Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 1 Anilana / table 1

National University «Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic»
UKR
09:00
FINISHED
0 : 3

University of Porto
POR
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Anilana / table 2

University of Shumen
BUL
09:00
FINISHED
0 : 3

Gdansk University of Technology
POL
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Anilana / table 3

University of Geneva
SUI
09:00
FINISHED
3 : 0

German Sport University Cologne
GER
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Anilana / table 4

Imperial College London
GBR
09:00
FINISHED
1 : 3

University of Vienna
AUT
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 1 Anilana / table 5

University of Nottingham
GBR
09:00
FINISHED
0 : 3

University of Economy Bydgoszcz
POL
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 1 Anilana / table 6

University of Freiburg
GER
09:00
FINISHED
2 : 3

Vytautas Magnus University
LTU
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 1 Anilana / table 7

University of Jyvaskyla
FIN
09:00
FINISHED
0 : 3

University of Pecs
HUN
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 1 Anilana / table 8

Rzeszow University of Technology
POL
09:00
FINISHED
2 : 3

Nottingham Trent University
GBR
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Group stage / Group D / Round 1 Arena - C1

University of Belgrade
SRB
09:00
FINISHED
0 : 3

University of Granada
ESP
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 1 Geyers Gardens / Court 1

Poznan Technology University
POL
09:00
FINISHED
0 : 2

Mendel University in Brno
CZE
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Geyers Gardens / Court 2

University of Porto
POR
09:00
FINISHED
0 : 2

Jagiellonian University
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Geyers Gardens / Court 3

Sumy State University
UKR
09:00
FINISHED
2 : 0

Lavoslav Ruzicka Vukovar
CRO
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Ronud 1 Geyers Gardens / Court 4

Vilnius University
LTU
09:00
FINISHED
1 : 2

Adam Mickiewicz University
POL
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Group phase / Group A / Round 1 Zgierz Nowa

University of Oslo
NOR
09:00
FINISHED
3 : 2

German Sport University Cologne
GER
Chess / Chess Men Details | Standings | Competition
Rapid tournament / Group / Round 1 EC1

University of Pecs
HUN
09:30
FINISHED
0 : 2

Kozminski University
POL
Chess / Chess Women Details | Standings | Competition
Rapid tournament / Group / Round 1 EC1

Masaryk University
CZE
09:30
FINISHED
1 : 1

Ozyegin University
TUR
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 1 Geyers Gardens / Court 3

University of Ljubljana
SLO
10:00
FINISHED
2 : 0

University North
CRO
Tennis / Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Court 2

Erasmus University Rotterdam
NED
10:00
FINISHED
3 : 0

University North
CRO
Tennis / Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Court 3

University of Warsaw
POL
10:00
FINISHED
3 : 0

University of Goettingen
GER
Tennis / Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Court 4

University of Zurich
SUI
10:00
FINISHED
3 : 0

Ben-Gurion University Negev
ISR
Tennis / Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Court 5

Marmara University
TUR
10:00
FINISHED
0 : 3

University of Zagreb
CRO
Tennis / Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Indoor Court 1

Kozminski University
POL
10:00
FINISHED
3 : 0

University of Beira Interior
POR
Tennis / Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Indoor Court 2

University of Nottingham
GBR
10:00
FINISHED
3 : 0

Hungarian University of Sports Science
HUN
Tennis / Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Indoor Court 3

University of Mainz
GER
10:00
FINISHED
1 : 2

Kodolányi János University
HUN
Water Polo / Water Polo Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 1 Zatoka Sportu

Lodz University of Technology
POL
10:00
FINISHED
16 : 5

Ozyegin University
TUR
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 1 Anilana / table 1

Karlsruhe Institute of Technology
GER
11:00
FINISHED
2 : 3

University of Edinburgh
GBR
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Anilana / table 2

University of Gdansk
POL
11:00
FINISHED
3 : 0

University of Coimbra
POR
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Anilana / table 3

University of Zagreb
CRO
11:00
FINISHED
0 : 3

University of Ljubljana
SLO
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Anilana / table 4

Nisantasi University
TUR
11:00
FINISHED
3 : 1

Vytautas Magnus University
LTU
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Anilana / table 5

Paris Dauphine University
FRA
11:00
FINISHED
3 : 2

University of Ostrava
CZE
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Anilana / table 6

King's College London
GBR
11:00
FINISHED
0 : 3

University of Warsaw
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 1 Geyers Gardens / Court 1

Lodz University of Technology
POL
11:00
FINISHED
0 : 2

Charles University
CZE
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Geyers Gardens / Court 2

University of Porto
POR
11:00
FINISHED
0 : 2

University of Warsaw 1
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Geyers Gardens / Court 3

University of Twente
NED
11:00
FINISHED
2 : 0

University of Miskolc
HUN
Kickboxing / KL Men -63 Details | Competition
1st round / Round 1 #1 Skorupki

Felipe Teixeira Santiago
POR
11:00
FINISHED
0 : 3

Brandon Nooney
IRL
Kickboxing / KL Men -63 Details | Competition
1st round / Round 1 #2

Mykhailo Pashkov
UKR
11:12
FINISHED
3 : 0

Muhammed Sait Oncul
TUR
Chess / Chess Men Details | Standings | Competition
Rapid tournament / Group / Round 2 EC1

University of Porto
POR
11:15
FINISHED
0.5 : 1.5

Ozyegin University
TUR
Chess / Chess Men Details | Standings | Competition
Rapid tournament / Group / Round 2 EC1

University of Valencia
ESP
11:15
FINISHED
0 : 2

University of Pecs
HUN
Kickboxing / KL Men -63 Details | Competition
1st round / Round 1 #3 Skorupki

Byron Doherty
IRL
11:24
FINISHED
0 : 3

Francisco Silvestre Dias Frade
POR
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Group stage / Group C / Round 1 Arena - C1

University of Lausanne
SUI
11:30
FINISHED
3 : 1

University of Minho
POR
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Group phase / Group A / Round 1 Arena - C2 / C2

Beykent University
TUR
11:30
FINISHED
3 : 1

University of Porto
POR
Volleyball / Volleyball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Group phase / Group B / Round 1 Zgierz Nowa

Sumy State University
UKR
11:30
FINISHED
3 : 1

Gazi University
TUR
Kickboxing / KL Men -84 Details | Competition
1st round / Round 1 #1 Skorupki

Daniel Filipe Correia De Paiva
POR
11:36
FINISHED
0 : 3

Stepan Knyshov
CZE
Kickboxing / KL Men -84 Details | Competition
1st round / Round 1 #2 Skorupki

Federico Gili
ITA
11:48
FINISHED
3 : 0

Carlos Manuel Ribeiro Pereira
POR
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Geyers Gardens / Court 1

University of Vienna
AUT
12:00
FINISHED
2 : 1

Poznan Technology University
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Geyers Gardens / Court 2

University of Rennes 1
FRA
12:00
FINISHED
2 : 0

Estonian Academy of Security Sciences
EST
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Geyers Gardens / Court 3

University of Zagreb
CRO
12:00
FINISHED
2 : 1

University of Warsaw 2
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Geyers Gardens / Court 4

Sumy State University
UKR
12:00
FINISHED
0 : 2

Hungarian University of Sports Science
HUN
Kickboxing / KL Men -74 Details | Competition
1st round / Round 1 #1 Skorupki

Liam Holden
GBR
12:00
FINISHED
3 : 0

Filip Krata
POL
Kickboxing / KL Women -55 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Skorupki

Isabel Brider
GBR
12:12
FINISHED
0 : 3

Lucia Feckova
SVK
Kickboxing / KL Women -55 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Skorupki

Nikola Choralla
GBR
12:24
FINISHED
3 : 0

Ana Rita Dos Santos Ribeiro
POR
Kickboxing / PF Men -84 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Skorupki

Conor Johnson Mc Glinchey
IRL
12:36
FINISHED
15 : 9

James Meekin
GBR
Kickboxing / PF Men -84 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Skorupki

Martin Balint
HUN
12:48
FINISHED
11 : 1

Jakub Dzilinski
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 1 Geyers Gardens / Court 1

Vilnius University
LTU
13:00
FINISHED
0 : 2

Medical University of Bialystok
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 1 Geyers Gardens / Court 2

Yeditepe University
TUR
13:00
FINISHED
1 : 2

Karlsruhe Institute Technology
GER
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 1 Geyers Gardens / Court 3

University of Frankfurt
GER
13:00
FINISHED
0 : 2

Vytautas Magnus University
LTU
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 1 Geyers Gardens / Court 4

University of Ljubljana
SLO
13:00
FINISHED
2 : 0

University North
CRO
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Skorupki

Isabel Brider
GBR
13:00
FINISHED
10 : 0

Nicola Kaczmarek
POL
Futsal / Futsal Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 1 Zatoka Sportu

University of Zagreb
CRO
13:00
FINISHED
2 : 0

University of Debrecen
HUN
Water Polo / Water Polo Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 1 Zatoka Sportu

Lviv State University of PC
UKR
13:00
FINISHED
24 : 4

Sheffield Hallam University
GBR
Kickboxing / PF Men -84 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Skorupki

Marko Dzin
CRO
13:06
FINISHED
10 : 19

Dillon Hegarty
SUI
Kickboxing / PF Women -55 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Skorupki

Lisa Heim
AUT
13:24
FINISHED
16 : 6

Nikola Choralla
GBR
Kickboxing / PF Men -74 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Skorupki

Bence Laszlo Zajacz
HUN
13:36
FINISHED
10 : 0

Victor Ivanchenko
UKR
Kickboxing / KL Men -63 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Skorupki

David Malan
SVK
13:48
FINISHED
3 : 0

Brandon Nooney
IRL
Kickboxing / KL Men -63 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Skorupki

Tatu Maunu
FIN
14:00
FINISHED
0 : 3

Mykhailo Serdiuk
UKR
Tennis / Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Court 2

University of Mainz
GER
14:00
FINISHED
2 : 1

University of Porto
POR
Tennis / Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Court 3

University of Klagenfurt
AUT
14:00
FINISHED
3 : 0

University of Applied Sciences and Arts Western Switzerland
SUI
Tennis / Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Court 4

University of Nottingham
GBR
14:00
FINISHED
1 : 2

Hungarian University of Sports Science
HUN
Tennis / Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Court 5

University of Bordeaux
FRA
14:00
FINISHED
2 : 1

Kozminski University
POL
Tennis / Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Indoor Court 1

Erasmus University Rotterdam
NED
14:00
FINISHED
2 : 1

Poznan Uni of Medical Sciences
POL
Tennis / Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Tennis courts – AZS UŁ / Indoor Court 2

University of Debrecen
HUN
14:00
FINISHED
2 : 1

University of Goettingen
GER
Kickboxing / KL Men -63 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Skorupki

Albert Mederski
POL
14:12
FINISHED
1 : 2

Mykhailo Pashkov
UKR
Kickboxing / KL Men -63 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 4 Skorupki

Francisco Silvestre Dias Frade
POR
14:24
FINISHED
3 : 0

Claudio Miguel Lourenco Antunes
POR
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 2 Anilana / table 1

Zamojski Academy
POL
14:30
FINISHED
3 : 1

National University «Yuri Kondratyuk Poltava Polytechnic»
UKR
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 2 Anilana / table 2

Nisantasi University
TUR
14:30
FINISHED
3 : 0

University of Shumen
BUL
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 2 Anilana / table 3

Technical University of Ostrava
CZE
14:30
FINISHED
3 : 0

University of Geneva
SUI
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 2 Anilana / table 4

University of Goettingen
GER
14:30
FINISHED
3 : 1

Imperial College London
GBR
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 2 Anilana / table 5

University of Nottingham
GBR
14:30
FINISHED
3 : 1

University of Freiburg
GER
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 2 Anilana / table 6

Vytautas Magnus University
LTU
14:30
FINISHED
2 : 3

University of Economy Bydgoszcz
POL
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 2 Anilana / table 7

University of Jyvaskyla
FIN
14:30
FINISHED
0 : 3

Rzeszow University of Technology
POL
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 2 Anilana / table 8

Nottingham Trent University
GBR
14:30
FINISHED
0 : 3

University of Pecs
HUN
Kickboxing / KL Men -84 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Skorupki

Martin Balint
HUN
14:36
FINISHED
2 : 1

Stepan Knyshov
CZE
Kickboxing / KL Men -84 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Skorupki

Kevin Claude Koffi Illueca
ESP
14:48
FINISHED
3 : 0

Dillon Hegarty
SUI
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 2 Geyers Gardens / Court 1

University of Helsinki
FIN
15:00
FINISHED
0 : 2

Mendel University in Brno
CZE
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 2 Geyers Gardens / Court 2

University of Zagreb
CRO
15:00
FINISHED
0 : 2

Jagiellonian University
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 2 Geyers Gardens / Court 3

Riga Stradins University
LAT
15:00
FINISHED
2 : 0

Lavoslav Ruzicka Vukovar
CRO
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 2 Geyers Gardens / Court 4

Adam Mickiewicz University
POL
15:00
FINISHED
2 : 0

University of Economics in Prague
CZE
Kickboxing / KL Men -84 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Skorupki

Olexiy Babenko
POL
15:00
FINISHED
3 : 0

Ahmed Rmadan
GER
Futsal / Futsal Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group D / Round 1 University of Lodz

Norwegian School of Economics
NOR
15:00
FINISHED
2 : 9

University of Lausanne
SUI
Kickboxing / KL Men -84 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 4 Skorupki

Federico Gili
ITA
15:12
FINISHED
0 : 3

Emanuel Szmolek
HUN
Kickboxing / KL Men -74 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Skorupki

Akos Bolfan
HUN
15:24
FINISHED
0 : 3

Liam Holden
GBR
Chess / Chess Men Details | Standings | Competition
Rapid tournament / Group / Round 3 EC1

University of Lodz
POL
15:30
FINISHED
0 : 2

Kozminski University 2
POL
Chess / Chess Men Details | Standings | Competition
Rapid tournament / Group / Round 3 EC1

University of Porto
POR
15:30
FINISHED
0 : 2

SKEMA Business School
FRA
Chess / Chess Men Details | Standings | Competition
Rapid tournament / Group / Round 3 EC1

Ozyegin University
TUR
15:30
FINISHED
0.5 : 1.5

Kozminski University
POL
Chess / Chess Women Details | Standings | Competition
Rapid tournament / Group / Round 3 EC1

University of Pecs
HUN
15:30
FINISHED
2 : 0

University of Porto
POR
Water Polo / Water Polo Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 1 Zatoka Sportu

Budapest Business School
HUN
15:30
FINISHED
25 : 7

Corvinus University of Budapest
HUN
Kickboxing / KL Men -74 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Skorupki

Cesur Elen
GER
15:36
FINISHED
3 : 0

Valentin Zauralsky
SVK
Kickboxing / KL Men -74 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Skorupki

Fabian Robmann
SUI
15:48
FINISHED
3 : 0

Victor Ivanchenko
UKR
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 2 Geyers Gardens / Court 1

University of Vienna
AUT
16:00
FINISHED
2 : 0

University North
CRO
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 2 Geyers Gardens / Court 2

Haaga-Helia University
FIN
16:00
FINISHED
1 : 2

Charles University
CZE
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 2 Geyers Gardens / Court 3

University of Porto
POR
16:00
FINISHED
2 : 0

University of Miskolc
HUN
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 2 Geyers Gardens / Court 4

University of Twente
NED
16:00
FINISHED
0 : 2

University of Warsaw 1
POL
Kickboxing / KL Men -74 Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 4 Skorupki

Lajos Fesu
HUN
16:00
FINISHED
3 : 0

Cameron Milne
GBR
Kickboxing / PF Women +65 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Skorupki

Paulina Stenka
POL
16:12
FINISHED
0 : 10

Dorina Szabo
HUN
Kickboxing / PF Women +65 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Skorupki

Stacey Davey
GBR
16:24
FINISHED
9 : 12

Lucija Bakalar
CRO
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 2 Anilana / table 1

Wroclaw University of Economic
POL
16:30
FINISHED
3 : 0

Karlsruhe Institute of Technology
GER
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 2 Anilana / table 2

University of Nottingham
GBR
16:30
FINISHED
3 : 0

University of Gdansk
POL
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 2 Anilana / table 3

University of Zagreb
CRO
16:30
FINISHED
0 : 3

Nisantasi University
TUR
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 2 Anilana / table 4

Paris Dauphine University
FRA
16:30
FINISHED
3 : 0

King's College London
GBR
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 2 Anilana / table 5

Vytautas Magnus University
LTU
16:30
FINISHED
0 : 3

University of Ljubljana
SLO
Table Tennis / Table Tennis Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 2 Anilana / table 6

University of Warsaw
POL
16:30
FINISHED
2 : 3

University of Ostrava
CZE
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Group stage / Group B / Round 1 Arena - C1

Babes Bolyai University
ROU
16:30
FINISHED
3 : 0

Ben-Gurion University Negev
ISR
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Group stage / Group E / Round 1 Arena - C2

University of Zagreb
CRO
16:30
FINISHED
3 : 0

University of Valencia
ESP
Kickboxing / PF Men -74 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Skorupki

Liam Holden
GBR
16:36
FINISHED
14 : 16

Bence Laszlo Zajacz
HUN
Kickboxing / PF Men -74 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Skorupki

Tamas Korpadi
HUN
16:48
FINISHED
(WIN)0 : 0

Lajos Fesu
HUN
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 2 Geyers Gardens / Court 1

University of Vienna
AUT
17:00
FINISHED
2 : 0

Estonian Academy of Security Sciences
EST
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 2 Geyers Gardens / Court 2

University of Rennes 1
FRA
17:00
FINISHED
0 : 2

Poznan Technology University
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 2 Geyers Gardens / Court 3

University of Zagreb
CRO
17:00
FINISHED
0 : 2

Hungarian University of Sports Science
HUN
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 2 Geyers Gardens / Court 4

Sumy State University
UKR
17:00
FINISHED
2 : 1

University of Warsaw 2
POL
Kickboxing / PF Men +84 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Skorupki

Jeno Rohonczi
HUN
17:00
FINISHED
9 : 7

Johannes Weninger
AUT
Futsal / Futsal Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 1 University of Lodz

University of Lisbon
POR
17:00
FINISHED
10 : 4

University Palacky Olomouc
CZE
Water Polo / Water Polo Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 1 Zatoka Sportu

Lodz University of Technology
POL
17:00
FINISHED
15 : 19

University of Zagreb
CRO
Futsal / Futsal Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 1 Zatoka Sportu

University of Economy Bydgoszcz
POL
17:00
FINISHED
7 : 3

Loughborough University
GBR
Kickboxing / KL Women -55 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Skorupki

Nicola Kaczmarek
POL
17:12
FINISHED
0 : 3

Lucia Feckova
SVK
Kickboxing / KL Women -55 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Skorupki

Karin Paukovics
AUT
17:24
FINISHED
3 : 0

Nikola Choralla
GBR
Kickboxing / KL Women -65 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Skorupki

Gabriela Sztukowska
POL
17:36
FINISHED
3 : 0

Ivana Radic
BIH
Kickboxing / KL Women -65 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Skorupki

Natalia Zakrzewska
POL
17:48
FINISHED
3 : 0

Julia Setla
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 2 Geyers Gardens / Court 1

Vilnius University
LTU
18:00
FINISHED
2 : 1

Karlsruhe Institute Technology
GER
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 2 Geyers Gardens / Court 2

Yeditepe University
TUR
18:00
FINISHED
0 : 2

Medical University of Bialystok
POL
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 2 Geyers Gardens / Court 3

University of Frankfurt
GER
18:00
FINISHED
2 : 0

University North
CRO
Beach Volleyball / Beach Volleyball Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 2 Geyers Gardens / Court 4

University of Ljubljana
SLO
18:00
FINISHED
0 : 2

Vytautas Magnus University
LTU
Kickboxing / KL Women +65 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Skorupki

Paulina Stenka
POL
18:00
FINISHED
3 : 0

Lucija Bakalar
CRO
Kickboxing / KL Women +65 Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Skorupki

Paulina Badowska
POL
18:12
FINISHED
3 : 0

Margarida Janeiro Varela
POR
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 3 Anilana / table 1

University of Porto
POR
18:30
FINISHED
0 : 3

Zamojski Academy
POL
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 3 Anilana / table 2

Gdansk University of Technology
POL
18:30
FINISHED
1 : 3

Nisantasi University
TUR
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 3 Anilana / table 3

German Sport University Cologne
GER
18:30
FINISHED
1 : 3

Technical University of Ostrava
CZE
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 3 Anilana / table 4

University of Vienna
AUT
18:30
FINISHED
3 : 2

University of Goettingen
GER
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 3 Anilana / table 5

Vytautas Magnus University
LTU
18:30
FINISHED
2 : 3

University of Nottingham
GBR
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 3 Anilana / table 6

University of Freiburg
GER
18:30
FINISHED
2 : 3

University of Economy Bydgoszcz
POL
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 3 Anilana / table 7

Nottingham Trent University
GBR
18:30
FINISHED
3 : 0

University of Jyvaskyla
FIN
Table Tennis / Table Tennis Men Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group F / Round 3 Anilana / table 8

Rzeszow University of Technology
POL
18:30
FINISHED
1 : 3

University of Pecs
HUN
Water Polo / Water Polo Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 1 Zatoka Sportu

Ozyegin University
TUR
18:30
FINISHED
16 : 4

Rhine-Westphalia Institute of Technology Aachen
GER
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Group stage / Group A / Round 1 Arena - C1

Lodz University of Technology
POL
19:00
FINISHED
0 : 3

University of Venice
ITA
Volleyball / Volleyball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Group stage / Group F / Round 1 Arena - C2

Technical University of Munich
GER
19:00
FINISHED
0 : 3

Masaryk University
CZE
Beach Volleyball / Beach Volleyball Women Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 1 Geyers Gardens / Court 1

University of Bordeaux
FRA
19:00
FINISHED
2 : 0

Tbilisi State Medical University
GEO
Futsal / Futsal Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 1 Małachowskiego

University of Belgrade
SRB
19:00
FINISHED
7 : 0

University of Munster
GER

Results and data handling by Furki sport