Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / 9th-15th Place Quarter Final 1 Stadium Minerska / Field 1

Swiss Federal Institute of Sport Magglingen
SUI
09:00
FINISHED
0 : 1

University of Jyvaskyla
FIN
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / 9th-15th Place Quarter Final 2 Stadium Minerska / Field 2

University of Tubingen
GER
09:00
FINISHED
1 : 2

University of Cyprus
CYP
Football / Football Women Details | Competition | Scorers
Quarter finals / Quarter Final 1 Stadium SMS / Field 1

Pavlo Tychyna Uman State Pedagogical University
UKR
09:00
FINISHED
3 : 2

University of Frankfurt
GER
Football / Football Women Details | Competition | Scorers
Quarter finals / Quarter Final 2 Stadium SMS / Field 2

Technical University of Munich
GER
09:00
FINISHED
2 : 3

Karlsruhe Institute of Technology
GER
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 1 Zatoka Sportu / Court 2

University of Zagreb
CRO
09:00
FINISHED
1 : 4

University of Pecs
HUN
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Zatoka Sportu / Court 3

University of Bordeaux
FRA
09:00
FINISHED
2 : 3

Technological University of Dublin
IRL
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 1 Zatoka Sportu / Court 4

University of West Bohemia
CZE
09:00
FINISHED
3 : 2

University of Cyprus
CYP
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 1 Zatoka Sportu / Court 5

University of Lausanne
SUI
09:00
FINISHED
4 : 1

University of Duisburg-Essen
GER
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #1 Zgierz Nowa / Mat 1

Hendrik Eichner
GER
09:00
FINISHED
00 : 01

Gergely Nerpel
HUN
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #1 Zgierz Nowa / Mat 2

Vladyslav Kolobov
UKR
09:00
FINISHED
00 : 01

Emil Hennebach
GER
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #1 Zgierz Nowa / Mat 3

Magdalena Jarkowska
POL
09:00
FINISHED
00 : 01

Lauriane Dupont
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 1

Thomas Imenez
FRA
09:05
FINISHED
00 : 01

Francisco Fernandes Duarte Cortez Rovira
POR
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 2

Giorgi Sherazadishvili
GEO
09:05
FINISHED
01 : 00

Srdan Ajvaz
BIH
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 3

Aleksandra Samardzic
BIH
09:05
FINISHED
01 : 00

Laura Haberstock
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #3 Zgierz Nowa / Mat 1

Karlo Krajacic
CRO
09:10
FINISHED
00 : 01

Yoann Benezra
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #3 Zgierz Nowa / Mat 2

Oliver Makarovic
CRO
09:10
FINISHED
01 : 00

Jakub Pankowski
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #3 Zgierz Nowa / Mat 3

Swantje Kaiser
GER
09:10
FINISHED
00 : 01

Nikolett Nyiri
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #4 Zgierz Nowa / Mat 1

Bohdan Pushenko
UKR
09:15
FINISHED
00 : 01

Pedro Filipe Da Silva
POR
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #4 Zgierz Nowa / Mat 2

Mate Mark Iklodi
HUN
09:15
FINISHED
01 : 00

Michal Kos
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #4 Zgierz Nowa / Mat 3

Andreia Rodrigues Dos Santos Chaveiro Serrao
POR
09:15
FINISHED
00 : 01

Nina Weber
SUI
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #5 Zgierz Nowa / Mat 1

Cezary Kotwicki
POL
09:20
FINISHED
00 : 01

Lucas Duchaussoy
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #5 Zgierz Nowa / Mat 2

Adrian Rothweiler
GER
09:20
FINISHED
00 : 01

Aleksandrs Eiduks
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #5 Zgierz Nowa / Mat 3

Anna Dyba
POL
09:20
FINISHED
01 : 00

Romee Den Hartog
NED
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #6 Zgierz Nowa / Mat 1

Martin Huszar
HUN
09:25
FINISHED
00 : 01

Richard Fiedler
GER
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #1 Zgierz Nowa / Mat 2

Anthony Tama M Passi Zanikindila
FRA
09:25
FINISHED
01 : 00

Jakub Wilk
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #6 Zgierz Nowa / Mat 3

Alison Linon
FRA
09:25
FINISHED
01 : 00

Paulina Zarychta
POL
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 1 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

Lodz University of Technology
POL
09:30
FINISHED
18 : 42

Lviv State University of Physical Culture
UKR
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #7 Zgierz Nowa / Mat 1

Michal Karkotka
POL
09:30
FINISHED
01 : 00

Marijus Mitrochinas
LTU
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #2 Zgierz Nowa / Mat 2

Emil Hennebach
GER
09:30
FINISHED
01 : 00

Lovre Barisic
CRO
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #7 Zgierz Nowa / Mat 3

Meike Wegner
GER
09:30
FINISHED
00 : 01

Lucija Babic
CRO
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #8 Zgierz Nowa / Mat 1

Tomasz Drzewiecki
POL
09:35
FINISHED
00 : 01

Tin Straza
CRO
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #3 Zgierz Nowa / Mat 2

Michal Organisciak
POL
09:35
FINISHED
00 : 01

Jamie Spencer-pickup
GBR
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #8 Zgierz Nowa / Mat 3

Raffaella Lelia Ciano
ITA
09:35
FINISHED
01 : 00

Katerina Polakova
CZE
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #9 Zgierz Nowa / Mat 1

Alex Khouma
FRA
09:40
FINISHED
00 : 01

Martrin Bezdek
CZE
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #4 Zgierz Nowa / Mat 2

Lukasz Popek
POL
09:40
FINISHED
00 : 01

Zsombor Kurtan
HUN
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #9 Zgierz Nowa / Mat 3

Emily Niven
GBR
09:40
FINISHED
00 : 01

Bianca Schmidt
GER
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #11 Zgierz Nowa / Mat 1

Luca Crost
FRA
09:42
FINISHED
00 : 01

Pierre Forthoffer
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #10 Zgierz Nowa / Mat 1

Peter Gergo Tompa
HUN
09:45
FINISHED
00 : 01

Markus Seifert
GER
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #5 Zgierz Nowa / Mat 2

Giorgi Sherazadishvili
GEO
09:45
FINISHED
01 : 00

Kyrylo Weselowski
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #10 Zgierz Nowa / Mat 3

Martyna Brzynska
POL
09:45
FINISHED
01 : 00

Carolina Casinhas Sacavem
POR
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #1 Zgierz Nowa / Mat 1

Toni Miletic
BIH
09:50
FINISHED
01 : 00

Jacob Popplewell
GBR
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #6 Zgierz Nowa / Mat 2

Dylan Roche
FRA
09:50
FINISHED
01 : 00

Radomir Musil
CZE
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #11 Zgierz Nowa / Mat 3

Jennifer Stephanie Czerlau
HUN
09:50
FINISHED
01 : 00

Dalia Mackonyte
LTU
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #2 Zgierz Nowa / Mat 1

Gergely Nerpel
HUN
09:55
FINISHED
01 : 00

Dawid Mechowski
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #1 Zgierz Nowa / Mat 3

Ella Tomsett
GBR
09:55
FINISHED
00 : 01

Lauriane Dupont
FRA
Beach Handball / Beach Handball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Consolation round / Group P / Placement 5 - 7 Match 2 Geyers Gardens / Court 1

University of Duisburg-Essen
GER
10:00
FINISHED
2 : 0

Warsaw University of Life Sci.
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #3 Zgierz Nowa / Mat 1

Francisco Fernandes Duarte Cortez Rovira
POR
10:00
FINISHED
00 : 01

Tomasz Szczepaniak
POL
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #7 Zgierz Nowa / Mat 2

Coen Van Winden
NED
10:00
FINISHED
00 : 01

Bartosz Szaniawski
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #2 Zgierz Nowa / Mat 3

Aleksandra Samardzic
BIH
10:00
FINISHED
01 : 00

Nikolett Nyiri
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #4 Zgierz Nowa / Mat 1

Nika Kharazishvili
GEO
10:05
FINISHED
01 : 00

Vit Skrkon
CZE
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #3 Zgierz Nowa / Mat 3

Nina Weber
SUI
10:05
FINISHED
00 : 01

Fiona Tolfo
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #5 Zgierz Nowa / Mat 1

Yoann Benezra
FRA
10:10
FINISHED
01 : 00

Nikolaus Milaev
GER
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #8 Zgierz Nowa / Mat 2

Robert Rajkai
HUN
10:10
FINISHED
01 : 00

Leon Konjevod
CRO
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #4 Zgierz Nowa / Mat 3

Dora Feher
HUN
10:10
FINISHED
00 : 01

Anna Dyba
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #6 Zgierz Nowa / Mat 1

Lukasz Zajaczkowski
POL
10:15
FINISHED
01 : 00

Titas Kasparavicius
LTU
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #9 Zgierz Nowa / Mat 2

Oliver Makarovic
CRO
10:15
FINISHED
01 : 00

Sarunas Janusas
LTU
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #5 Zgierz Nowa / Mat 3

Alison Linon
FRA
10:15
FINISHED
00 : 01

Lucija Babic
CRO
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #7 Zgierz Nowa / Mat 1

Alexandros Patiniotis
GRE
10:20
FINISHED
01 : 00

Pedro Filipe Da Silva
POR
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #10 Zgierz Nowa / Mat 2

Felix Stadler
AUT
10:20
FINISHED
01 : 00

Piotr Strzelec
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #6 Zgierz Nowa / Mat 3

Nataliia Chystiakova
UKR
10:20
FINISHED
01 : 00

Raffaella Lelia Ciano
ITA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #8 Zgierz Nowa / Mat 1

Krisztian Lokos
HUN
10:25
FINISHED
00 : 01

Lucas Duchaussoy
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #11 Zgierz Nowa / Mat 2

Juho Luoma
FIN
10:25
FINISHED
01 : 00

Johannes Bertsch
GER
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #7 Zgierz Nowa / Mat 3

Bianca Schmidt
GER
10:25
FINISHED
01 : 00

Lucie Jarrot
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #9 Zgierz Nowa / Mat 1

Richard Fiedler
GER
10:30
FINISHED
01 : 00

Baptiste Cureau
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #12 Zgierz Nowa / Mat 2

Mate Mark Iklodi
HUN
10:30
FINISHED
01 : 00

Maxence Roustan
FRA
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #8 Zgierz Nowa / Mat 3

Martyna Brzynska
POL
10:30
FINISHED
00 : 01

Jennifer Stephanie Czerlau
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #10 Zgierz Nowa / Mat 1

Alexsandr Cherkai
UKR
10:35
FINISHED
01 : 00

Michal Karkotka
POL
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #13 Zgierz Nowa / Mat 2

Aleksandrs Eiduks
POL
10:35
FINISHED
00 : 01

Thomas Van Mourik
NED
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #1 Zgierz Nowa / Mat 3

Mathis Raha
FRA
10:35
FINISHED
00 : 01

Vaclav Jasek
CZE
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #11 Zgierz Nowa / Mat 1

Tin Straza
CRO
10:40
FINISHED
00 : 01

Baptiste Pazmandy
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #14 Zgierz Nowa / Mat 2

Mikulas Mesko
CZE
10:40
FINISHED
01 : 00

Kacper Banaszek
POL
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 3

Donat Varga
HUN
10:40
FINISHED
01 : 00

Kamil Kroc
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #12 Zgierz Nowa / Mat 1

Piotr Litwin
POL
10:45
FINISHED
00 : 01

Arnold Resch
GER
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #15 Zgierz Nowa / Mat 2

Bastien Dumas
FRA
10:45
FINISHED
01 : 00

Mateusz Bugaj
POL
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #4 Zgierz Nowa / Mat 3

Mariusz Krueger
POL
10:45
FINISHED
01 : 00

Peter Arvai
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #13 Zgierz Nowa / Mat 1

Dmitrij Janczylik
POL
10:50
FINISHED
01 : 00

Domagoj Maric
BIH
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #16 Zgierz Nowa / Mat 2

Andre Kerepesi
HUN
10:50
FINISHED
00 : 01

Stylianos Sarantellis Komninellis
GBR
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #5 Zgierz Nowa / Mat 3

Oleksii Halaka
UKR
10:50
FINISHED
01 : 00

Adam Miklos-balogh
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #14 Zgierz Nowa / Mat 1

Martrin Bezdek
CZE
10:55
FINISHED
00 : 01

Sam Collins
GBR
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #1 Zgierz Nowa / Mat 2

Anthony Tama M Passi Zanikindila
FRA
10:55
FINISHED
00 : 01

Emil Hennebach
GER
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #6 Zgierz Nowa / Mat 3

Albert Sowa
POL
10:55
FINISHED
01 : 00

Lukas Lazauninkas
LTU
Beach Handball / Beach Handball Men Details | Competition | Scorers
Semi finals / Semi Final 1 Geyers Gardens / Court 1

University of Zagreb
CRO
11:00
FINISHED
2 : 0

Sumy State University
UKR
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / 9th-15th Place Quarter Final 4 Stadium Minerska / Field 1

Charles University
CZE
11:00
FINISHED
4 : 1

University of Szczecin
POL
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / Quarter Final 1 Stadium Minerska / Field 2

Hungarian University of Sports Science
HUN
11:00
FINISHED
0 : 1

State University of Trade and Economics
UKR
Football / Football Women Details | Competition | Scorers
Quarter finals / Quarter Final 3 Stadium SMS / Field 1

University of Bordeaux
FRA
11:00
FINISHED
6 : 0

Norwegian School of Economics
NOR
Football / Football Women Details | Competition | Scorers
Quarter finals / Quarter Final 4 Stadium SMS / Field 2

University of Coimbra
POR
11:00
FINISHED
3 : 0

University of Lausanne
SUI
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #15 Zgierz Nowa / Mat 1

Pierre Forthoffer
FRA
11:00
FINISHED
00 : 01

Markus Seifert
GER
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #2 Zgierz Nowa / Mat 2

Jamie Spencer-pickup
GBR
11:00
FINISHED
00 : 01

Zsombor Kurtan
HUN
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #7 Zgierz Nowa / Mat 3

Fabian Meyer
GER
11:00
FINISHED
00 : 01

Richard Sipocz
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Round 2 #16 Zgierz Nowa / Mat 1

Pedro Pacheco Pereira Cavaco
POR
11:05
FINISHED
01 : 00

Jakub Ostafinski
POL
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #3 Zgierz Nowa / Mat 2

Giorgi Sherazadishvili
GEO
11:05
FINISHED
01 : 00

Dylan Roche
FRA
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #8 Zgierz Nowa / Mat 3

Badri Khatiskatsi
GEO
11:05
FINISHED
00 : 01

Mohamed Montassar Rouahi
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #1 Zgierz Nowa / Mat 1

Toni Miletic
BIH
11:10
FINISHED
01 : 00

Gergely Nerpel
HUN
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #4 Zgierz Nowa / Mat 2

Bartosz Szaniawski
POL
11:10
FINISHED
00 : 01

Robert Rajkai
HUN
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #1 Zgierz Nowa / Mat 3

Amandine Germain
FRA
11:10
FINISHED
00 : 01

Migle Julija Dudenaite
LTU
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group D / Round 2 Małachowskiego

University of Pitesti
ROU
11:15
FINISHED
88 : 62

University of Lisbon
POR
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 2 University of Lodz

University of Bologna
ITA
11:15
FINISHED
74 : 76

Karlsruhe Institute of Technology
GER
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #2 Zgierz Nowa / Mat 1

Tomasz Szczepaniak
POL
11:15
FINISHED
01 : 00

Nika Kharazishvili
GEO
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #5 Zgierz Nowa / Mat 2

Oliver Makarovic
CRO
11:15
FINISHED
01 : 00

Felix Stadler
AUT
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 3

Justyna Sliwa
POL
11:15
FINISHED
01 : 00

Cora Sturm
GER
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #3 Zgierz Nowa / Mat 1

Yoann Benezra
FRA
11:20
FINISHED
01 : 00

Lukasz Zajaczkowski
POL
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #6 Zgierz Nowa / Mat 2

Juho Luoma
FIN
11:20
FINISHED
00 : 01

Mate Mark Iklodi
HUN
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #3 Zgierz Nowa / Mat 3

Christina Heck
NED
11:20
FINISHED
00 : 01

Julia Gut
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #4 Zgierz Nowa / Mat 1

Alexandros Patiniotis
GRE
11:25
FINISHED
00 : 01

Lucas Duchaussoy
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #7 Zgierz Nowa / Mat 2

Thomas Van Mourik
NED
11:25
FINISHED
00 : 01

Mikulas Mesko
CZE
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #4 Zgierz Nowa / Mat 3

Anaelle Billet
FRA
11:25
FINISHED
00 : 01

Julia Jaskiewicz
POL
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 1 Anilana

University of Aveiro
POR
11:30
FINISHED
49 : 13

University of Liverpool
GBR
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 1 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

University of Bordeaux
FRA
11:30
FINISHED
41 : 21

University of Bochum
GER
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #5 Zgierz Nowa / Mat 1

Richard Fiedler
GER
11:30
FINISHED
01 : 00

Alexsandr Cherkai
UKR
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #8 Zgierz Nowa / Mat 2

Bastien Dumas
FRA
11:30
FINISHED
01 : 00

Stylianos Sarantellis Komninellis
GBR
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #5 Zgierz Nowa / Mat 3

Beatriz Querido Moreira
POR
11:30
FINISHED
01 : 00

Alexandra Maroti
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #6 Zgierz Nowa / Mat 1

Baptiste Pazmandy
FRA
11:35
FINISHED
01 : 00

Arnold Resch
GER
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
First round / Round 1 #1 Zgierz Nowa / Mat 2

Oleksii Lysenko
POL
11:35
FINISHED
01 : 00

Aatu Laamanen
FIN
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #6 Zgierz Nowa / Mat 3

Hibat-allah Bouanani
FRA
11:35
FINISHED
00 : 01

Iryna Lohoida
UKR
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #7 Zgierz Nowa / Mat 1

Dmitrij Janczylik
POL
11:40
FINISHED
01 : 00

Sam Collins
GBR
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
First round / Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 2

Kevyn Perna
ITA
11:40
FINISHED
01 : 00

Kristian Konjevod
CRO
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarter Finals / Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Lauriane Dupont
FRA
11:40
FINISHED
00 : 01

Aleksandra Samardzic
BIH
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Round 3 #8 Zgierz Nowa / Mat 1

Markus Seifert
GER
11:45
FINISHED
01 : 00

Pedro Pacheco Pereira Cavaco
POR
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
First round / Round 1 #3 Zgierz Nowa / Mat 2

Matej Silvestr
CZE
11:45
FINISHED
01 : 00

Julian Hafner
GER
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarter Finals / Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Fiona Tolfo
FRA
11:45
FINISHED
00 : 01

Anna Dyba
POL
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #1 Zgierz Nowa / Mat 1

Reka Varga
HUN
11:50
FINISHED
01 : 00

Fayokemi Abidekun
GBR
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
First round / Round 1 #4 Zgierz Nowa / Mat 2

Aleko Nebieridze
GEO
11:50
FINISHED
01 : 00

Thomas Lish
GBR
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarter Finals / Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 3

Lucija Babic
CRO
11:50
FINISHED
00 : 01

Nataliia Chystiakova
UKR
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 1

Lucie Dupin
FRA
11:55
FINISHED
00 : 01

Khrystyna Homan
UKR
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
First round / Round 1 #5 Zgierz Nowa / Mat 2

Robert Strohschein
GER
11:55
FINISHED
01 : 00

Frane Vukicevic
CRO
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarter Finals / Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 3

Bianca Schmidt
GER
11:55
FINISHED
00 : 01

Jennifer Stephanie Czerlau
HUN
Beach Handball / Beach Handball Men Details | Competition | Scorers
Semi finals / Semi Final 2 Geyers Gardens / Court 1

German Sport University Cologne
GER
12:00
FINISHED
2 : 0

Ozyegin University
TUR
Beach Handball / Beach Handball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Consolation round / Group P / Placement 5 - 7 Match 3 Geyers Gardens / Court 2

Karlsruhe Institute Technology
GER
12:00
FINISHED
0 : 2

University of Duisburg-Essen
GER
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
First Round / Round 1 #3 Zgierz Nowa / Mat 1

Laurie-laure Lobe
12:00
FINISHED
00 : 01

Lucy Williams
GBR
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
First round / Round 1 #6 Zgierz Nowa / Mat 2

Balint Havasi
HUN
12:00
FINISHED
01 : 00

Hugo Klakocer
FRA
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Vaclav Jasek
CZE
12:00
FINISHED
01 : 00

Donat Varga
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Quarter Finals / Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 1

Toni Miletic
BIH
12:05
FINISHED
00 : 01

Tomasz Szczepaniak
POL
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
First round / Round 1 #7 Zgierz Nowa / Mat 2

Nils Fassmann
GER
12:05
FINISHED
00 : 01

Omer Kemal Aydin
TUR
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Alexander Jenkins
GBR
12:05
FINISHED
00 : 01

Mariusz Krueger
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Quarter Finals / Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 1

Yoann Benezra
FRA
12:10
FINISHED
00 : 01

Lucas Duchaussoy
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Emil Hennebach
GER
12:10
FINISHED
00 : 01

Zsombor Kurtan
HUN
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 3

Oleksii Halaka
UKR
12:10
FINISHED
01 : 00

Albert Sowa
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Quarter Finals / Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 1

Richard Fiedler
GER
12:15
FINISHED
00 : 01

Baptiste Pazmandy
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 2

Giorgi Sherazadishvili
GEO
12:15
FINISHED
01 : 00

Robert Rajkai
HUN
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 3

Richard Sipocz
HUN
12:15
FINISHED
01 : 00

Mohamed Montassar Rouahi
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Quarter Finals / Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 1

Dmitrij Janczylik
POL
12:20
FINISHED
01 : 00

Markus Seifert
GER
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 2

Oliver Makarovic
CRO
12:20
FINISHED
00 : 01

Mate Mark Iklodi
HUN
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Migle Julija Dudenaite
LTU
12:20
FINISHED
01 : 00

Justyna Sliwa
POL
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 1

Tahina Durand
FRA
12:25
FINISHED
01 : 00

Reka Varga
HUN
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 2

Mikulas Mesko
CZE
12:25
FINISHED
01 : 00

Bastien Dumas
FRA
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Lea Katarina Gobec
CRO
12:25
FINISHED
01 : 00

Julia Gut
POL
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Zatoka Sportu / Court 1

German Sport University Cologne
GER
12:30
FINISHED
1 : 4

University of Strasbourg
FRA
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 1 Zatoka Sportu / Court 2

Nova University of Lisbon
POR
12:30
W.O.
5 : 0

University of Oxford
GBR
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 1 Zatoka Sportu / Court 3

Vytautas Magnus University
LTU
12:30
FINISHED
3 : 2

Jozef Pilsudski Academy of Physical Education in Warsaw
POL
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 2 Zatoka Sportu / Court 4

University School of Physical Education in Wroclaw
POL
12:30
FINISHED
4 : 1

University of Pecs
HUN
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 2 Zatoka Sportu / Court 5

University of Zagreb
CRO
12:30
FINISHED
1 : 4

Admiral Makarov National University of Shipbuilding
UKR
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 2 Zatoka Sportu / Court 6

University of Bordeaux
FRA
12:30
FINISHED
5 : 0

University of Cyprus
CYP
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 1

Tina Radic
CRO
12:30
FINISHED
00 : 01

Khrystyna Homan
UKR
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Oleksii Lysenko
POL
12:30
FINISHED
01 : 00

Kevyn Perna
ITA
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 3

Jule-marie Horn
GER
12:30
FINISHED
00 : 01

Julia Jaskiewicz
POL
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 1

Lucy Williams
GBR
12:35
FINISHED
00 : 01

Paulien Sweers
NED
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 2

Mehdi Karoui
FRA
12:35
FINISHED
01 : 00

Matej Silvestr
CZE
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 3

Beatriz Querido Moreira
POR
12:35
FINISHED
00 : 01

Iryna Lohoida
UKR
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 1

Emma Reydet
FRA
12:40
FINISHED
00 : 01

Rahel Krause
GER
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 2

Aleko Nebieridze
GEO
12:40
FINISHED
00 : 01

Robert Strohschein
GER
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Semi Finals / Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Aleksandra Samardzic
BIH
12:40
FINISHED
01 : 00

Anna Dyba
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Semi Finals / Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 1

Tomasz Szczepaniak
POL
12:45
FINISHED
00 : 01

Lucas Duchaussoy
FRA
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Quarter finals / Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 2

Balint Havasi
HUN
12:45
FINISHED
00 : 01

Omer Kemal Aydin
TUR
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Semi Finals / Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Nataliia Chystiakova
UKR
12:45
FINISHED
01 : 00

Jennifer Stephanie Czerlau
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Semi Finals / Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 1

Baptiste Pazmandy
FRA
12:50
FINISHED
01 : 00

Dmitrij Janczylik
POL
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Zsombor Kurtan
HUN
12:50
FINISHED
00 : 01

Giorgi Sherazadishvili
GEO
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Vaclav Jasek
CZE
12:50
FINISHED
00 : 01

Mariusz Krueger
POL
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 1

Tahina Durand
FRA
12:55
FINISHED
01 : 00

Khrystyna Homan
UKR
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 2

Mate Mark Iklodi
HUN
12:55
FINISHED
00 : 01

Mikulas Mesko
CZE
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Oleksii Halaka
UKR
12:55
FINISHED
00 : 01

Richard Sipocz
HUN
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 1

Paulien Sweers
NED
13:00
FINISHED
01 : 00

Rahel Krause
GER
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Oleksii Lysenko
POL
13:00
FINISHED
01 : 00

Mehdi Karoui
FRA
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Julia Jaskiewicz
POL
13:00
FINISHED
01 : 00

Iryna Lohoida
UKR
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 2

Robert Strohschein
GER
13:05
FINISHED
00 : 01

Omer Kemal Aydin
TUR
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Semi finals / Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Migle Julija Dudenaite
LTU
13:05
FINISHED
00 : 01

Lea Katarina Gobec
CRO
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Second Round / Repechage Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 1

Cezary Kotwicki
POL
13:10
FINISHED
01 : 00

Krisztian Lokos
HUN
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Repechage Round 1 #1 Zgierz Nowa / Mat 3

Laura Haberstock
FRA
13:10
FINISHED
01 : 00

Nikolett Nyiri
HUN
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Repechage Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 2

Srdan Ajvaz
BIH
13:15
FINISHED
00 : 01

Kyrylo Weselowski
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Repechage Round 1 #2 Zgierz Nowa / Mat 3

Romee Den Hartog
NED
13:15
FINISHED
01 : 00

Dora Feher
HUN
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Second Round / Repechage Round 1 #3 Zgierz Nowa / Mat 2

Michal Kos
POL
13:20
FINISHED
00 : 01

Maxence Roustan
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Repechage Round 2 #1 Zgierz Nowa / Mat 1

Francisco Fernandes Duarte Cortez Rovira
POR
13:25
FINISHED
00 : 01

Nika Kharazishvili
GEO
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Second Round / Repechage Round 1 #4 Zgierz Nowa / Mat 3

Dalia Mackonyte
LTU
13:25
FINISHED
01 : 00

Martyna Brzynska
POL
Handball / Handball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group D / Round 1 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

University of Zagreb
CRO
13:30
FINISHED
34 : 31

University of Gdansk
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Repechage Round 2 #2 Zgierz Nowa / Mat 1

Cezary Kotwicki
POL
13:30
FINISHED
00 : 01

Alexandros Patiniotis
GRE
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Repechage Round 2 #1 Zgierz Nowa / Mat 2

Lukasz Popek
POL
13:30
FINISHED
01 : 00

Jamie Spencer-pickup
GBR
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarter Finals / Repechage Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Laura Haberstock
FRA
13:30
FINISHED
01 : 00

Lauriane Dupont
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Repechage Round 2 #3 Zgierz Nowa / Mat 1

Tin Straza
CRO
13:35
FINISHED
01 : 00

Arnold Resch
GER
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Repechage Round 2 #2 Zgierz Nowa / Mat 2

Kyrylo Weselowski
POL
13:35
FINISHED
01 : 00

Dylan Roche
FRA
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarter Finals / Repechage Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Romee Den Hartog
NED
13:35
FINISHED
01 : 00

Fiona Tolfo
FRA
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Third Round / Repechage Round 2 #4 Zgierz Nowa / Mat 1

Domagoj Maric
BIH
13:40
FINISHED
01 : 00

Sam Collins
GBR
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Repechage Round 2 #3 Zgierz Nowa / Mat 2

Maxence Roustan
FRA
13:40
FINISHED
01 : 00

Juho Luoma
FIN
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarter Finals / Repechage Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 3

Raffaella Lelia Ciano
ITA
13:40
FINISHED
01 : 00

Lucija Babic
CRO
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Quarter Finals / Repechage Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 1

Nika Kharazishvili
GEO
13:45
FINISHED
01 : 00

Toni Miletic
BIH
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #1 Zgierz Nowa / Mat 2

Aatu Laamanen
FIN
13:45
FINISHED
00 : 01

Kevyn Perna
ITA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Third Round / Repechage Round 2 #4 Zgierz Nowa / Mat 2

Kacper Banaszek
POL
13:45
FINISHED
00 : 01

Thomas Van Mourik
NED
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Quarter Finals / Repechage Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 3

Dalia Mackonyte
LTU
13:45
FINISHED
00 : 01

Bianca Schmidt
GER
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Quarter Finals / Repechage Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 1

Alexandros Patiniotis
GRE
13:50
FINISHED
00 : 01

Yoann Benezra
FRA
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #1 Zgierz Nowa / Mat 3

Mathis Raha
FRA
13:50
FINISHED
00 : 01

Donat Varga
HUN
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Quarter Finals / Repechage Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 1

Tin Straza
CRO
13:55
FINISHED
00 : 01

Richard Fiedler
GER
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #3 Zgierz Nowa / Mat 2

Frane Vukicevic
CRO
13:55
FINISHED
00 : 01

Aleko Nebieridze
GEO
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #2 Zgierz Nowa / Mat 3

Peter Arvai
HUN
13:55
FINISHED
01 : 00

Alexander Jenkins
GBR
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Quarter Finals / Repechage Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 1

Domagoj Maric
BIH
14:00
FINISHED
00 : 01

Markus Seifert
GER
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #4 Zgierz Nowa / Mat 2

Nils Fassmann
GER
14:00
FINISHED
00 : 01

Balint Havasi
HUN
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #3 Zgierz Nowa / Mat 3

Adam Miklos-balogh
HUN
14:00
FINISHED
00 : 01

Albert Sowa
POL
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage Quarter Final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Lukasz Popek
POL
14:05
FINISHED
00 : 01

Emil Hennebach
GER
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #4 Zgierz Nowa / Mat 3

Fabian Meyer
GER
14:05
FINISHED
00 : 01

Mohamed Montassar Rouahi
FRA
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #2 Zgierz Nowa / Mat 1

Lucie Dupin
FRA
14:10
FINISHED
00 : 01

Tina Radic
CRO
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage Quarter Final 2 Zgierz Nowa / Mat 2

Kyrylo Weselowski
POL
14:10
FINISHED
01 : 00

Robert Rajkai
HUN
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #1 Zgierz Nowa / Mat 3

Amandine Germain
FRA
14:10
FINISHED
00 : 01

Justyna Sliwa
POL
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage Quarter Final 3 Zgierz Nowa / Mat 2

Maxence Roustan
FRA
14:15
FINISHED
01 : 00

Oliver Makarovic
CRO
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage Quarter Final 4 Zgierz Nowa / Mat 2

Thomas Van Mourik
NED
14:20
FINISHED
01 : 00

Bastien Dumas
FRA
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #3 Zgierz Nowa / Mat 3

Anaelle Billet
FRA
14:20
FINISHED
01 : 00

Jule-marie Horn
GER
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Semi Finals / Repechage Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 1

Nika Kharazishvili
GEO
14:25
FINISHED
00 : 01

Yoann Benezra
FRA
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Kevyn Perna
ITA
14:25
FINISHED
00 : 01

Matej Silvestr
CZE
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Quarter finals / Repechage QF #4 Zgierz Nowa / Mat 3

Hibat-allah Bouanani
FRA
14:25
FINISHED
00 : 00

Beatriz Querido Moreira
POR
Beach Handball / Beach Handball Women Details | Competition | Scorers
Finals / 3rd Place Final Geyers Gardens / Court 1

University of Goettingen
GER
14:30
FINISHED
2 : 0

Lodz University of Technology
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Semi Finals / Repechage Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 1

Richard Fiedler
GER
14:30
FINISHED
01 : 00

Markus Seifert
GER
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 2

Aleko Nebieridze
GEO
14:30
FINISHED
01 : 00

Balint Havasi
HUN
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Semi Finals / Repechage Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Laura Haberstock
FRA
14:30
FINISHED
01 : 00

Fiona Tolfo
FRA
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 1

Reka Varga
HUN
14:35
FINISHED
00 : 01

Tina Radic
CRO
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Emil Hennebach
GER
14:35
FINISHED
01 : 00

Kyrylo Weselowski
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Semi Finals / Repechage Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Raffaella Lelia Ciano
ITA
14:35
FINISHED
01 : 00

Bianca Schmidt
GER
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 1

Lucy Williams
GBR
14:40
FINISHED
01 : 00

Emma Reydet
FRA
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 2

Maxence Roustan
FRA
14:40
FINISHED
00 : 01

Thomas Van Mourik
NED
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Peter Arvai
HUN
14:40
FINISHED
00 : 01

Peter Arvai
HUN
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Mohamed Montassar Rouahi
FRA
14:45
FINISHED
00 : 01

Mohamed Montassar Rouahi
FRA
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 1 Zgierz Nowa / Mat 3

Justyna Sliwa
POL
14:50
FINISHED
01 : 00

Julia Gut
POL
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Semi finals / Repechage Semi Final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Anaelle Billet
FRA
14:55
FINISHED
00 : 01

Beatriz Querido Moreira
POR
Beach Handball / Beach Handball Men Details | Competition | Scorers
Finals / 3rd place Final Geyers Gardens / Court 1

Sumy State University
UKR
15:15
FINISHED
1 : 2

Ozyegin University
TUR
Handball / Handball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 1 Anilana

University of Minho
POR
15:30
FINISHED
30 : 23

University of Valencia
ESP
Handball / Handball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group B / Round 1 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

University of Bochum
GER
15:30
FINISHED
34 : 30

Lithuanian Sports University
LTU
Basketball / Basketball Women Details | Standings | Competition | Scorers
Final phaze / Group A / Round 2 Małachowskiego

University of Pitesti
ROU
15:45
FINISHED
41 : 44

Charles University
CZE
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group D / Round 2 University of Lodz

Vytautas Magnus University
LTU
15:45
FINISHED
106 : 41

University of Goettingen
GER
Beach Handball / Beach Handball Women Details | Competition | Scorers
Finals / Final Geyers Gardens / Court 1

Karoli Gaspar University of the Reformed Church
HUN
16:00
FINISHED
1 : 2

University of Zagreb
CRO
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 2 Zatoka Sportu / Court 1

University of West Bohemia
CZE
16:00
FINISHED
2 : 3

Technological University of Dublin
IRL
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 2 Zatoka Sportu / Court 2

University of Lausanne
SUI
16:00
FINISHED
2 : 3

Gdansk University of Technology
POL
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group C / Round 2 Zatoka Sportu / Court 3

National Technical University Kharkiv Polytechnic Institute
UKR
16:00
FINISHED
5 : 0

University of Duisburg-Essen
GER
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 2 Zatoka Sportu / Court 4

German Sport University Cologne
GER
16:00
W.O.
5 : 0

University of Oxford
GBR
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group D / Round 2 Zatoka Sportu / Court 5

Nova University of Lisbon
POR
16:00
FINISHED
0 : 5

University of Strasbourg
FRA
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group E / Round 2 Zatoka Sportu / Court 6

University of Nottingham
GBR
16:00
FINISHED
4 : 1

Jozef Pilsudski Academy of Physical Education in Warsaw
POL
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Mate Mark Iklodi
HUN
16:00
FINISHED
00 : 01

Emil Hennebach
GER
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 2 Zgierz Nowa / Mat 2

Thomas Van Mourik
NED
16:00
FINISHED
00 : 01

Zsombor Kurtan
HUN
Judo / Judo Men +73 kg to 81 kg Details | Competition
Finals / Final Zgierz Nowa / Mat 2

Giorgi Sherazadishvili
GEO
16:05
FINISHED
01 : 00

Mikulas Mesko
CZE
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Laura Haberstock
FRA
16:10
FINISHED
00 : 01

Jennifer Stephanie Czerlau
HUN
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Raffaella Lelia Ciano
ITA
16:10
FINISHED
01 : 00

Anna Dyba
POL
Judo / Judo Women +63 kg to 70 kg Details | Competition
Finals / Final Zgierz Nowa / Mat 2

Aleksandra Samardzic
BIH
16:15
FINISHED
01 : 00

Nataliia Chystiakova
UKR
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Yoann Benezra
FRA
16:40
FINISHED
01 : 00

Dmitrij Janczylik
POL
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Richard Fiedler
GER
16:40
FINISHED
00 : 01

Tomasz Szczepaniak
POL
Beach Handball / Beach Handball Men Details | Competition | Scorers
Finals / Final Geyers Gardens / Court 1

University of Zagreb
CRO
16:45
FINISHED
2 : 0

German Sport University Cologne
GER
Judo / Judo Men +81 kg to 90 kg Details | Competition
Finals / Final Zgierz Nowa / Mat 2

Lucas Duchaussoy
FRA
16:45
FINISHED
01 : 00

Baptiste Pazmandy
FRA
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / Quarter Final 2 Stadium Minerska / Field 1

West University of Timisoara
ROU
17:00
FINISHED
3 : 1

Norwegian School of Economics
NOR
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / Quarter Final 3 Stadium Minerska / Field 2

University of Toulon
FRA
17:00
FINISHED
2 : 3

University of Split
CRO
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Justyna Sliwa
POL
17:10
FINISHED
00 : 01

Iryna Lohoida
UKR
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Beatriz Querido Moreira
POR
17:10
FINISHED
01 : 00

Migle Julija Dudenaite
LTU
Judo / Judo Women +70 kg to 78 kg Details | Competition
Finals / Final Zgierz Nowa / Mat 2

Lea Katarina Gobec
CRO
17:15
FINISHED
00 : 01

Julia Jaskiewicz
POL
Handball / Handball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 1 Sport Arena, Atlas Arena (MAKIS)

Stefan cel Mare University of Suceava
ROU
17:30
FINISHED
37 : 16

Ben-Gurion University of the Negev
ISR
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Matej Silvestr
CZE
17:40
FINISHED
01 : 00

Robert Strohschein
GER
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Aleko Nebieridze
GEO
17:40
FINISHED
01 : 00

Mehdi Karoui
FRA
Judo / Judo Men +90 kg to 100 kg Details | Competition
Finals / Final Zgierz Nowa / Mat 2

Oleksii Lysenko
POL
17:45
FINISHED
01 : 00

Omer Kemal Aydin
TUR
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 2 Małachowskiego

University of Vienna
AUT
18:00
FINISHED
55 : 69

Masaryk University
CZE
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 2 University of Lodz

University of Zagreb
CRO
18:00
FINISHED
95 : 54

Hungarian University of Sports Science
HUN
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Tina Radic
CRO
18:10
FINISHED
01 : 00

Rahel Krause
GER
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Lucy Williams
GBR
18:10
FINISHED
00 : 01

Khrystyna Homan
UKR
Judo / Judo Women +78 kg Details | Competition
Finals / Final Zgierz Nowa / Mat 2

Tahina Durand
FRA
18:15
FINISHED
01 : 00

Paulien Sweers
NED
Football / Football Men Details | Competition | Scorers
Quarter finals / Quarter Final 4 Stadium Minerska / Field 1

Ramon Llull University
ESP
18:30
FINISHED
4 : 2
PEN (4:2)

University of Granada
ESP
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 1 Zgierz Nowa / Mat 2

Peter Arvai
HUN
18:40
FINISHED
00 : 01

Oleksii Halaka
UKR
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Finals / Bronze medal final 2 Zgierz Nowa / Mat 3

Mohamed Montassar Rouahi
FRA
18:40
FINISHED
01 : 00

Vaclav Jasek
CZE
Judo / Judo Men +100 kg Details | Competition
Finals / Final Zgierz Nowa / Mat 2

Mariusz Krueger
POL
18:45
FINISHED
00 : 01

Richard Sipocz
HUN
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 3 Zatoka Sportu / Court 1

University School of Physical Education in Wroclaw
POL
19:30
FINISHED
4 : 1

University of Zagreb
CRO
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group A / Round 3 Zatoka Sportu / Court 2

University of Pecs
HUN
19:30
FINISHED
1 : 4

Admiral Makarov National University of Shipbuilding
UKR
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 3 Zatoka Sportu / Court 3

University of Bordeaux
FRA
19:30
FINISHED
4 : 1

University of West Bohemia
CZE
Badminton / Badminton Team Details | Standings | Competition
Preliminary round / Group B / Round 3 Zatoka Sportu / Court 4

University of Cyprus
CYP
19:30
FINISHED
0 : 5

Technological University of Dublin
IRL
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group A / Round 2 Małachowskiego

Lodz University of Technology
POL
20:15
FINISHED
53 : 77

University of Miskolc
HUN
Basketball / Basketball Men Details | Standings | Competition | Scorers
Preliminary round / Group C / Round 2 University of Lodz

Beykent University
TUR
20:15
FINISHED
78 : 49

University of Liège
BEL

Results and data handling by Furki sport