dom Sportova 2

Stéfan Mimault
FRA

FINISHED
01 : 00

Anton Bonchak
ESP
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal1 Dom Sportova 2

Catarina Costa
POR

FINISHED
01 : 00

Oksana Makhota
UKR
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Katarzyna Madajewska
POL

FINISHED
00 : 01

Evadne Huecas Otero
ESP
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Dom Sportova 2

Alexandre Rubiano
FRA

FINISHED
01 : 00

Miguel Pinho
POR
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 Dom Sportova 2

Katarina Lucija Vuković
CRO

FINISHED
00 : 01

Emma Saudrais
FRA
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Dom Sportova 2

Rahel Krause
GER

FINISHED
00 : 01

Aylin Mill
GER
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal2 Dom Sportova 2

Clara Lopez Gonzalez
ESP

FINISHED
00 : 01

Mathilde Pardon
FRA
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 Dom Sportova 2

Maryia Kandratsyeva
BLR

FINISHED
01 : 00

Jovana Nikic
MNE
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal3 Dom Sportova 2

Lisanne Sturm
GER

FINISHED
01 : 00

Carla MontaÑez Peirot
ESP
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal4 Dom Sportova 2

Lisa Dengg
AUT

FINISHED
00 : 01

Mira Ulrich
GER
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Dom Sportova 2

Morgane DuchÊne
FRA

FINISHED
00 : 01

Emese Kárpáti
HUN
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 Dom Sportova 2

Marta Anton Elias
ESP

FINISHED
00 : 01

Zrinka Miočić
CRO
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 1 Dom Sportova 2

Katarina Lucija Vuković
CRO

FINISHED
00 : 01

Maryia Kandratsyeva
BLR
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 2 Dom Sportova 2

Aylin Mill
GER

FINISHED
00 : 01

Ruslana Bulavina
UKR
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 5 Dom Sportova 2

Anna Załęczna
POL

FINISHED
00 : 01

Katarina Lucija Vuković
CRO
Judo / Women +78 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 6 Dom Sportova 2

Aylin Mill
GER

FINISHED
01 : 00

Morgane DuchÊne
FRA
Kickboxing / PF Men -84 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 2

Brendan Kenny
IRL

FINISHED
0 : 1

Prodromos Papadopoulos
GRE
Kickboxing / LC Women +65 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinals 1 Dom Sportova 2

Ana Miljenovic
MNE

FINISHED
0 : 3

Tereza Cvingerova
CZE
Kickboxing / PF Men -74 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 4 Dom Sportova 2

Marko Boichuk
UKR

FINISHED
15 : 5

Emmanuel Chabot
FRA
Kickboxing / PF Men -63 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 2

GÖktuĞ Duhan Alpaslan
TUR

FINISHED
8 : 15

Illia Ivaniuk
UKR
Kickboxing / LC Women -55 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Dom Sportova 2

Tennessee Randall
GBR

FINISHED
3 : 0

Zoi Simitzi
GRE
Kickboxing / K1 Men -75 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 2

Vladyslav Tiurmenko
UKR

FINISHED
1 : 0

UĞur Can Demİrez
TUR
Kickboxing / K1 Men -75 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 2

Mukhamat Khochuev
RUS

FINISHED
0 : 3

Nikola Todorovic
SRB
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 1 Dom Sportova 2

Clemence Louvet
FRA

FINISHED
00 : 01

Lisanne Sturm
GER
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 5 Dom Sportova 2

Oksana Makhota
UKR

FINISHED
00 : 01

Clemence Louvet
FRA
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 2 Dom Sportova 2

Clemence Louvet
FRA

FINISHED
01 : 00

Clara Lopez Gonzalez
ESP
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 2 Dom Sportova 2

Lisa Dengg
AUT

FINISHED
01 : 00

Mathilde Pardon
FRA
Judo / Women -48 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 6 Dom Sportova 2

Carla MontaÑez Peirot
ESP

FINISHED
00 : 01

Lisa Dengg
AUT
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 1 Dom Sportova 2

Tino Šundov
CRO

FINISHED
00 : 01

Bendegúz Hegedüs
HUN
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 9 Dom Sportova 2

Severin Lüthi
SUI

FINISHED
00 : 01

Tino Šundov
CRO
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 5 Dom Sportova 2

Mateusz Garbacz
POL

FINISHED
00 : 01

Severin Lüthi
SUI
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Repechage 1 Dom Sportova 2

Lev Smagin
UKR

FINISHED
00 : 01

Mateusz Garbacz
POL
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 6 Dom Sportova 2

Patrik Sumpor
CRO

FINISHED
00 : 01

Tino Šundov
CRO
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Repechage 2 Dom Sportova 2

Aldo Lushaku
ALB

FINISHED
00 : 01

Patrik Sumpor
CRO
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Finals / 3rd place match 2 Dom Sportova 2

Alexander Gabler
GER

FINISHED
01 : 00

Enzo Gibelli
FRA
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Semifinals / Repechage 10 Dom Sportova 2

Alexander Gabler
GER

FINISHED
01 : 00

Andrejs Serdega
GBR
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Quarterfinals / Repechage 8 Dom Sportova 2

Joan-benjamin Gaba
FRA

FINISHED
00 : 01

Andrejs Serdega
GBR
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Repechage 3 Dom Sportova 2

Alberto Boccato
ITA

FINISHED
00 : 01

Miguel Pinho
POR
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Round 1 / Repechage 4 Dom Sportova 2

Joan-benjamin Gaba
FRA

FINISHED
01 : 00

Diogo Fernandes
POR
Taekwondo / Recognized Poomsae Womens Details | Competition
Semifinals / Semifinal Trešnjevka
09:00
FINISHED
RESULTS
Kickboxing / LC Men -74 Details | Competition
Roumd 1 / Round 1#1

Vilim Uremović
CRO
10:00
FINISHED
3 : 0

Elmane Issa
FRA
Karate / Kata Men Details | Competition
Competition / R1 G1/8 Bojan Stranić / Tatami 1
10:00
FINISHED
RESULTS
Karate / Kata Men Details | Competition
Competition / R1 G3/8 Bojan Stranić / Tatami 2
10:00
FINISHED
RESULTS
Karate / Team Kata Womens Details | Competition
Competition / R1 G1/2 Bojan Stranić / Tatami 3
10:00
FINISHED
RESULTS
Judo / Women +52 kg to 57 kg Details | Competition
Preround / Preround 2 Dom Sportova 2

Dora Bortas
CRO
10:00
FINISHED
01 : 00

Meriem Medjouri
FRA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Preround / Preround 2 Dom Sportova 2

Kamil Sołtys
POL
10:00
FINISHED
00 : 01

Leon Cedric Philipp
GER
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Preround / Preround 3 Dom Sportova 2

Eduardo OrdoÑez CaÑo
ESP
10:00
FINISHED
01 : 00

Peter Berrett
GBR
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Preround / Preround 5 Dom Sportova 2

James Lawrence Draper
GBR
10:00
FINISHED
00 : 01

Oier Goicoechea Alonso
ESP
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Preround / Preround 8 Dom Sportova 2

Bence Boros
HUN
10:00
FINISHED
01 : 00

Samuel Leveille
FRA
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Preround / Preround 9 Dom Sportova 2

Rémi Balagué
FRA
10:00
FINISHED
00 : 01

Petar Zadro
BIH
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Preround / Preround 14 Dom Sportova 2

Aleksa Krstić
SRB
10:00
FINISHED
01 : 00

Kirill Akimov
SRB
Judo / Men +60 kg to 66 kg Details | Competition
Preround / Preround 16 Dom Sportova 2

Oleksandr Moisei
UKR
10:00
FINISHED
01 : 00

João Abreu
POR
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 2 Dom Sportova 2

Artem Khomula
UKR
10:00
FINISHED
01 : 00

Lev Smagin
UKR
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 3 Dom Sportova 2

Pierrick Jordan
SUI
10:00
FINISHED
00 : 01

Severin Lüthi
SUI
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 4 Dom Sportova 2

Cameron Givre
FRA
10:00
FINISHED
00 : 01

Javier Ramos Ballester
ESP
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 5 Dom Sportova 2

Aldo Lushaku
ALB
10:00
FINISHED
00 : 01

Enzo Gibelli
FRA
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 7 Dom Sportova 2

Bence Windischmann
HUN
10:00
FINISHED
00 : 01

Tino Šundov
CRO
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 9 Dom Sportova 2

Alexandre Rubiano
FRA
10:00
FINISHED
01 : 00

Alberto Boccato
ITA
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 12 Dom Sportova 2

Jozef Benko
SVK
10:00
FINISHED
00 : 01

Herbert Wicker
AUT
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 13 Dom Sportova 2

Joan-benjamin Gaba
FRA
10:00
FINISHED
00 : 01

Bendegúz Hegedüs
HUN
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 14 Dom Sportova 2

Diogo Fernandes
POR
10:00
FINISHED
01 : 00

Balsa Sinanovic
MNE
Judo / Men +66 kg to 73 kg Details | Competition
Preround / Preround 15 Dom Sportova 2

Rodrigo Ponte
POR
10:00
FINISHED
00 : 01

Andrejs Serdega
GBR
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Amanda Velliou
GRE
10:00
FINISHED
9 : 13

Ishana Moores
GBR
Kickboxing / K1 Men -67 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Luís Gomes
POR
10:00
FINISHED
0 : 3

Oleksandr Hoshev
UKR
Kickboxing / LC Men -74 Details | Competition
Roumd 1 / Round 1#2

Oleksii Pashkov
UKR
10:12
FINISHED
0 : 3

Ercan Çetİnkaya
TUR
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Alessia Costanzo
ITA
10:12
FINISHED
15 : 14

Petra Lončar
CRO
Kickboxing / K1 Men -67 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Dom Sportova 2

Nikola Stojanovic
SRB
10:12
FINISHED
0 : 3

Maksim Chernenko
RUS
Karate / Team Kata Womens Details | Competition
Competition / R1 G2/2 Bojan Stranić / Tatami 3
10:20
FINISHED
RESULTS
Kickboxing / LC Men -74 Details | Competition
Roumd 1 / Round 1#3

Jovan Stevanovic
SRB
10:24
FINISHED
3 : 0

Urh Oset
SLO
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Dom Sportova 2

Trinity Leeson-rice
GBR
10:24
FINISHED
12 : 8

Selvican Çakmak
TUR
Kickboxing / K1 Men -67 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Dom Sportova 2

Zafer Şayik
TUR
10:24
FINISHED
3 : 0

Mikołaj Kopaniszyn
POL
Kickboxing / K1 Men -67 Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Dom Sportova 2 / Ring 1

Maksim Chernenko
RUS
10:24
FINISHED
3 : 0

Anastasios Korovesis
GRE
Karate / Kata Women Details | Competition
Round 2 / R2-G1 Bojan Stranić / Tatami 3
10:25
FINISHED
RESULTS
Karate / Kata Men Details | Competition
Competition / R1 G2/8 Bojan Stranić / Tatami 1
10:30
FINISHED
RESULTS
Karate / Kata Men Details | Competition
Competition / R1 G4/8 Bojan Stranić / Tatami 2
10:30
FINISHED
RESULTS
Taekwondo / Recognized Poomsae Womens Details | Competition
Finals / Final Trešnjevka
10:30
FINISHED
RESULTS
Karate / Team Kata Womens Details | Competition
Bronze medal matches / R2 Bronze medal match 1 Bojan Stranić / Tatami 3

Poznan University of Technology
POL
10:35
FINISHED
18 : 21.18

University of Montenegro
MNE
Kickboxing / LC Men -74 Details | Competition
Roumd 1 / Round 1#4

Ladislav Polasek
CZE
10:36
FINISHED
3 : 0

Thomas Bowen
GBR
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 Dom Sportova 2

Carol Scacchi
ITA
10:36
FINISHED
4 : 5

Marietta Galanomati
GRE
Kickboxing / K1 Men -67 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Dom Sportova 2

Matteo Copelli
ITA
10:36
FINISHED
0 : 3

Dmytro Shevchuk
UKR
Kickboxing / K1 Men -67 Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Dom Sportova 2 / Ring 1

Dmytro Shevchuk
UKR
10:36
FINISHED
0 : 3

Lubos Vanka
CZE
Karate / Kata Women Details | Competition
Round 2 / R2-G2 Bojan Stranić / Tatami 3
10:45
FINISHED
RESULTS
Kickboxing / LC Men -74 Details | Competition
Roumd 1 / Round 1#5

Marek Karlik
SVK
10:48
FINISHED
2 : 1

Attila Mészáros
HUN
Kickboxing / PF Women -65 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 2

Danielle Baker
IRL
10:48
FINISHED
2 : 8

Nesta Baxter
GBR
Kickboxing / K1 Men -67 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #7 ? Dom Sportova 2

Lubos Vanka
CZE
10:48
FINISHED
3 : 0

Zakaria Dzhalilov
UKR
Kickboxing / LC Men -74 Details | Competition
Roumd 1 / Round 1#6

Jake Riddell
IRL
11:00
FINISHED
3 : 0

Tomás Nazareth
POR
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #1 Bojan Stranić / Tatami 3

Chloe Lydon
GBR
11:00
FINISHED
0 : 1

Solomiia Kmit
UKR
Kickboxing / PF Women -65 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 2

Flavia Verona
ITA
11:00
FINISHED
2 : 12

Andrea Busa
HUN
Kickboxing / K1 Men -75 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Vladyslav Tiurmenko
UKR
11:00
FINISHED
3 : 0

Krzysztof Łuniewicz-stępniak
POL
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #3 Bojan Stranić / Tatami 3

Selva Nur Akkurt
TUR
11:05
FINISHED
4 : 6

Sara Leal
POR
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #5 Bojan Stranić / Tatami 3

Tereza Spalova
SVK
11:10
FINISHED
1 : 5

Karmen Zea Klement
HUN
Kickboxing / LC Men -74 Details | Competition
Roumd 1 / Round 1#7

Niklas Walter
GER
11:12
FINISHED
3 : 0

Emmanuel Chabot
FRA
Kickboxing / PF Women -65 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 1

Sophie Larkin
IRL
11:12
FINISHED
14 : 12

Marina Chernenko
RUS
Kickboxing / K1 Men -81 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Jorge Valério
POR
11:12
FINISHED
0 : 3

Oleksandr Pavliuk
UKR
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Bojan Stranić / Tatami 3

Solomiia Kmit
UKR
11:15
FINISHED
1 : 0

Marta Calliano Marta
ITA
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #8 Bojan Stranić / Tatami 3

Camilla Cavo
ITA
11:15
FINISHED
8 : 0

Moe Ono
GBR
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Bojan Stranić / Tatami 3

Jelena Pehar
CRO
11:20
FINISHED
1 : 0

Viola Lallo
ITA
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #2 Bojan Stranić / Tatami 3

Sara Leal
POR
11:20
FINISHED
1 : 1

Claudette Jasso
FRA
Kickboxing / LC Men -74 Details | Competition
Roumd 1 / Round 1#8

Marko Boichuk
UKR
11:24
FINISHED
3 : 0

Leonhard Šarić
CRO
Kickboxing / K1 Men -86 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1

Deniz Demİr
TUR
11:24
FINISHED
0 : 3

Przemysław Walków
POL
Kickboxing / PF Women +65 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 2

Dİlan Dumanli
TUR
11:24
FINISHED
14 : 16

Tereza Cvingerova
CZE
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #3 Bojan Stranić / Tatami 3

Karmen Zea Klement
HUN
11:25
FINISHED
0 : 2

Sara Radichevska
MKD
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 2 Bojan Stranić / Tatami 3

Jelena Pehar
CRO
11:30
FINISHED
5 : 0

Camilla Cavo
ITA
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #4 Bojan Stranić / Tatami 3

Sara Ortiz Armengol
ESP
11:30
FINISHED
1 : 1

Adriana Crhonková
CZE
Taekwondo / Recognized Poomsae Men Details | Competition
Semifinals / Semifinal Trešnjevka
11:30
FINISHED
RESULTS
Karate / Kata Men Details | Competition
Competition / R1 G5/8 Bojan Stranić / Tatami 1
11:35
FINISHED
RESULTS
Karate / Kata Men Details | Competition
Competition / R1 G7/8 Bojan Stranić / Tatami 2
11:35
FINISHED
RESULTS
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 2

Ishana Moores
GBR
11:36
FINISHED
13 : 12

Lea Farrell
IRL
Kickboxing / K1 Women -56 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Eva Pitsa
GRE
11:36
FINISHED
0 : 3

Alina Martyniuk
UKR
Kickboxing / LC Men -84 Details | Competition
Round 1 / Round 1#1 Dom Sportova 2

Jakub Kalinowski
POL
11:36
FINISHED
0 : 3

Danylo Demchyshyn
UKR
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Bojan Stranić / Tatami 3

Solomiia Kmit
UKR
11:40
FINISHED
1 : 0

Claudette Jasso
FRA
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Bojan Stranić / Tatami 3

Sara Radichevska
MKD
11:44
FINISHED
7 : 0

Adriana Crhonková
CZE
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 2 Dom Sportova 2

Alessia Costanzo
ITA
11:48
FINISHED
17 : 20

Tennessee Randall
GBR
Kickboxing / K1 Women -60 Details | Competition
Round 1 / Round 1 #1 Dom Sportova 2

Sofia Oliveira
POR
11:48
FINISHED
3 : 0

Oleksandra Okhotnik
UKR
Kickboxing / LC Men -84 Details | Competition
Round 1 / Round 1#3 Dom Sportova 2

Athanasios Katsikis
GRE
11:48
FINISHED
0 : 3

Edin Vučelj
BIH
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #9 / Tatami 3

Latifa Asiya Islam
GER
11:50
FINISHED
0 : 1

Maria Depta
POL
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Semifinals / Semifinal 1 Bojan Stranić / Tatami 3

Solomiia Kmit
UKR
11:50
FINISHED
0 : 0

Sara Radichevska
MKD
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 2 / Round 2 #13 Bojan Stranić / Tatami 3

Ajla KurbegoviĆ
SLO
11:55
FINISHED
0 : 1

Hanna Cheholia
UKR
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #5 Bojan Stranić / Tatami 3

Maria Depta
POL
12:00
FINISHED
0 : 0

Jelena Pehar
CRO
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 3 Dom Sportova 2

Trinity Leeson-rice
GBR
12:00
FINISHED
17 : 16

Nikolina Požega
CRO
Kickboxing / K1 Men -71 Details | Competition
Quarterfinals / Quarterfinal 1 Dom Sportova 2

Jakub Krofta
CZE
12:00
FINISHED
0 : 3

Aydin Aslan
TUR
Kickboxing / LC Men -84 Details | Competition
Round 1 / Round 1#5 Dom Sportova 2

František Vycital
CZE
12:00
FINISHED
2 : 1

Máté Jánosi
HUN
Karate / Kata Men Details | Competition
Competition / R1 G6/8 Bojan Stranić / Tatami 1
12:05
FINISHED
RESULTS
Karate / Kata Men Details | Competition
Competition / R1 G8/8 Bojan Stranić / Tatami 2
12:05
FINISHED
RESULTS
Karate / Kumite Womens -50kg Details | Competition
Round 1 / Round 1 #6 Bojan Stranić / Tatami 3

Viola Lallo
ITA
12:05
FINISHED
2 : 1