Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Finals / 13-14th Place Final Stadium Minerska / Field 1

Swiss Federal Institute of Sport Magglingen
SUI
09:00
FINISHED
0 : 6

University of Tubingen
GER
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Finals / 11-12th Place Final Stadium Minerska / Field 2

University of Jyvaskyla
FIN
09:00
FINISHED
1 : 0

University of Cyprus
CYP
Football / Football Women Details | Competition | Scorers
Final / 7th Place Final Stadium SMS / Field 1

University of Lausanne
SUI
09:00
FINISHED
2 : 3

Technical University of Munich
GER
Football / Football Women Details | Competition | Scorers
Final / 5th Place Final Stadium SMS / Field 2

University of Frankfurt
GER
09:00
FINISHED
2 : 0

Norwegian School of Economics
NOR
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Final phaze / Group A / Round 4 University of Lodz

University of Pitesti
ROU
09:00
FINISHED
83 : 56

University of Aveiro
POR
Swimming / Swimming Women Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:00
FINISHED
RESULTS
Badminton / Badminton Team Details | Competition
Finals / 16th Place Final Zatoka Sportu / Court 1

University of Zagreb
CRO
09:00
FINISHED
3 : 0

University of Cyprus
CYP
Badminton / Badminton Team Details | Competition
Finals / 18th Place Final Zatoka Sportu / Court 1

University of Duisburg-Essen
GER
09:00
W.O.
3 : 0

University of Oxford
GBR
Badminton / Badminton Team Details | Competition
Finals / 11th Place Final Zatoka Sportu / Court 2

University of Pecs
HUN
09:00
FINISHED
3 : 1

Jozef Pilsudski Academy of Physical Education in Warsaw
POL
Badminton / Badminton Team Details | Competition
Finals / 13th Place Final Zatoka Sportu / Court 4

University of Lausanne
SUI
09:00
FINISHED
3 : 1

University of West Bohemia
CZE
Badminton / Badminton Team Details | Competition
Finals / 6th Place Final Zatoka Sportu / Court 5

National Technical University Kharkiv Polytechnic Institute
UKR
09:00
FINISHED
1 : 3

University of Nottingham
GBR
Badminton / Badminton Team Details | Competition
Finals / 8th Place Final Zatoka Sportu / Court 6

University School of Physical Education in Wroclaw
POL
09:00
FINISHED
0 : 3

University of Bordeaux
FRA
Swimming / Swimming Women Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:01
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 3 Zatoka Sportu
09:02
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 4 Zatoka Sportu
09:04
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:06
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:07
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 3 Zatoka Sportu
09:08
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 4 Zatoka Sportu
09:09
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 5 Zatoka Sportu
09:12
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 50m Details | Competition
Heats / Heat 6 Zatoka Sportu
09:13
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Breaststroke 50m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:14
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Breaststroke 50m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:15
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Breaststroke 50m Details | Competition
Heats / Heat 3 Zatoka Sportu
09:17
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Breaststroke 50m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:19
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Breaststroke 50m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:20
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Breaststroke 50m Details | Competition
Heats / Heat 3 Zatoka Sportu
09:21
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Breaststroke 50m Details | Competition
Heats / Heat 4 Zatoka Sportu
09:22
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Breaststroke 50m Details | Competition
Heats / Heat 5 Zatoka Sportu
09:23
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Butterfly 100m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:25
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Butterfly 100m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:27
FINISHED
RESULTS
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 3 Anilana

University of Valencia
ESP
09:30
FINISHED
21 : 28

Ovidius University  
ROU
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 3 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

Lviv State University of Physical Culture
UKR
09:30
FINISHED
32 : 15

Norwegian University of Science and Technology
NOR
Swimming / Swimming Men Butterfly 100m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:30
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Butterfly 100m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:32
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Butterfly 100m Details | Competition
Heats / Heat 3 Zatoka Sportu
09:34
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Butterfly 100m Details | Competition
Heats / Heat 4 Zatoka Sportu
09:36
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Freestyle 200m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:38
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Freestyle 200m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:41
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 200m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:45
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 200m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:49
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 200m Details | Competition
Heats / Heat 3 Zatoka Sportu
09:51
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Backstroke 200m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
09:54
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Backstroke 200m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
09:59
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Backstroke 200m Details | Competition
Heats / Heat 1 Zatoka Sportu
10:03
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Backstroke 200m Details | Competition
Heats / Heat 2 Zatoka Sportu
10:06
FINISHED
RESULTS
Football / Football Women Details | Competition | Scorers
Final / 3rd Place Final Stadium SMS / Field 1

University of Coimbra
POR
10:30
FINISHED
6 : 0

Karlsruhe Institute of Technology
GER
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Finals / 9-10th Place Final Stadium Minerska / Field 1

Nova University of Lisbon
POR
11:00
FINISHED
1 : 2

Charles University
CZE
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Finals / 5-6th Place Final Stadium Minerska / Field 2

University of Granada
ESP
11:00
FINISHED
1 : 0

University of Toulon
FRA
Basketball / Basketball Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / 9th - 16th Place Quarter Final 3 Małachowskiego

University of Liège
BEL
11:15
FINISHED
100 : 57

University of Goettingen
GER
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Final phaze / Group A / Round 4 University of Lodz

Charles University
CZE
11:15
FINISHED
60 : 31

Lodz University of Technology
POL
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 3 Anilana

University of Bochum
GER
11:30
FINISHED
35 : 16

University of Aveiro
POR
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 3 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

University of Bordeaux
FRA
11:30
FINISHED
55 : 7

University of Liverpool
GBR
Football / Football Women Details | Competition | Scorers
Final / Final Stadium SMS / Field 1

Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University
UKR
12:00
FINISHED
1 : 4

University of Bordeaux
FRA
Badminton / Badminton Team Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu / Court 2

Admiral Makarov National University of Shipbuilding
UKR
12:30
FINISHED
1 : 3

University of Strasbourg
FRA
Basketball / Basketball Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / 9th - 16th Place Quarter Final 1 Małachowskiego

University of Vienna
AUT
13:30
FINISHED
76 : 106

University of Bologna
ITA
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group D / Round 3 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

University of Gdansk
POL
13:30
FINISHED
33 : 32

Radboud University Nijmegen
NED
Basketball / Basketball Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / 9th - 16th Place Quarter Final 2 University of Lodz

Karlsruhe Institute of Technology
GER
13:30
FINISHED
85 : 61

Lodz University of Technology
POL
Handball / Handball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 3 Anilana

Lithuanian Sports University
LTU
15:30
FINISHED
23 : 43

University of Minho
POR
Handball / Handball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 3 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

University of Bochum
GER
15:30
FINISHED
20 : 38

University of Valencia
ESP
Basketball / Basketball Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / 9th - 16th Place Quarter Final 4 University of Lodz

University of Lisbon
POR
15:45
FINISHED
84 : 76

Hungarian University of Sports Science
HUN
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Finals / 3rd Place Final Stadium Minerska / Field 1

Ramon Llull University
ESP
16:00
FINISHED
1 : 1
PEN (4:5)

University of Split
CRO
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Finals / 7-8th Place Final Stadium Minerska / Field 2

Norwegian School of Economics
NOR
16:00
FINISHED
0 : 0
PEN (7:6)

Hungarian University of Sports Science
HUN
Swimming / Swimming Women Freestyle 50m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:00
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 50m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:02
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Breaststroke 50m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:04
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Breaststroke 50m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:06
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Butterfly 100m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:14
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Butterfly 100m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:17
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women Freestyle 200m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:25
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Freestyle 200m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:29
FINISHED
RESULTS
Handball / Handball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 3 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

Stefan cel Mare University of Suceava
ROU
17:30
FINISHED
26 : 22

Jan Evangelista Purkyne University
CZE
Swimming / Swimming Women Backstroke 200m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:39
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men Backstroke 200m Details | Competition
Finals / Final Zatoka Sportu
17:43
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Women’s tournament, Medley Relay 4x100 m Details | Competition
Finals / Heat 1 Zatoka Sportu
17:59
FINISHED
RESULTS
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Finals / Final Stadium Minerska / Field 1

State University of Trade and Economics
UKR
18:00
FINISHED
0 : 0
PEN (7:8)

West University of Timisoara
ROU
Swimming / Swimming Men’s tournament, Medley Relay 4x100 m Details | Competition
Finals / Heat 1 Zatoka Sportu
18:05
FINISHED
RESULTS
Swimming / Swimming Men’s tournament, Medley Relay 4x100 m Details | Competition
Finals / Heat 2 Zatoka Sportu
18:10
FINISHED
RESULTS

Results and data handling by Furki sport